Keystone logo
Institute For Technology And Resources Management in the Tropics and Subtropics

Institute For Technology And Resources Management in the Tropics and Subtropics

Institute For Technology And Resources Management in the Tropics and Subtropics

Sissejuhatus

ITT_Campus

Uus demograafiliste, majanduslike ja kliima surve olemasolu ohutu ja jätkusuutlik tarnimine toidu, vee ja energia nõuavad uusi strateegiaid, et juhtida meie kallis loodusressursse. Et nägu see globaalne väljakutse, nõudlus ekspertidele, kes suudavad analüüsida keerulisi inimese keskkonna süsteemi ja arendada sobivaid lahendusi kasvab. Troopilised ja subtroopilised piirkonnad esindavad erijuhtum, sest nad on sageli täiendavaid väljakutseid ja panna väga ebastabiilne keskkond.

Instituut tehnoloogia ja ressursside juhtimine Tropics ja subtroopikas (ITT) juures TH Köln (University of Applied Sciences) eesmärk on võimaldada inimestel erinevaid tehnilisi ja kultuuritaustaga paremini lahendada keerulisi küsimusi, mis on seotud keskkonnaprobleeme interdistsiplinaarne ja kultuuridevaheline lähenemine lõpetaja ja kraadiõppe tasandil. Õpib ITT ei tähenda ainult saavutada magistrikraadi, kuid läheb kaugemale oma professionaalse ja isikliku üürnikelt. Läbi mitmesugused koolitused ning tänapäevaste õpetamise ja õppimise mõistame mõiste elukestev õpe ja pane õpilaste keskel meie harimiseks.

Usume, et meie vilistlased on oluline osa ülemaailmse võrgustiku teadlased ja spetsialistid. Teeme koostööd peamiste piirkondlike, riiklike ja rahvusvaheliste organisatsioonide raames väljad ressursside juhtimine, arengukoostöö ja kõrghariduse Lisaks sellele, et õppetöö, uuringute ja suutlikkuse arendamise üle maailma.

ITT Network

Network_map

Future koostöö kaudu

ITT üles ehitatud lai ja aktiivne partner võrgustik, mis koosneb ülikoolide, teadusasutuste, avaliku ja erasektori alates selle asutamisest 1978. aastal. Võrgustik hõlmab umbes 30 partnerülikooli ja paljude institutsioonide arengu ja koostöö üle maailma, andes seega ideaalne võimalus vahetada teadmisi ja töötavad ühiste teadusprojektide. Lisaks paljude väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete (VKE) seotud ITT projektid annavad meile tugev serv poolest rakendusuuringuid. Kasvav vilistlasvõrgustiku koosneb praegu rohkem kui 700 (alates 1984) spetsialistid, kes lõpetas oma karjääri ITT ja on nüüd edukalt töötavate spetsialistide loodusvarade haldamisega küsimusi.

ITT rahvusvaheline võrk on kogenud suurt arengut vundament CNRD (Centers for Natural Resources ja areng). CNRD toetab DAAD ja ministeeriumi Majandusliku Koostöö ja Arengu (BMZ). CNRD on teadmised rummu ja võrgu kohta küsimusi hindamise ja Loodusvarade baasi jätkusuutliku arengu eelduseks. Keskseks võrk on Kölnis, kus tegevust kõigi partneritega kogu maailmas on kooskõlastatud. CNRD ühendab ülikoole kogu maailmas akadeemilise vahetuse edendamist ja koostöö valdkonnas juhtimise, looduslike ressursside, eriti vee, maa, ökosüsteemide ja taastuvenergia ressursse. See soodustab interdistsiplinaarset lähenemist loodusvarade haldamine, mis on seotud pärast 2015. tegevuskava ja nägi Jätkusuutlikkuse eesmärgid (SDG).

Liikmeks võrgu CNRD on avatud iga HEI, mis pakub oluliselt kaasa eesmärkide saavutamisel CNRD. Täpsema info saamiseks külastage: http://www.cnrd.info

cnrd

Liikmelisus

ITT on osa järgmistest liite:

 • Vesi Science Alliance eV
 • Saksa Water Partnership (GWP)
 • Aqualon®, Wupperveband
 • Deutsche Vereinigung für Wasserwirtschaft, Abwasser und Abfall eV (DWA)
 • Umweltcluster Bayern
 • Association of magistri programmid on eriti olulised arengumaades (AGEP)
 • RESURBE
 • Kõrghariduse säästva arengu (HESD)

Asukohad

 • Cologne

  ITT – Institute for Technology and Resources Management in the Tropics and Subtropics Betzdorfer Straße 2, 50679, Cologne

  Küsimused