Keystone logo
West Virginia University – Reed College of Media

West Virginia University – Reed College of Media

West Virginia University – Reed College of Media

Sissejuhatus

WVU Reed College of Meedia on opilasekeskne ajakirjanduse koolis mis on lõpetanud ajakirjanike ja strateegilise suhtlejad alates 1939. Kuigi juurdunud traditsiooni WVU Reed College of Meedia Samuti pakub uuenduslikke õppekava ja reaalmaailma kogemusi, et valmistada õpilasi karjääri tänapäeva meediatööstuse. Pioneer online koolilõpetaja haridus, Integreeritud turunduskommunikatsioon (IMC) Programm on rahva esimene täiesti online magistrikraadi programmi ja selle Andmed Marketing Communications (DMC) Programm on rahva esimene magistrikraadi keskenduti eelkõige mõju andmed on turunduse side.

Umbes dr Perley Isaac Reed

yi., u

Dr Perley Isaac Reed asutati kolleegium Meedia West Virginia University 1939. Endine inglise ja ajakirjanduse professor, Reed aitas laiendada ajakirjanduse muidugi pakkumisi on WVU ja sai nimeks esimese direktori kolleegiumi Meedia, kui ta sai iseseisvaks kooli.

Reed mänginud võtmerolli asutamisest paljud College of Media üliõpilasorganisatsioonid. Ta aitas luua kaks rahvuslike rühmade - Kappa Tau Alpha, kolledži auühing mis tunnistab akadeemilist ja soodustab stipendiumi ajakirjanduse ja massikommunikatsiooni ja American Society of Journalism koolijuhid, mis hiljem liitunud Association for Education in Journalism.

Reed uskusid hoides ajakirjanduse õpilased teadlikud ja tihedas kontaktis praktikud valdkonnas, ja ta kutsutakse sageli töötava vajutage pakkuda erilist loenguid üliõpilaskonna. See kontseptsioon jätkub läbi üritusi nagu kolledži aastane "Ajakirjanduse Week" ja Ogden Ajalehed Seminar Series, samuti paljud vilistlased, kes naasevad oma alma materi kui välisõppejõudude ja spetsialistide elukohta.

Ennekõike Reed sümboliseerib professionaalsus ajakirjanduses ja massikommunikatsiooni. Ta uskus, distsipliini ja raske töö - ise samuti oma teaduskonna ja tema õpilased - ja elas dictum "täpsus! Täpsus! Täpsus! "Reed pärandite hulka mitte ainult kindlalt College of Meedia kell WVU vaid ka raskemini määratleda vaimu professionaalsust sisendasid õpilased nüüd töötab ajakirjanike ja professionaalne suhtlejad üle maailma.

Brief History of Martin Hall

i, jhtdsb

Asub südames WVU Downtown Campus, Martin Hall on vanim hoone kohta üliõpilaskülas. Valminud 1870. aastal, see oli algselt nimega University Hall. See oli esimene hoone ehitati uus West Virginia Ülikooli, mis loodi kombinatsioon Woodburn Naine Seminaris ja MONONGALIA Akadeemia 1867.

Unikaalsus Martin Hall salvestanud hävitamine - saatus palju alguses ülikooli hooned lammutati, et teha ruumi uutele ehitus. Peetakse asendamatu näide 19. sajandi arhitektuurist, Martin Hall ja teiste Woodburn Circle ehitised (Woodburn Hall ja Chitwood Hall) on kantud riiklikku registrisse Historic Places. George A. Smyth, endine ülikooli arhitekt ütles Martin Hall "ehitati eklektiline periood Classic Revival ja on võimalik kindlaks teha, kuna see on Prantsuse viisil teise impeeriumi." Hoone ümber Martin Hall 1889, auks Ülikooli esimene president, rev Alexander Martin. Metodisti kiriku sündinud Šotimaal, Martin oli WVU president alates selle asutamisest kuni 1875.

Juba ligi 50 aastat, Martin Hall oli keskus kõigi klasside prep õpilased ja teenis peakorter Kolumbia ja Parthenon Kirjanduse ühiskondades. 1918 kuni 1952 on majutatud füüsika osakonnas.

Aastal 1952 dr Perley Isaac Reed, kolledži dekaan Meedia, avalduse liikuda kolleegiumi oma kramplik kvartalit korrusel Woodburn Hall Martin Hall. Pärast renoveerimist College of Meedia kolis uude neljandikku 1953.

Juhendaja Dean Guy Stewart, hoone toimusid suured renoveerimistööd 1976-1977. Martin Hall oli roogitud ja uue interjööri ehitati parandada klassiruumis ja kontoripinda ning sisaldavad kõrgemaid rajatisi.

Alates 2005. aastast, Martin Hall on läbinud teise seeria renoveerimistöid, mille eesmärk on parandada hoone vananev infrastruktuur ja pakkuda rohkem kaasaegseid õpetamise keskkond College of Meedia õpilastele. Martin Hall hiljutine renoveerimine on jätk Dean Stewart nägemus, tuues College of Meedia 21. sajandil.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • USA Online

    USA Online, Ameerika Ühendriigid

Programmid

    Asutus pakub ka:

    Küsimused