Keystone logo
Instituto Politécnico da Guarda (Polytechnic Institute Of Guarda)

Instituto Politécnico da Guarda (Polytechnic Institute Of Guarda)

Instituto Politécnico da Guarda (Polytechnic Institute Of Guarda)

Sissejuhatus

Guarda polütehnikum on kõrgkool, mis on pühendatud üliõpilaste ettevalmistamisele nende tulevaste elukutsete jaoks. Samuti on ta seotud uurimis- ja uurimistegevusega, kogukonnale pakutavate teenuste ning kultuurilise, teadusliku ja tehnilise teabevahetusega. Polütehnikum asutati seadusega 303/80 1980. aastal ja selle põhikiri kinnitati 1985. aastal. Hariduskool alustas tegevust 1986. Aasta hiljem avas tehnika- ja juhtimiskool uksed kõrgharidussüsteemi. 1999. aastal asutati Seia turismi- ja hotellikorralduskool, millele järgnes 2001. aastal terviseteaduste kooli integreerimine. Seega koosneb Guarda polütehnikum neljast koolist:

- haridus-, kommunikatsiooni- ja spordikool;

- Tehnoloogia- ja Juhtimiskool;

- turismi- ja hotellimajanduskool;

- terviseteaduste kool.

Käesoleval õppeaastal on selles asutuses umbes 3000 õpilast ja üle 250 õpetaja.

Ülikoolilinnakus on saadaval presidendi kantselei, õigusbüroo, rahvusvaheliste suhete büroo, planeerimisbüroo, finants- ja raamatupidamisosakond, personaliosakond, akadeemilised teenused, arvutiteenuste osakond, teabe- ja kommunikatsioonibüroo, tehniline teenistus Kontor, koolitus- ja spordibüroo, raamatukogu, bassein ning Interneti- ja rakendustehnoloogia labor.

Ka sisemaa arengu uurimisüksus (UDI) asub põhilinnakus ja selle peamine eesmärk on teadusuuringute, koolituse ja arendustegevuse edendamine. Kõigi teadusvaldkondade jaoks, mida see polütehniline instituut pakub, on olemas teadlaste rühmad.

Asukohad

  • Guarda

    Avenida Doutor Francisco Sá Carneiro,50, 6300-559, Guarda

    Programmid

      Küsimused