Keystone logo
INESDI Business School

INESDI Business School

INESDI Business School

Sissejuhatus

Tutvustame end

 • Kas soovite oma teadmisi taaskasutada, laiendada või täiendada?
 • Kas soovite oma ettevõttes reklaamida?
 • Kas soovite alustada uut rada või suunata oma karjääri ümber?
 • Kas soovite koolitada oskusi, mida tööturg kõige enam nõuab?

Inesdi pakub professionaalidele ja ettevõtetele kõige terviklikumat ja ajakohasemat koolitust, et nad saaksid osa sellest sektorist, millel on hetkel kõige rohkem prognoose, oleme esimene digitaalsele innovatsioonile spetsialiseerunud ärikool.

Inesdi pedagoogiline mudel julgustab ärijuhtimiseks uuenduslikku sisu, aidates parandada õpilaste isiklikke oskusi ja tööalast konkurentsivõimet. Meie akadeemiline mudel põhineb teadmiste omandamisel, oskuste arendamisel ja isiklike oskuste edendamisel.

kohustus

Inesdi inimese meeskond on ühine eesmärk: erialases ja isiklikus arengus oma õpilastele. Alates Inesdi valime kvaliteetset koolitust ja innovatsiooni kõigis meie kraadiõpet. Meie ülesanne on koolitada spetsialistid ja ettevõtjad, et olla konkurentsivõimeline digitaalajastul, hõlbustades nende kastmist kultuur 2.0.

erialakoolituse

Inesdi on liider spetsialiseerunud digitaalse majanduse rakendada erinevate valdkondade ettevõtete organisatsioonide koolitust. Ettevõtted vajavad kutseprofiile vastavalt uue turu trendid meie koolitusprogramme on spetsiaalselt ette nähtud kasutamiseks kohe praeguse töökeskkond.

missioon

Koolitame inimesi uutel digitaalvaldkondadel, et edendada spetsialistide sukeldumist digitaalmajandusse. Meie väljakutseks on konkurentsivõimeliste profiilide kujundamine globaalsetes töökeskkondades teadmiste, oskuste ja digitaalsete oskuste parandamise kaudu. Inesdi pakub strateegilist ja praktilist visiooni, mis on kooskõlas tänapäeva ettevõtete tegelike vajadustega.

Inesdi digitaalses ärikoolis toetame õpetajate ja õpilaste initsiatiivi , luues keskkonna, kuhu ettepanekud ja ideed on teretulnud.

Inesdi väärtused

Inesdi julgustab austama kolleege ja suutma jagada vastutustundega ja pühendumusega projekte. Klassiruumidest alates hinnatakse, austatakse ja motiveeritakse meie õpilasi. Inesdi on pühendunud eetilisele käitumisele ja läbipaistvusele.

 • Pühendumus: õpilaste isikliku ja ametialase arenguga. Suuname kõik oma jõupingutused koolituspakkumise loomisele, mis innovaatilise sisu ja pedagoogilise metoodika tõttu soodustab täielikku isiklikku ja ametialast arengut ning parandab sotsiaalseid ja tootlikke struktuure
 • Akadeemiline tipptase: töötame välja väga uuendusliku ja rakendatava koolitussisu . Inesdi metoodika põhineb õpilaste kaasamisel ja motiveerimisel teadma ja tõlgendama konkreetseid ja tegelikke äritegevusi ning arendama neile tuginedes lähenemisviisi teoreetilistele alustele.
 • Austus: ülikoolilinnak peaks olema keskkond, kus õpetajad ja õpilased üksteist väärtustavad ja austavad. Eesmärk on arendada ühiselt teadmisi ja harjumusi, mis on vajalikud individuaalseks ja globaalseks arenguks .
 • Innovatsioon: arendame avatud suhtumist innovatsiooni ja paindlikkusse. Me suurendame õpilaste huvi pideva täiustamise vastu nii individuaalselt kui ka organisatsioonide vastu, kellele nad oma teenuseid pakuvad.
 • Läbipaistvus: oleme pühendunud eetilisele käitumisele ja läbipaistvusele.

Akadeemiline metoodika

Inesdi pakub teile kõige terviklikumat ja ajakohasemat koolitust , vaatame oma koolitusprogramme pidevalt üle, et need vastaksid uusimatele turusuundumustele ja kõige uuenduslikumatele tehnikatele. Oleme esimene digitaalsele innovatsioonile spetsialiseerunud ärikool ja digitaalse majanduse erikoolituse etalon, mida rakendatakse äriorganisatsioonide erinevates valdkondades.

Inesdi metoodika

Meie metoodika „ Tehes õppimine“ töötab teadmiste omandamiseks uute digitaalsete oskuste arendamise ja isiklike talentide edendamise kaudu. Inesdi koolitusprogrammid on suunatud üliõpilase kaasamisele ja motiveerimisele alates äripraktikast ja teoreetilisest sissejuhatusest, see tähendab praktikast teooriani, reaalsete juhtumite tundmiseni kuni neid toetavate teoreetiliste aluste mahaarvamiseni .

Koolituse arendamisel rakendavad meie õpilased lõpuprojektis omandatud teadmisi, mida nad kohtu ees paljastavad ja kaitsevad. Eesmärk on koolitada uusi spetsialiste nii, et nad saaksid koolituse lõppedes edukalt täita ja kohe mängida uusi digitaalmaailmaga seotud rolle. Pakume õpilasele kõiki vajalikke tööriistu, et oma ressursse ja andeid ära kasutada ja optimeerida.

Inesdi koostab igale õpilasele isikliku karjääriplaani , kujundades oodatud eesmärkide saavutamiseks parima rätsepaõppe. Meie asjatundlik ja mainekas õpetajate meeskond jälgib kavandatud eesmärkide saavutamiseks pidevalt üliõpilase koolitust kogu kraadiõppe või magistrikraadi vältel.

Tööhõive ja internatuur

Inesdi kraadiõppe ja magistrikraadide kõrge tööalane konkurentsivõime, üle 80%, on saanud meie koolitusprogrammide kvaliteedi parimaks tagatiseks. Nagu Inesdi üliõpilane või vilistlased, siis on juurdepääs meie töökohtade pardal, kus me avaldada nädalas tööpakkumiste ja praktikume.

Meie metoodikaga koolitamine tähendab teadmiste edasiandmist ja koostööd õpilasega reaalsetes digitaalsetes tegevustes.

Asukohad

 • Madrid

  C/ Velázquez, 57, entreplanta izqda. 28001, , Madrid

 • Barcelona

  C/ Mallorca, 27. 08029, , Barcelona

  • Madrid

   Madrid, Hispaania

   Küsimused