Keystone logo
© image provided by the Trustees of Indiana University
Indiana University O'Neill School of Public and Environmental Affairs

Indiana University O'Neill School of Public and Environmental Affairs

Indiana University O'Neill School of Public and Environmental Affairs

Sissejuhatus

O'Neilli avalike ja keskkonnaasjade kool on koduks ülemaailmselt ja riiklikult tunnustatud kraadidele, millel on oskustepõhine interdistsiplinaarne disain, mida saab kohandada mis tahes erialase taustaga õpilaste vajaduste rahuldamiseks. O'Neilli kooli üliõpilaskogukonna liikmena saate õppida meie maailmas tuntud õppejõududelt, kes varustavad teid teadmistega, mida vajate mis tahes sektoris juhtimiseks ja muutuste tegemiseks. Pärast kooli lõpetamist liitute toetava, üle 37 000-liikmelise ülemaailmse vilistlasbaasiga, kes teenindavad oma kogukondi erinevates ametites ja organisatsioonides.

Juhtimisoskused koos interdistsiplinaarse vundamendiga

Meie professionaalsed interdistsiplinaarsed programmid ühendavad õppevaldkondi, kasutades ära iga eriala ekspertide tugevaid külgi ja pakkudes erinevaid vaatenurki, mis esindavad meie omavahel seotud maailma.

Olenemata sellest, kas omandate avalike suhete, kunstihalduse, keskkonnateaduse või kombinatsiooni meie topeltkraadide alal, olete lõpetanud, olles valmis juhtpositsioonile, mis hõlmab avalikku, era- ja mittetulundussektorit. Ja koolis käies saate karjäärikogemusi.

Õppige juhtivatelt õppejõududelt

Õppige meie asjatundlikult õppejõududelt ja koos nendega – oma valdkonna tippteadlastelt, kes tegelevad käimasoleva uurimistöö, praktika ja, mis kõige tähtsam, teie haridusega. Rohkem kui 85 protsenti meie kursustest õpetavad täiskohaga õppejõud. Nendest saavad teie mentorid ja nõustajad, kes toovad oma kogemused klassiruumi ja laborisse, et valmistada teid ette juhtima suuremat kasu.

Tipptasemel programm kõrgeima hinnaga

Osalete riigi ühes hinnatuimas programmis hinnaga, mis on oluliselt madalam kui paljudel teistel tipptasemel programmidel – pakume ühte soodsaimat programmi linnas, mis on kosmopoliitne, kuid mitte kulukas.

Osa üliõpilaste ja Bloomingtoni kogukonnast

O'Neilli koolis saate väikese koolikogemuse, kus me püüame aktiivselt kasvatada mitmekesisust, võrdsust ja kaasatust – seda kõike koos Big Ten Research I ülikooli eelistega. Lisaks tervitatavale Bloomingtoni kogukonnale, mis on üks ilusamaid ja parimaid kohti elamiseks ja õppimiseks, leiate üliõpilasorganisatsioone iga huvi jaoks ja oma võrgustiku või karjääri edendamiseks.

Statistika

Kuna kogu koolis on veidi alla 3000 õpilase, saate väikese koolikogemuse suure kümne ülikooli eelistega. Ja O'Neilli koolis püüame aktiivselt kasvatada mitmekesisust, võrdsust ja kaasatust.

  Ülikooli omadused

  Indiana ülikoolil on hea meel teatada meie uhiuue 40 000 ruutjalga ruumi avamisest, mis tähistab rahvusvahelist haridust ja selle tohutut mõju meie ülikoolilinnakule – Stephen L. ja Connie J. Fergusoni rahvusvaheline keskus!

  See ruum on koostöö ja kaasahaarav ruum kõigile ülikoolilinnaku üliõpilastele ning tähistab Indiana ülikooli pühendumust ülemaailmsele kaasamisele ja rahvusvahelisele tipptasemele. Selles keskuses asuvad kontorid ja ressursid, mida kasutavad meie rahvusvahelised üliõpilased ja need, kes soovivad oma akadeemilise tausta raames õppida välismaal.

  Alates rahvusvaheliste teenuste büroost kuni ülemeremaade õppebürooni ja rahvusvahelise arengu bürooni leiate Fergusoni rahvusvahelisest keskusest lõputu hulga tuge ja tegevusi. Samuti loodame võõrustada välisdelegatsioone ja muid põnevaid rahvusvahelisi programmeerimisvõimalusi, millest saate osa võtta.

   Asukohad

   • Bloomington

    East 10th Street,1315, 47405, Bloomington

   Küsimused