Keystone logo
© Carrianna Field
INEA Escuela Universitaria De Ingenieria Agricola

INEA Escuela Universitaria De Ingenieria Agricola

INEA Escuela Universitaria De Ingenieria Agricola

Sissejuhatus

INEA tähistas 2015. aastal oma esimest VIISKÜMMEND AASTAT. Kuna kuuekümnendatel panustas Fr. Quintanilla ja rühm ettevõtjaid Valladolidist põllumajandusettevõtete juhtimise moderniseerimisele ... on juhtunud palju asju.

Oleme osa laiast ülikoolide võrgustikust, meil on olnud ametlik kraad Valladolidi ülikoolist (1983-2018) ja alates 2018-2019 õppeaastast on meie kraad põllumajanduse ja põllumajanduse keskkonnatehnika bakalaureusekraad koos meie enda halduse ja juhtimise kraadiga põllumajandus- ja toiduainetööstuse ettevõte kui Universidad Pontificia Comillase juurde kuuluv keskus oleme osalenud paljudes enam kui 50 projektis. Oleme sellest viiekümnest näitajast mitmes mõttes üle saanud.

See, mida oleme selle viiekümne aasta jooksul teinud ennekõike ja teeme ka edaspidi, on viljelemine. Me veedame oma elu kultiveerides. KASVATAME maaelu ja maakeskkonna väärikust ning võitleme nende arengu eest kõigis aspektides. Me arendame inimestevahelisi inimsuhteid, mis põhinevad austusel ja õigluse edendamisel. Me kasvatame austust looduse, keskkonna ja põllumajanduse kui kõigi aegade väärikaima elukutse vastu, ütles luuletaja. Me kasvatame ... kannatlikkuse ja veendumusega. Arendame oma õpilaste, täiskasvanute, kes soovivad õppida ja kellel on oma tee elus, iseseisvat õppimist.

Asukohad

  • Valladolid

    Cno. Old Man of Simancas, km. 4.5 47008 Valladolid, , Valladolid

    Küsimused