Keystone logo
Ilia State University

Ilia State University

Ilia State University

Sissejuhatus

Miks on Ilia State University ?

Ilia State University tervitab igal aastal igal aastal 5000 kõrgkooli igal kõrgemal kui 5000 uustulnukat. ISU püüab rahuldada iga õpilase vajadusi ja aidata neil oma potentsiaali saavutada. Ilia State University varustab üliõpilasi igakülgse kogemusega, et pakkuda neile vajalikke teadmisi, oskusi ja kindlustunnet, et saavutada tulevased karjääri eesmärgid. ISU pakub kõrgelt arenenud ja pühendunud akadeemilist kogukonda, kus õpilased saavad ekspertidelt õppida ja saada kvalifikatsiooni, mida nad otsivad.

Pakume:

Tudengikeskne õpe - Professori ja õpilaste vahelised suhted aitavad kaasa aktiivsele akadeemilisele koostööle ja aruteludele. Õppurid julgustatakse ja toetavad üliõpilasi oma uurimistöö huvide leidmiseks.

Hariduspõhine õppekava - ISU teeb koostööd valitsusasutustega ja rahvusvaheliste organisatsioonidega, samuti avalik-õiguslike ja eraõiguslike üksustega, luues õpilastele võimalused integreerida teoreetilised teadmised maailmast või töölt.

Vahetuse ja topeltartikli programmide võimalused - alates 2012. aastast pakub ISU programme oma õpilastele ja töötajatele paljudes rahvusvahelistes kõrgharidusasutustes. ISU pakub oma õpilastele eksklusiivset võimalust kahe kraadiõppe saamiseks erinevate Austrias ja USA ülikoolides.

Konkurentsivõimelised õppemaksud - ISU pakub tipptasemel haridust, pakkudes konkurentsivõimelist õppemaksu ja paindlikke maksevõimalusi nii riigis kui ka regioonis.

Unustamatu üliõpilaselu sõbralik ja tervitatav kogukond, kus õpilased saavad osaleda erinevates akadeemilistes, sotsiaalsetes ja kultuurilistes tegevustes.

Liitu Ilia State University ja alustame oma suurepärase elukogemusega meiega!

Statistika

Ilia State University LÜHITEKS

 • Asutatud: 2006
 • Asukoht: Thbilisi, Gruusia
 • Töötajaid: 301 professorit ja üle 1000 õppejõu, teadlase ja muu töötaja.
 • 4 kooli: Kunstide ja Teaduste Kõrgkool, Loodusteaduste ja Tehnikakõrgkool, Ettevõtluskõrgkool, Õiguskõrgkool
 • Õpilasi: 15 763
 • Õppekavad: Kuni 80 akrediteeritud programmi bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppes. tasemed
 • Uurimis- ja õppevõimalused paljudes Gruusia piirkondades
 • Ärikool: Gruusia esmakursuslaste esimene õppekoht alates 2015. aastast

  Asukohad

  • Tbilisi

   Kakutsa Cholokashvili Ave 3/5, 0162, Tbilisi

  Küsimused