Keystone logo
© Carrianna Field
INSA Business, Marketing & Communication School

INSA Business, Marketing & Communication School

INSA Business, Marketing & Communication School

Sissejuhatus

INSA Business, Marketing & Communication School on eraõiguslik Business School üle 30 aasta kogemusi kutsehariduse vallas, mis on

PROFESSIONALS koolitusspetsialiste

Pakume laias valikus up-to-date koolituse programme erinevates valdkondades ettevõtte alati vastavalt turu vajadustele, koolitus spetsialistid, kes suudavad edukalt siseneda tööturule tänu teadmiste, oskuste ja hoiakute me edasi, ja disain praktiline ja realistlik koolituskava, õpetanud spetsialistid.

Kõik see, lisaks kaasnevad muud teenused ja isiklikku tähelepanu sa väärid.

INSA loodi 1984. aastal vastuseks tungiv vajadus ettevõtete lisada kõrgelt haritud inimesi; inimeste reaalne ja praktiline visioon tööturul.

Algusest peale on INSA valinud eriala valdkonnas assistent juhtimine ja kommunikatsioon (avalike suhete ja turustamine). Hea töö meie õpetajad, paindlikkust, et kohandada oma õppekava kogu aeg ja on praktiline metoodika on teinud, et INSA on rohkem kui 13.000 vilistlaste alates 40 erinevast rahvusest.

Turu, poliitilised, majanduslikud ja tehnoloogilised muutused on nõudnud, et INSA aastas uuendada oma programmides uute kursuste, samuti pakuvad meie õpilastele võimaluse asuda õppima täiesti inglise keeles suure rahvusvahelise perspektiivi.

Lisaks INSA Business, Marketing & Communication School on mitu koostöölepingud suurte institutsioonide ning riiklike ja rahvusvaheliste ülikoolide.

Kool ruumid asuvad vana tehases täielikult renoveeritud, kuid säilitades algse struktuuri kaasaegse interjööri ja varustatud avar ja paindlik klassiruumid kolmel korrusel, mis edendavad õppimist ja töötoad.

Asub lähedal Lessepsi Square, naabruses Gracia, lubab hea ligipääsetavus ühistransport (metroo, FGC, buss, bicing) ja kasutada ära kõik pakutavad teenused naabruses restoranid, ühiselamus, meelelahutuse valdkonnas, raamatukogud jne ..

Tähelepanu meie õpilased ja kvaliteedijuhtimise on põhitelgedel INSA:

Kliendikesksus. Iga õpilane on ainulaadne. Tunnustamine kohustusi organisatsiooni nii klientide ja töötajatega, juhatuse liikmete, tarnijate ja ühiskonnale tervikuna. Osalemine ja vastutuse jaotus üksikisikute ja meeskondade. Haldus. Pidev täiustamine.

Eesmärk ja metoodika

Meie peamine eesmärk on koolitada spetsialiste, kes suudavad lisada tööturul ja töökohal, võttes tugeva aluse praktilisi teadmisi ja oskusi, et edukalt täita oma ülesandeid alates esimesest päevast ja pealegi neile sotsiaalse, professionaalse ja töö tunnustamiseks.

Selleks on pidevas kontaktis ettevõtete ja nende vajadused on olulised ja INSA teha seda läbi Professional, kes on meie õpetajad ja teenuste kaudu ettevõtetele pakkuma ja läbi vilistlaste võrgustikku.

Selle eesmärgi saavutamine ei ole võimalik ilma metoodika, mis toetab edu meie programmide ja põhineb:

Up-to-date, dünaamiline ja personaalset koolitust plaanid Isiklik tähelepanu õpilaste Oma järelevalve- ja hindamissüsteem

Kõik INSA kvalifikatsiooni sobitada tööpakkumisi pärit kutse maailma ja tööturg, mis nõuab üha uuemate professionaalse eriala, mis erinevad traditsioonilisest.

Ärimaailm nõuab kvalifitseeritud spetsialiste äri juhtimise, turunduse, reklaami, avalike suhete ja täidesaatva abilised ulatuslik koolitus, teadmised ja oskused, et oskaksid uut tehnoloogiat.

Meie uuringud, õpilased omandada sotsiaalseid, isiklik ja tehnilisi oskusi, samuti vajalikud vahendid edukaks integreerumiseks tööturul. Oma õppekavasid ja metoodikat, mis põhineb isikliku ja väga praktiline lähenemine koos näidetega ja pakub võimalust praktiseerida ettevõtted, täita meie peamine eesmärk ja õpilane, lõpus uuringud, võib lisada edukalt igal töökohal.

Selgroogu meie METOODIKA

Meie oma, up-to-date ja dünaamilist koolituse plaanid Akadeemilise programmid on kavandatud realistlikult ja paindlikult, ületades jäikust, mis iseloomustavad täna palju koolituskavad.

Plaanid sobiks praegustele vajadustele elukutse, otsib teadmised valdkondades ja teemasid, mis tasakaalustab teoreetilise praktilise.

Individualiseeritud tähelepanu õpilaste Kool jälgib isiklikku olukorda ja edu igale õpilasele. Selle õpetamine toimub väikestes rühmades õpilased, kes on nende vastavate kursuste juhendaja, et õpilane vastab kogu õppeaasta jooksul ja saab suuniseid nii haridus- ja ametialase aspekte.

Õpetamispraktika: professionaalne õpetaja Selleks, et saavutada üliõpilaste tööhõive, INSA suurendab praktiline pool õpetusest. Seetõttu INSA teaduskonna koosneb aktiivne ettevõtjad ja juhid, vastates väga spetsiifilise profiiliga, mis võtab arvesse nende hariduse, töökogemuse ja oskuste arendamine.

Student Juurdepääs Tööturuameti Anda üliõpilastele juurdepääsu tööturule ja soodustada nende kohanemist ärikeskkonda, INSA on järgmised eesmärgid oma programmi:

Oskuste arendamine teadmistepõhises ühiskonnas Domeeni Infotehnoloogia ja kommunikatsioon Anda avatud õpikeskkond Ettevõtluse arendamine ja loominguline ettevõte

teenused

Insa pakub ekstra Koolitusprogrammid, erinevaid teenuseid, mis võimaldavad õpilastel arendada kaugemale uuringud ise. Iga õpilane on unikaalne ja on töödeldud. Samuti Insa pakub teenuseid ettevõtetele ja spetsialistidele, mis annab tõelise ja praktilise perspektiivi meie programme.

Asukohad

  • Barcelona

    INSA - Business, Marketing and Communication School Carrer Torrent de l’Olla 208

  • Lucerne

    Lucerne, Šveits

    Küsimused