Keystone logo
INPAHU University Foundation (Fundación   Universitaria INPAHU (UNINPAHU))

INPAHU University Foundation (Fundación Universitaria INPAHU (UNINPAHU))

INPAHU University Foundation (Fundación   Universitaria INPAHU (UNINPAHU))

Sissejuhatus

Ülikooli inimarengu sihtasutuse UNINPAHU lõi 1974. aastal väljapaistev psühholoog Hernán Linares Ángel eesmärgiga koolitada ettevõtlikke spetsialiste, kes on osavad ja teadlikud pühendumusest oma isikliku elu projekti arendamisele ning teadusliku ja ärilise arengule. riik.

Seega on UNINPAHU nende 46 -aastase kogemuse jooksul suunanud pedagoogilisi protsesse, mis põhinevad humanistlikul hariduskäsitusel, mis tõstab esile ja ülendab sotsiaalsete suhete põhiväärtusi, tagades suurepäraste inimeste tervikliku kujunemise.

UNINPAHU on silma paistnud oma akadeemilise ümberkujundamise dünaamilise jõu poolest, mis on võimaldanud tal areneda inimarengu hariduskeskusest, mis on suunatud ametite ja ametite koolitamisele, ülikooliasutuseks, mis vastab Colombia seadustega nõutavatele kriteeriumidele ja kvaliteedinõuetele. arendada välja eriprogramme erinevates kutseõppe vormides ning erinevates teadmiste valdkondades ja erialadel. Samuti on kurikuulus olnud kasvavad investeeringud seadmetesse, tehnoloogiline ümberkujundamine ja arhitektuuristiili piisav hooldus.

Innovatsioon, teadusuuringud, tehnoloogia ja tootlikkus on aluseks meie identiteeti kinnistavatele koolitusmeetmetele. Meie haridusprojekti raames kujutab kõrgtehnoloogiline meetod - MAR - institutsiooni eristavat joont, kuna see taotleb kõigi haridusringkondade liikmete oskuste pidevat arendamist, õppimise tugevdamist kogu elu vältel ja koos sellega. , laiendada isikliku ja professionaalse arengu võimalusi.

Meil on lai ja mitmekesine portfell, mis koosneb 18 kõrgharidusprogrammist, millel on kõrgharidus erialal, ülikoolil, tehnoloogilisel ja tehnilisel tasemel, millest teatavad meie lõpetajad, kes on hotelli- ja turismiettevõtete sektorites, meedias sotsiaal- ja ajakirjandus, valdkond, kus neid laialdaselt tunnustatakse ja kus nad on samuti saanud mitmeid auhindu ja auhindu riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil.

Asukohad

  • Bogotá

    Diagonal 40a,45-58, 111311, Bogotá

    Programmid

    Küsimused