Keystone logo
IMT Nord Europe

IMT Nord Europe

IMT Nord Europe

Sissejuhatus

IMT Nord Europe on Pariisist põhja pool asuv suurim inseneriõppe kool , mis koolitab tuleviku üldinsenere ja digieksperte. Igal aastal annab IMT Nord Europe , Institut Mines Télécom koostöös Lille'i ülikooliga välja kraadid enam kui 600 andekale insenerile , kes on koolitatud majanduslike ja sotsiaalsete muutuste ennetamiseks.

Suur haridustöötaja Euroopa ristteel

IMT Nord Europe on üks suurimaid insenerikoole Prantsusmaal. Asume Pariisi põhjaosas, Brüsseli ja Londoni lähedal, koolitame üld- ja erialainsenere, kellest saavad tulevased rahvusvahelised juhid ja eksperdid.

IMT Nord Europe arendab teaduse ja tehnoloogia kõrgetasemelist õppe- ja uurimistööd järgmistes valdkondades:

 • Digiteadused
 • Energia ja keskkond
 • Ökomaterjalid, tööstus ja ehitus

168477__MG_0111.jpg

Innovatsioon ja uuringud on meie DNA-s

Oleme Institut Mines Télécom (IMT) kool, juhtiv inseneri- ja juhtimiskoolide rühm Prantsusmaal . Ligi 14000 vilistlase ja enam kui 2000 A-kategooria teaduspublikatsiooni võrgustikuga, mis aitab kaasa teaduse ja tehnoloogia arengule, on IMT akadeemiline tipptase laialdaselt tunnustatud.

Rahvusvahelise väljavaatega ülemaailmse võtmemängijana meelitavad IMT koolid üliõpilasi piiriüleselt ( 33% magistri- ja doktoriõppesse õppivatest üliõpilastest on välismaalt ), saates samal ajal ka oma õpilased parimatesse rahvusvahelistesse ülikoolidesse.

IMT Nord Europe pakume oma üliõpilastele üle 35 kahe kraadi omandamise võimaluse ning meil on rohkem kui 120 partnerlust institutsioonidega üle maailma ning vahetusi paljude laborite ja teadlastega.

Suurepärane haridus ja kohandatud programmid

Loodi 1. jaanuaril 2017 kahe tuntud insenerikooli, Mines Douai ja Télécom Lille'i ühinemisel, IMT Lille Douai ja nüüd on IMT Nord Europe peaaegu 20 000 m² suurune uurimiskeskus ning kaks Douai haridus- ja teadustöökohta. ja Lille. Ülikoolilinnak pakub kõigile õpilastele vahendeid oma annete avamiseks, sealhulgas FabLab, rahvusvaheline ja kultuurikeskus ning ärikiirend.

168478_ProjetESSENTIEL_IMTLilleDouai-2.jpg

Igal aastal annab IMT Nord Europe koostöös Lille'i ülikooli ja Institut Mines Télécomiga välja kraadid enam kui 500 andekale insenerile , kes on koolitatud majanduslike ja sotsiaalsete muutuste ennetamiseks.

IMT Nord Europe pakub kolme teaduse, tehnika ja tehnoloogia magistriprogrammi. Neid riiklikke magistrikraadi õpetatakse täielikult inglise keeles:

Magistrikraad on kvaliteetne magistrikraad, et suurendada tööalase konkurentsivõimet rahvusvahelises keskkonnas . IMT Nord Europe magistrikraadid saavad kasu kooli teadusteadmistest ja tihedatest sidemetest äriringkondadega . Need koostööd on kvaliteedimärgiks nii tehniliste oskuste kui ka juhtimis- ja suhtlemisoskuste osas , mis on kooskõlas ettevõtete vajadustega. IMT Nord Europe koolitab juhte, keda maailm vajab homsete väljakutsetega toimetulemiseks.

Meie magistrandid õpivad täielikult inglise keeles ja õpivad Prantsusmaal rahvusvahelises keskkonnas, kus klassikaaslased ja professorid tulevad üle kogu maailma.

Parim koht Prantsuse kultuuri sukeldumiseks

Põhja-Prantsusmaa on tuntud oma rahuliku ja sõbraliku suhtumise poolest. Lille, selle pealinn , tõusis Prantsusmaal elama asuva linnana number üks . Olles üks nooremaid linnu , kus õpib rohkem kui 100 000 õpilast, on teil suurepärane elustiil, kus on juurdepääs kultuurile, suurepärased söögikohad, kauplused ja väljas käimised, samuti on teil võimalus nautida kauneid rohelisi alasid ja arvukaid kohvikuid. Lisaks saate hüpata Eurostarile või TGV-le ja olla paari tunni pärast Euroopa sõlmpunktis.

168475_EHEFPH20214003001.jpg

Meie ülikoolilinnakute juurest jalgsi lähedal on meil üliõpilaselamud, kus teile pakutakse kaasaegseid mugavusi .

Lille on ka suur teenuste arenduskeskus ning koduks mitmetele tipp- ja innovatsioonikeskustele . Auhinnatud FrenchTech sildi, Lille Metropolis on kasvulava ettevõtjad: 200 ettevõtted üle 200 töötajat, 150 keskmise suurusega ettevõtted suure kasvupotentsiaaliga ja üle 9000 ettevõtte start-ups või ülevõtmisi igal aastal.

Piirkonnal on erakordne arhitektuuripärand ja kultuur on selle arengu keskmes. Lille linn on selles valdkonnas etaloniks, kus on 15 muuseumi, sealhulgas Palais des Beaux-Arts, Piscine de Roubaix, Louvre-Lens jne.

Pidutsemine on kohalike inimeste geenides, mida näitavad paljud peetud meelelahutuslikud ja ühendavad üritused: kuulus Braderie de Lille, Main Square Festival, Dunkerki karneval ja Lille 3000 pidustused.

Meil oleks hea meel teid tervitada ja aidata teil haridusteel professionaalse elluviimise suunas.

182393_1653156260109-Copie.jpg

Rohkem informatsiooni :

#Contactus [email protected]

#CheckourWebsite href="www.imt-nord-europe.fr/en

Asukohad

 • Douai

  Rue Charles Bourseul,941, 59500, Douai

 • Douai

  764 Boulevard Lahure, 59508, , Douai

  • Villeneuve-d'Ascq

   Rue Guglielmo Marconi, 59650, , Villeneuve-d'Ascq

   Küsimused