Keystone logo
Indiana State University College of Arts and Sciences

Indiana State University College of Arts and Sciences

Indiana State University College of Arts and Sciences

Sissejuhatus

Alates 1865. aastast oleme püsti tõusnud: raske töö eest. Kindlate väärtuste jaoks. Sycamore puude jaoks. Ja teie jaoks.

Usume avalikesse koolidesse, rahvatervisesse ja avalikku hüvesse. Püüame õnne taga. Õiglus. Võimalus. Ja iga inimese võimalus saada suurepärast haridust.

Seetõttu pakume oma üliõpilastele (üliõpilastele ja kraadiõppuritele) rohkem kui 100 eriala, üle 70 veebiprogrammi ja lõputuid võimalusi. Kutsume neid üles kasvama ja õppima klassiruumis ja väljaspool seda. Ja avaldada mõju kogukonnale, kas siin Terre Haute'is või poolel teel maailmas.

Visioon

Põhiväärtused

Indiana osariik on pühendunud järgmistele põhiväärtustele:

  • Õppimine: valmistame ette järgmise põlvkonna juhte ja kodanikke, pakkudes isikupäraseid ja ümberkujundavaid kogemusi, mis toovad edu klassis ja mujalgi.
  • Avastamine: me kasvatame intellektuaalset uudishimu ja kasvu uute teadmiste loomise ja inimliku mõistmisrõõmu loomise kaudu.
  • Kaasamine: teeme koostööd oma kohalike ja globaalsete kogukondadega, et luua pikaajalisi suhteid, sidusust aususega ja ühist uhkustunnet.
  • Kaasatus: võtame meetmeid üksikisikute, ideede ja väljenduste mitmekesisuse austamiseks, tagades nende tõelise tunnustamise, väärtustamise ja elluviimise.

Indiana osariigi ülikooli visioon

Me oleme valitud ülikool õpilastele, kes soovivad eristuvat ja kvaliteetset haridust, millele on tähelepanu pööranud väljakutsuvad kogemused, mis valmistavad meie lõpetajaid ette oma kogukonna ja globaalse ühiskonna majandusliku elujõu ning kodaniku- ja kultuuriarengu soodustamiseks.

Indiana osariigi ülikooli missioon

Me muudame õpilaste elu kvaliteetse hariduse kaudu, millele on lisatud kogemuslik õppimine, kogukonna kaasamine ja karjäärivalmidus. Meie õpilased saavad edukaks kaasamise ja toetamise kultuuris, mis pakub oskusi ja teadmisi Indiana mõjutamiseks ja mujalgi.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Terre Haute

    Chestnut Street,621, 47809, Terre Haute

    Küsimused