Keystone logo
IM – Digital Business School

IM – Digital Business School

IM – Digital Business School

Sissejuhatus

Oleme digitaalse turunduse juhtiv digitaalse ärikool. Meil on enam kui 15-aastane kogemus, mis annab meile ainulaadse õppe, mille abil saame edasi areneda, spetsialiseeruda ja eelkõige koolitada uusi juhtivaid spetsialiste digisektoris, mida on juba üle 20 000.

IM Digital Business Schoolis tagame digitaalsete tehniliste oskuste täiusliku integreerimise digitaalse turunduse, digitaalse äri ja digitaalse kommunikatsiooni sooritusoskustega. See liit on see, mis võimaldab meil pakkuda iga päev tekkivatele tegelikele vajadustele kohandatud koolitusmudelit, mis tuleb rahuldada.

See mudel on seotud konsolideeritud põhimõtete ja väärtustega, mis aitavad meie õpilastel ja spetsialistidel saada ettevõtlikuks, uuendusmeelseks, pädevaks ja eelkõige vastutustundlikuks asjatundjaks nii eetiliselt kui ka sotsiaalselt ning neid positsioneerida .

Valmistame juhte ette, et nad teaksid, kuidas turvaliselt kohaneda tulevikuga, mis iseloomustab ettevõtluse ja ettevõtluse digimuutust, aga ka selleks, et nad võtaksid aktiivse rolli ja ehitaksid seda üles.

Miks IM Digital Business School muudab?

Iga õpilane on ainulaadne ja tal on oma algatused, eesmärgid, eesmärgid, mida täita, ja omadused, mida arendada, mistõttu on oluline seada prioriteediks ja optimeerida oma autonoomiat, iseõppimist ja hariduslikku kasvu. Need võtmepunktid on sellise hariduse nurgakivi, kus õpilased saavad oma volitused ja näitavad oma täit potentsiaali, keskendudes oma akadeemilisele ja professionaalsele heaolule. 90% IM üliõpilastest leiavad töö vähem kui 24 kuuga. Hiljutised ISO, UNE ja QS auditi uuringute tulemused toetavad IM Digital Business Schooli kui tööalase konkurentsivõime ja töökohtade edutamise tagatist vähem kui 24 kuu jooksul. Need tulemused näitavad, et magistrantuuris õppivate või juba omandanud üliõpilaste tööhõive olukord on järjest kasulikum; mitte ainult ametikoha, millel nad praegu on, vaid ka palga osas.

Lisaks on IM Digital Business School suure jõudlusega digikoolitusega ellu viinud uuendusi oma õpetamise kvaliteedis ja pedagoogilises metoodikas, kuna kogu oma akadeemilise teekonna jooksul rakendavad õpilased selliseid oskusi nagu ajaplaneerimine, tegevuste kavandamine ja elluviimine eesmärkide saavutamine. Sel viisil treenivad nad eduga seotud pehmeid oskusi ja lisavad need oma igapäevaellu, kuni need muutuvad loomulikuks vastuseks kutsealastele väljakutsetele, millega nad silmitsi seisavad.

Meie programmide fookus

Abordamos la formación de profesionales para la nueva generación de negocios digitales desde una visión transversal: marketing, comunicación y negocios digitales, con másteres especializados que destacan por un temario profundo y actualizado, donde todas las asignaturas son prácticas e impartidas por expertos en activo.

Kõigil meie magistrikraadidel on topeltkraad 100% praktiliste ainetega, mis lisatuna virtuaalsesse ülikoolilinnakusse ilma konkurentsita teistes Euroopa koolides ja metoodika, mis jälgib teie sooritust, andes teile perioodilist tagasisidet, võimaldab meil tagada, et arenete õiges suunas. suunas. Samuti loovad nad ainulaadse kogemuse, mis väljendub kõrgelt koolitatud ja konkurentsivõimelistes spetsialistides, kes paistavad silma valikuprotsessides.

BOLSA DE EMPLEO ESPECIALIZADA EN PERFILES DIGITALES

Meie lõppeesmärk on, et IM-s koolitatud spetsialistidel oleks rohkem ja paremaid professionaalseid võimalusi. Sel põhjusel oleme loonud personalispetsialistidest koosneva Digitalentide osakonna , mis on pühendunud digitalentide valikule, eesmärgiga pärast programmi lõppemist nende karjääri edendada, kiirendades nende liikumist tööturul. Käsitleme 2 valdkonda: erialased praktikakohad ja tööpakkumised.

Teeme koostööd võimsa tööjõufondiga, mis on ainulaadne tänu oma spetsialiseerumisele pideva nõudlusega digitaalsetele profiilidele ja spetsialiseerunud profiilide, nagu Jessica oma, paigutamisele Hispaania suurettevõtetesse.

Jessica ütleb teile otse:


KAHE- ja KOLMEKRAAD

¿QUÉ NOS MUEVE?

Ofrecer la mejor formación en Marketing Digital y ponerla al alcance de todos. El marketing Digital no debe ser patrimonio de unas pocas empresas.

Harime, inspireerime ja teeme koostööd üliõpilaste, vilistlaste, õpetajate ja valdkonna spetsialistide kogukonnaga, edendades elavat ja aktiivset võrgustikku. Relatsioonisüsteem, mis toetab üksteist keerulises digitaalses keskkonnas.

Campus Life & Facilities

Virtuaalne külastus Campus Barcelonasse:

https://www.im.education/tour-im/

Asukohad

 • Barcelona

  Fisica, 13-17 L.2, 08038, Barcelona

 • Madrid

  Plaza de Carlos Trias Bertrán, 4, 28020, Madrid

 • Barcelona

  Carrer de la Física,13-17, 08038, Barcelona

  Küsimused