We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Institute of Technology Tralee

Institute of Technology Tralee

Institute of Technology Tralee

Sissejuhatus

Institute of Technology Tralee (IT Tralee) asutati 1977. aastal Tralee piirkondliku tehnikakolledžina ja 1992. aastal sai sellest Tralee tehnoloogiainstituut. Instituudis on praegu 3500 täis- ja osalise tööajaga üliõpilast, kus töötab 350 töötajat ja mis annab aastas umbes 60 miljoni euro suuruse rahalise toetuse kohalikule majandusele. IT Tralee tegutseb Kerali osariigis Tralee linnas kahes ülikoolilinnaku asukohas: Clashis asuvas lõunapoolses ülikoolilinnakus ja Dromtackeris asuvas põhjapoolses ülikoolilinnakus, mis avati 2001. aastal.

IT Tralee tegeleb riigi majanduse, tehnoloogia, teaduse, kaubanduse, tööstuse, sotsiaalse ja kultuurilise arengu kolmanda taseme hariduse, koolituse ning teadus- ja arendustegevuse pakkumisega, pöörates erilist tähelepanu instituudi piirkonnale. Samuti arendab ja hoiab see sidemeid teiste haridusorganisatsioonide, tööstuse, kaubanduse, teiste elukutsete ja kogukonnaga.

Asukohad

  • Dromthacker

    Dromthacker, Iirimaa

    Küsimused