Keystone logo
Imagine Education Australia

Imagine Education Australia

Imagine Education Australia

Sissejuhatus

About Imagine Education Australia

Imagine Education Australia on kutseharidus- ja koolituskeskus ning eraomandis olev ingliskeelne keskus koos ülikoolilinnakutega Brisbane'is ja Gold Coast'il.

Imagine Education Australia on neli ülikoolilinnakud: Benowa Roadi peamised ülikoolid; meie Southporti keskkülas asuv Skarborose tänav; meie Ashmore'i ülikool Ashmoreis; ja meie Brisbane'i ülikool Brisbane'i linna südames.

Kujutage ette, et haridusel on ka neli elukestvat harjutuskeskkonda, kus õpilased saavad praktilises keskkonnas töötamiseks praktilisi kogemusi. Meie elukoolituse keskkond on mõeldud meie autotöötajate, lasteosakondade ja külalislahkuste teaduskonda õppivatele üliõpilastele.

Imagine Education sätestab:

 • Tänapäeva rajatised
 • Esmaklassilised kursused üliõpilastele Austraaliast ja kogu maailmast
 • Üliõpilaste teenused (sh Homestay ja tööhõivealane abi)
 • Kogenud ja professionaalne personal
 • Lõbusad ja põnevad klassid

Meie missioon

Imagine Education Australia missioon on pakkuda kõigile õpilastele maailmaklassi haridust positiivses ja hooldavas õpikeskkonnas. Selle saavutamiseks:

 • Rahvusvahelise teadlikkuse suurendamine, integreerides üliõpilased Austraalia ühiskonda ja seeläbi arendada Austraalia kultuuri sügavamat mõistmist.
 • Uute ja uuenduslike õpetamismeetodite kasutamine.
 • Aidates õpilastel arendada oskust ja kindlustunnet inglise keele kasutamisel, et tulla toime Austraalia keskkooli ja ülikooli akadeemiliste vajadustega.
 • Et luua uuring Pathways , teenuseid ja võimalusi üliõpilastele kvaliteetse üliõpilane keskendunud programmide turvalises ja toetavas koolikeskkonnas oma pühendunud õpetajad ja abipersonal.

Kujutage ette, et haridus on sünonüümiks kvaliteetse hariduse ja pikaajalise karjääri edu.

Miks õppida koos meiega?

 1. Kogemused ja võimalused: Imagine Education Australia on registreeritud koolitusorganisatsioon, mis on alates 2005. aastast tööstusele vastavat koolitust pakkunud. Meil ​​on selleks ette nähtud rajatised ja kaasaegsed õpikeskkonnad, mis sisaldavad interaktiivset tahvli tehnoloogiat.
 2. Akrediteeritud kursused: Meie kvalifikatsioon on ehitatud vastavalt riiklikele koolituspakettidele ja vastab kutsehariduse ja -koolituse kvaliteedi raamistikule. Imagine Education Australia kursused on tööstuse poolt valideeritud, et tagada tänapäeva ärikeskkonna kõige ajakohasem ja vastav koolitus.
 3. Tööstusharusisestest töötajatest: täieõigusliku kirgusega õpetajad, kellel on oma vastavate tööstusharude töökogemus palju aastaid ja kes toetavad kaasavat õppimist, saavad õpilased parima koolituse.
 4. Eelneva õppe ja krediidiülekande tunnustamine: teie varasemaid õpinguid ja töökogemust saab tunnustada Imagine Education Australia krediidiandjana.
 5. Sihtasutus Pathways *: Õpilased otsivad Pathway ülikooli astumisel bakalaureuse programmid saavad kasutada Imagine Education Australia 's Foundation Pathway programmi. Meie Pathways pärit Pathways võimaldavad teil jätkata bakalaureuseõppega krediiti, mis tähendab, et saate oma kraadi veelgi kiiremini lõpetada!
 6. Elukestva õppekeskkonnad: ärge lihtsalt õppige klassiruumis: õppige ühes Imagine elukeskkonnas, kus saate praktilist praktilist koolitust ja kogemusi, mis on vajalikud karjääri alustamiseks.
 7. Oskuspõhine hinnang: näidata oma õppimist mitmel viisil, mitte ainult eksamiteks. Lisaks sellele hinnatakse töökohal viibivate praktikantide koos oma tööhõivealase koolitusega.
 8. Paindlikud sisenemise nõuded ja mitmed tarbed: te ei jäta kunagi oma alguskuupäeva koos Imagine'i paindlike registreerimisvalikute ja mitmete tarbimisega kogu aasta vältel.
 9. Fee võimalusi: Avasta kulutõhus viis saavutada oma karjääri tulemuse või Pathway täiendavalt uurida meie konkurentsivõimelise muidugi hindu ja maine paindlik makse plaanid.
 10. Stipendiumid: me tunnustame meie taotlejate kirge ja akadeemilist talenti ning pakume stipendiumiprogrammi.
 11. Valitsemissektori rahastatavad kohad: valitsuse poolt rahastatud ametikohad on kättesaadavad kodumaiste üliõpilaste, praktikakohtade ja praktikavõimaluste jaoks.
 12. Ülikooli liigendamine *: teie õpe võib arvestada oma ülikoolikraadiga meie ülikooli liigutamisega Bond ülikoolile ja muudele suurematele Austraalia ülikoolidele. Me oleme alati oma karjäärivõimalused laiendanud!

* TÄHTIS MÄRKUS. See ei tähenda mingil juhul garanteeritud koht ülikooli või keskkooli programmis. Individuaalseid taotlusi peab heaks kiitma rakenduskõrgkool.

Asukohad

 • Gold Coast

  3 Benowa Rd, 4215, Gold Coast

 • Brisbane

  Brisbane, Austraalia

  Küsimused