Keystone logo
© Carrianna Field
INISEG Instituto Internacional de Estudios en Seguridad Global

INISEG Instituto Internacional de Estudios en Seguridad Global

INISEG Instituto Internacional de Estudios en Seguridad Global

Sissejuhatus

Kes me oleme

INISEG on Rahvusvaheline Uuringute Instituut, mis sündis vajadusena anda oma tulevastele üliõpilastele kogu globaalse julgeoleku valdkonna väljaõppe, õppusteave, tegevused ja tööalased võimalused.

Instituut asutati 2017. aasta jaanuaris Manuel González Folgado juhtimisel julgeolekuala silmapaistev professionaal, kellel on selles sektoris väga olulised spetsialiseerumissuunad ja mis on olulised uuenduslikud viited Hispaanias online-haridussüsteemis ja avavad võimalused juurdepääs turule rohkem kui 18 aastat ametialasele väljaõppele, mis praegu täidab Aucali Fondi presidendi ja Aucali ärikeskuse ettevõtte peadirektori rolli.

Seetõttu on Aucal ja INISEG ühendanud kõik selle sektori arendajad, kes soovivad areneda selles sektoris, et kõik

võimalik see tõeline võimalus pakkuda koolituse parimat kvaliteeti, juurdepääsu tegevusele piirkonnas, juurdepääsu kogu sektori dokumentatsioonikeskusele ja võimalust jätkata õpinguid julgeoleku valdkonnas.

Pärast 18 aastat online-koolituse pakkumist moodustati instituut piirkonna piiri ületamiseks ja sai tõelise viite kui juhtiv institutsioon globaalse julgeoleku valdkonnas ning rahvusvaheliste uuringute teemade interdistsiplinaarne analüüs, nagu terrorism Rahvusvaheline, ettevõtte küberjulgeoleku, kriminoloogia, sõjalise ajaloo ning avaliku ja erasektori turvalisus.

Aucali sihtasutus

Aucali sihtasutus on innovatiivse haridusasutusega ja mures akadeemilise ja koolitusmaailma uute tehnoloogiate arengu pärast. Selle huvi tõttu sündis Aucali projekt, mis Hispaanias tuntud kui julgeolekusektori spetsialiseerunud ärikool. pakub ainuõiguslikke INISEG-i pakutavaid kursusi veebi, segatud ja näost-näkku kursustel , mille kaudu õpilased saavad juurdepääsu sellele stipendiumile, maksetele, boonustele ja erilisele reklaamile selle prestiižse ärikooli kaudu , mis on rohkem kui 18 aastat tagasi Internetis hariduse turul Hispaanias ja kus on rohkem kui 45000 juba koolitatud ja kvalifitseeritud tudengit.

Ka Aucal Foundation osaleb välistes projektides, kus ta tegutseb koostööpartnerina.

missioon

Meie missiooniks on koolitada tulevaste spetsialiste, vastates koolituse või spetsialiseerumise vajadustele, mida turg nõuab alati spetsialistide tehnilise profiili ja nende tööjõu konkurentsivõime laiendamiseks.

väärtused

Meie tegevuse aluseks on innovatsioon, ettevõtliku vaimu soodustamine. Me ei edasta mitte ainult teadmisi, vaid me tahame ka meie õpilastele omandada erialaseid oskusi, et nad saaksid neist ekspertidena võimalikult palju ära kasutada.

Kvaliteet

INISEGis usume, et on oluline õpetada kontseptsioone, kuid veelgi rohkem, kui neid õpitakse. Seetõttu pakume kvaliteetset teavet, mis põhineb selle praktilisel rakendamisel ja on nii dünaamiline kui võimalik, nii et see on tõhus ja lõbus õppimine. .

Üks samm kaugemale

INISEG-il on teised olulised koostööpartnerid, mis võimaldavad haridusmissiooni kui organisatsiooni, luues turvalisuse valdkonnas ühe kaasaegse digitaalse ajaloolise dokumentatsiooni keskuse, mis võimaldab üliõpilastel ja kasutajatel üldiselt selles valdkonnas olulisi ja asjakohaseid andmeid.

Sektsioonide hulgas, mille kasutajad leiavad sellel täielikul veebisaidil, võime nimetada mõned väga tähtsad teemad, näiteks veebiseminarid, harivate töötute, klassiruumid ja vabatahtlikud tegevused, mis on lisatud mõningatele koolitusprogrammidele, üldistele üritustele, seminaridele, digitaalsetele messidele, tähtsamatele koolitussemissioonidele selles sektoris. paljud väljaanded, mida ajakohastatakse alati kõikide huvitatud isikute jaoks.

Tänu oma trajektoorile ja pidevale vahetusele üliõpilastega üle kogu maailma, algab INISEG kontaktide, liitude ja oluliste lepingute võrgustikuga sektori juhtivate üksustega.

mille eesmärgiks on pakkuda võimalikult suurt juurdepääsu uuringule, mida kõik huvitatud kasutajad tahavad saavutada.

INISEG määratleb kolm peamist tegevussuunda:

 • Asjakohaste teadmiste loomine rahvusvahelises julgeolekuuuringutes
 • Rahvusvaheliste julgeolekualaste teadusuuringute asjakohaste teadmiste edastamine
 • Spetsialistide koolitus ja asutamine

Asukohad

 • Madrid

  Paseo de las delicias, 31, 28045, Madrid

 • Zamora

  Postigo de Nuestra Señora 2, , Zamora

  Küsimused