Keystone logo
Instituto Profesional DUOCUC

Instituto Profesional DUOCUC

Instituto Profesional DUOCUC

Sissejuhatus

Alates selle loomisest 1968. aastal, kui tööliste ja talupoegade ülikooli osakond, on Duoc UC jõudnud kaugele konsolideerumise teele, et saada üheks Tšiili kõrgema tehnilise kutsehariduse võtmeasutuseks.

Rohkem kui 50 -aastase ajalooga ja kõrgeima institutsionaalse akrediteeringuga seitsme aasta jooksul võivad kõik Duoc UC -sse kuuluvad inimesed uhkusega öelda, et tuhanded tehnikud ja spetsialistid, kes täna Tšiili majandusarengusse panustavad, on saanud koolituse ühes 9 kooli ja enam kui 70 praegust karjääri, mis asuvad selle 18 peakorteris Metropolitan Region, Valparaíso, Biobío, La Araucanía ja Los Lagos.

Duoci õpilased

Duoc UC haridusprojekt, mis pakub kristlikku ja lahutamatut moodust, võimaldab õpilastel oma võimeid, pädevusi ja väärtusi maksimaalselt arendada, muutes neist paremad inimesed ja professionaalid, kes on valmis globaalsesse ühiskonda sisenema.

Tipptaseme teed, mida Duoc UC soovib järgida, tähistab haridus, mis keskendub inimestele, panus riigi arengusse, seos keskkonnaga ja pidev sotsiaalse ümberkujundamise otsimine.

Asukohad

  • Santiago Metropolitan Region

    Avenida España,8, , Santiago Metropolitan Region

    Programmid

    Küsimused