Keystone logo
Independent College

Independent College

Independent College

Haridus Iirimaal <span translate="no">Pathway</span> Webinar

Veebiseminar Education in Ireland Pathway toimub 18. aprillil veebis Independent College ja International House Dublini koostöös.

Sissejuhatus

Te ei saa üritusel osaleda, kuid soovite rohkem teada saada oma teest inglise keele ja kõrghariduse poole Iirimaal?

Registreeruge siin, et liituda meiega meie TASUTA Iirimaa haridusteel isegi 18. aprillil 2024:

https://www.cognitoforms.com/IndependentColleges/IndependentCollegeInternationalHousePathwayWebinar

Meie lugu

Oleme spetsialiseerunud kaasaegne äri- ja õiguskolledž, mis asub Dublini finants- ja tehnoloogiliste piirkondade servas. Usume, et haridus on muutev, peaks olema kaasav ja edendama avasüli säravaid mõistusi.

Meie asjatundlikkus

Independent College asutati Dublinis 2007. aastal. Oleme kolledž, kus kvaliteetne akadeemiline ringkond on tasakaalus ettevõtliku vaimuga, luues kursusi, mis ennetavad suundumusi, on majandusega seotud ja keskenduvad tööalasele konkurentsivõimele. Äriringkondadega ühendatud Independent College on koht, kus meie õppejõud ja programmid aitavad inspireerida kriitilisi mõtlejaid, muuta juhte ja elukestvaid õppijaid.

Meie maine

Oleme uhked meie bakalaureuse- ja magistriõppe programmide QQI akrediteeringu üle. Sõltumatud kolledžiprogrammid on kinnitatud kõrgeimatele standarditele nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil. See esindab meie pühendumust kvaliteedile ja kõrgetele standarditele, mida rakendame, et pakkuda oma õpilastele, töötajatele ja loengumeeskonnale väärtuslikku kogemust.

Põhiväärtused

Usume mõtte, soo, vanuse ja kultuuri mitmekesisusse. Meie õppejõud on oma ala liidrid. Meie programmid on kaasahaaravad, väljakutseid pakkuvad ja kvaliteetsed. Meie õpilastele keskendunud kogemus on meie tegevuse keskmes.

Oleme õppijakesksed

Me paneme oma õppijad keskmesse, mitte perifeeriasse. Meie fookus on õpilase kogemusel. Väärtustame suhtlemist, individuaalsust, paindlikkust, kasvu ja vastastikust lugupidamist. Meie kontseptsioon pakub kõigile paremat õppimiskogemust.

Pakume kuuluvuskeskkonda

Edendame kaasatuse ja integratsiooni tunnet, julgustades samas usaldust ja arvamusi. Me loome suurepärase kogukonna, mille abil saame isikupärastada tuge, kus õpilased saavad sõpru kogu eluks.

Sest teie kvalifikatsioon on rahvusvaheliselt tunnustatud

Teie uus kvalifikatsioon tähendab akadeemilisi saavutusi, aga ka sügavamat arusaamist oma ainest praktilises mõttes ja seda hinnatakse teie valdkonnas kõrgelt.

Sest naudite siin oma aega

Ükskõik, millise aine ja kvalifikatsiooni valite, lubame, et saate huvitava ja mõtlemapaneva õpikogemuse, milles ootate kõiki klasse. Teie tudengielu rikastavad mitte ainult kolledž ja kursused, vaid uued sõbrad, kolleegid ja imeline linn.

Iseseisva kolledži kohta

Sõltumatu kolledži presidendina on mul hea meel, et kaalute oma akadeemiliste õpingute jätkamist meie kolledžis.

Independent College'i esmane eesmärk on tuua meie üliõpilased läbi õppeprogrammide, mis on asjakohased, jäävad teiega igaveseks, on teie tulevase edu aluseks ja mille tulemuseks on teie valitud valdkonnas kõrgelt hinnatud kvalifikatsioonid.

