Keystone logo
Immaculata University

Immaculata University

Immaculata University

Sissejuhatus

Meie 100. juubeliaasta lähenedes püüame säilitada heatahtlikkuse traditsioonides juurdunud kultuuri. Hoiame klassid väiksena, pakkudes samal ajal väga erinevaid õppeaineid, erialasid ja tegevusi. Pakume kristlikke põhiväärtusi tipptasemel keskkonnas. Mis tahes usku õppiv üliõpilane lahkub Immaculata University mitmekesise ja keeruka maailma jaoks ettevalmistatuna.

Me pole siin mitte ainult selleks, et paremaks saada, vaid selleks, et paremaks luua. Meie edu mõõdetakse meie loodud väärtuses. See tekib siis, kui me läheme endast kaugemale, et teenida inimesi, kogukondi ja ümbritsevat maailma. Oleme uhked, et viime oma teadmised edasi ja kasutame neid uute tarkuste ja uute tulemuste loomiseks. Immaculatas teame, et teadmistel pole lõppu - ja et nende võimel asju paremaks muuta pole lõppu.

Immaculata University , katoliku akadeemiline kogukond, mille asutasid ja toetasid õed, Maarja Maitseta Südame teenistujad, on pühendunud stipendiumidele, kogu inimese moodustamisele juhtimiseks ja teenimiseks ning kõigi volitamiseks tõe otsimiseks, õigluse edendamiseks ning alustada dialoogi usu ja kultuuri vahel.

Põhineb IHMi traditsioonidel ja karismal alates 1920. aastast.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Dunmore

    Morgan Road,104, 18509, Dunmore

    Küsimused