Keystone logo
Instituto Séneca - Centro Internacional de Postgrado

Instituto Séneca - Centro Internacional de Postgrado

Instituto Séneca - Centro Internacional de Postgrado

Sissejuhatus

Maailmale avatud kujundus

Seneca Instituut , Madridis asuv rahvusvaheline magistriõppekeskus, mis tegeleb rohkem kui 20 aastat koolituse valdkonnas, kavandab ja arendab mitmeid programme, mis vastavad kvalifitseeritud spetsialistide turu vajadustele. suur nõudlus kõrge spetsialiseerumise järele rahvusvaheliste suhete , kommunikatsiooni , logistika ja juhtimise valdkonnas .

Pakutava koolituse poolt Seneca Instituut ulatub tehnilised kursused, ülikooli akrediteerimine, mille eesmärk omandamiseks või täiendamiseks põhjalikud teadmised teema, et Másteres ülikooliharidusega ja EAP, raamitud Euroopa kõrgharidusruumi (EHEA) kaudu Ekspertide ja spetsialistide diplomid .

Enam kui kaks aastakümmet, mis meid toetavad, annavad aru saavutatud saavutustest, mis kaitsevad enam kui 75 rahvuse spetsialistide magistriõpet viiel mandril, kellele oleme aidanud saavutada oma ametialaseid eesmärke , hõlbustades nende hankimise vahendeid nende kaudu. iga teema kohta omandatud teadmised ja oskused, samuti kohalikud või rahvusvahelised tavad.

Meil on kõige täiuslikum iga meie koolituse ja õppematerjalide enda arengu tegevuskavad, mis esindab õpilase tõeline majanduse vaeva, keskendudes sisu kõiki aspekte, mida vaja , et teada teema või juhtimispiirkonnas.

Kõiki kursusi ja magistriõpet saab jälgida veebiversioonis või isiklikult meie klassiruumides Madridis. Esimesel juhul annab Seneca Instituut vajalikud tunnistused üliõpilasviisa saamiseks neile õpilastele, kes elavad väljaspool Hispaaniat. Sellisel juhul hoolitsetakse juhendamise ja õpilastega suhtlemise eest, et nad tunneksid end kogu koolitustegevuse vältel integreerituna ja toetatuna.

Võtke meiega ühendust ja saame teid juhendada, et täiendada oma teadmisi, mis laiendavad neid spetsialiseerumise kaudu või viivad teid professionaalse ümberõppeni.

Asukohad

  • Madrid

    Calle de Velázquez, 86, 28006, , Madrid

    Küsimused