Pärast lõpetamist tunnustatakse teie bakalaureuse-, magistri- või kutseauhindu erinevatel erialadel kõikjal, kuhu iganes lähete - nii Iirimaal kui ka mujal.

Oleme eesmärgile orienteeritud, karjäärile orienteeritud kolledž. Oleme uhked oma isikupärastatud õppe eest, mille kõrge kvalifikatsiooniga ja sõbralikud õppejõud vastavad interaktiivses õpikeskkonnas kõrgeimatele akadeemilistele standarditele.

Teie aeg Independent College'is, kui peaksite meiega liituma, on nauditav ja akadeemiliselt rahuldust pakkuv, kui valmistute oma elu järgmiseks peatükiks. Saate õppida mõnelt oma ala kogenumatelt ja lugupeetud õppejõududelt intellektuaalselt elavas akadeemilises kogukonnas. See annab teile mitte ainult hüppelaua teie valitud karjäärile, vaid ka elulisi õppetunde ning sõprussuhteid ja sidemeid, mis kestavad ka tulevikus.

Ootame teid rõõmuga meie järgmise õpilaste vastuvõtu raames.

Padraig Hourigan

president

Ülikooli omadused

Meie asukoht

Independent Collegesi peamine ülikoolilinnak asub aadressil The Steelworks, Foley Street, Dublin 1. Steelworks on muljetavaldav viiekorruseline hoone, kus on 40 klassiruumi ja maast laeni akendega aatrium, katuserestoran ja väliterrass, raamatukogu ja arvutiseadmed, kust avaneb vaade erahaljastatud arendusele. ja imelised vaated linnale.

Steelworksi kompleks asub kesklinnas Talbot Streeti ja Amiensi tänava vahel IFSC läheduses. Ülikoolilinnak asub peamisest Henry St & O'Connell Streeti ostupiirkonnast ligikaudu 600 meetri kaugusel ning on suurepärase transpordiühendusega, kust pääseb hõlpsasti rongide, Luase trammiliini ning linna- ja piirkondlike bussiterminalide juurde.

Siin elamine

Dublinis on lai valik kortereid, voodikohti, majutuskohti, külalistemaju ja hosteleid, kuhu õpilased igal aastal oma kodu loovad. Tuhandetes traditsioonilistes ja kaasaegsetes pubides, restoranides ja klubides on nii palju teha ja näha. Linnas on rohkem kui õiglane osa muuseume, galeriisid ja ajaloolisi hooneid.

Sport

Croke Park asub jõest põhja pool ja on koduks Iirimaa rahvusspordialadele – hurlingule ja gaeli jalgpallile. Oma 82 300-kohalise staadioniga on see suuruselt kolmas staadion Euroopas. Ragbit mängitakse imelisel uuel Aviva staadionil lõunaküljel, samas kui üle linna on sadu jalgpalli-, ragbi-, gaeli jalgpalli-, hurlingu-, tennise-, ujumis- ja muid klubisid.

Kunstid

Dublinil on maailmakuulus kirjanduslugu, sest temast on pärit palju silmapaistvaid kirjandustegelasi, sealhulgas Nobeli preemia laureaadid William Butler Yeats, George Bernard Shaw ja Samuel Beckett. Teiste mõjukate kirjanike ja näitekirjanike hulka kuuluvad Oscar Wilde, Jonathan Swift ja Bram Stoker. 2010. aasta juulis nimetati Dublin püsiva tiitliga UNESCO kirjanduslinnaks, Edinburghi, Melbourne'i ja Iowa linnaks. Kesklinnas on mitu teatrit ja tuntuimad on Gaiety, Abbey, Olympia, Gate ja Grand Canal.

Meelelahutus

Dublinis on põnev ööelu ja see on väidetavalt üks Euroopa nooruslikumaid linnu, kus hinnanguliselt 50% kodanikest on nooremad kui 25. Kesklinnas on palju pubisid, eriti St. Stephen's Greeni ja Grafton Streeti ümbrus. Harcourt Street, Camden Street, Wexford Street ja Leeson Street, kus on kõige populaarsemad ööklubid ja pubid. Tuntuim ööelu piirkond on Liffey jõest lõuna pool asuv Temple Bar. Elavat muusikat mängitakse üldiselt tänavatel ja kohtades kogu Dublinis.

