Keystone logo
Indonesian Computer University

Indonesian Computer University

Indonesian Computer University

Sissejuhatus

Indoneesia arvutiülikool (UNIKOM) asutati ametlikult teisipäeval, 8. augustil 2000, tuginedes riikliku haridusministri määrusele nr 126 / D / 0/2000.

Visioon: olla juhtiv ülikool info- ja kommunikatsioonitehnoloogia valdkonnas, ülemaailmne läbinägelik, meeleolukas ettevõtja ning olla juhtiv teaduse ja tehnoloogia keskus, mis toetab riiklikku arengut ning on orienteeritud ühenduse, rahva ja riigi huvidele Osariik.

Missioon: pakkuda kaasaegset kõrgharidust, mis põhineb UNIKOMi, PIQIE (professionaalsus, terviklikkus, kvaliteet, infotehnoloogia, tipptase) organisatsioonikultuuril koos soodsa haridussüsteemi ja õppeprogrammidega, mis põhinevad tarkvaral, riistvaral, ettevõtlusel ja multimeedial Animatsioon, optimeerides olemasolevaid ressursse, tuginedes tõhususe, tulemuslikkuse ja tootlikkuse põhimõtetele.

Eesmärk: luua info- ja kommunikatsioonitehnoloogia alal suurepäraseid lõpetajaid, kes on pädevad ja usaldusväärsed oma õppevaldkonnas, omavad ettevõtlikkuse vaimu, on viisakad ja vooruslikud, on pühendunud rahva ja riigi edendamisele ning on ustavad ja pühendunud Kõigeväelisele Jumalale .

Asukohad

  • Bandung

    No.112-116, Lebakgede, Kecamatan Coblong, Kota Bandung, Jawa Barat 40132, Indonesia, , Bandung

    Küsimused