Üliõpilasteenused

Independent College DublinEttevõtte positiivne ja energiarikas keskkond, sügavalt pühendunud õppejõud ja personal ning tugev tugisüsteemide võrgustik muudavad selle ideaalseks kohaks, kus leiate oma niši – nii akadeemiliselt, sotsiaalselt kui ka tööalaselt.

Akadeemiline sisseelamine

Esimest korda kolledžis osalemine võib olla põnev väljavaade. Paljud leiavad aga, et väljavaade liikuda teiselt tasemelt kolmanda taseme asutusele võib olla hirmutav kogemus. Independent College Dublin tahame tagada, et see üleminek oleks võimalikult valutu. Sel põhjusel korraldame üliõpilastele sisseelamise enne iga bakalaureuseõppe programmi algust. See annab kõigile üliõpilastele võimaluse kohtuda kolledži dekaani, õppejõudude juhataja, õppijakogemuse ja karjäärijuhi ning kaasüliõpilastega.

Akadeemiline tugi

Igal akadeemilisel programmil on spetsiaalne töötaja, kes tegeleb mis tahes akadeemiliste probleemidega, millega õpilased võivad kokku puutuda. Teaduskonna administratiivtöötajatel on avatud kontori poliitika esmaspäevast reedeni 9.30-17.00.

Karjäärinõuanded

Independent College Dublin on teadlik õpilaste ees seisvatest üha suurenevatest väljakutsetest. Hea CV on tööle kandideerimisel ülioluline. Väga oluline on ka intervjuudeks valmistumine. Meie õppijakogemuse- ja karjäärijuht aitab viimase kursuse tudengeid oma CV kirjutamisel ning annab juhiseid ja nõuandeid vestluseks valmistumisel.

Arvutusteenused

Juurdepääs sellistele teenustele nagu Moodle, veebiressurssidele ja ajakirjadele, traadita Interneti-juurdepääsule ja veebipõhisele salvestusruumile on kõigile registreerunud õpilastele tasuta.

Üliõpilas- ja ülikoolielu

Ükskõik, kas otsite sporti ja fitnessi, üliõpilasorganisatsioone, kohalikku ööelu või tudengite tegevust, pakub Independent College Dublin teile suurepäraseid ressursse ja juurdepääsu parimatele rajatistele. Asukoha Independent College Dublin kesklinna asukohal on meie ukse ees palju mugavusi.

Üliõpilaste allahindlused

Nende eksklusiivsete allahindluste saamiseks kasutage oma Independent College Dublin õpilaskaarti:

 • Energie Fitness, Clarendon Street
 • Tower Records – 10%
 • Hughes & Hughes Books – 10%
 • Farm, Dawson Street – 10%
 • KC Peaches, Nassau Street – 10% ja püsikliendikaardiskeem
 • Cafe Sol, Dawson Street- 15% ja püsikliendikaardi skeem
 • Hickey apteek – 15% allahindlus retseptidel ja 10% muudel toodetel
 • Arst, Suffolk Street – konsultatsioonitasu 10 eurot soodsam

Üliõpilaste heaolu

Pakume nõu ja tuge kõigile kolledži üliõpilastele. Olenemata sellest, kas olete mures eksamite, ülesannete, majutuse või rahanduse pärast, on üliõpilasteeninduse ametnik teie murede lahendamisel abiks. Kui aga vajate täiendavat abi ja soovite kolledži nõustajaga rääkida, saadetakse teile saatekiri.

See teenus on tasuta ja täiesti konfidentsiaalne.

Rahvusvahelised üliõpilasteenused

Rahvusvahelistele üliõpilastele on saadaval eriteenused enne Iirimaale reisimist ja pärast sisenemist, et aidata neil Iirimaale üle minna.

  Asukohad

  • Dublin

   The Steelworks, Foley Street, D01 X997, Dublin

   Küsimused