Keystone logo
Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP

Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP

Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP

Sissejuhatus

Instituto Superior de Estudios Psicológicos, ISEP, on 1984. aastal asutatud Euroopa eraasutus kõrghariduse ja kliinilise sekkumise valdkonnaks kliinilise psühholoogia, neuroteaduste, psühhopedagoogika ja logopeedia valdkonnas, mis on koolitanud rohkem kui 35 000 spetsialisti ja ravinud üle 20 000 patsiendi. nende kliinikutes. ISEP on loodud iseseisva institutsioonina, millel on selge rahvusvaheline mõõde ning praktiline ja sotsiaalne vaim.

See on kõige olulisem psühholoogide, pedagoogide ja logopeedide koolituskeskus Hispaanias ja suurima õpilaste arvuga, mis asub Barcelonas ning kontorid Madridis ja Valencias.

Instituut jagab oma tegevuse koolituseks, sekkumiseks ja levitamiseks:

ISEP KOOLITUS, magistri- ja kraadiõppe programmid.

ISEP Formación pakub psühholoogia-, haridus- ja tervisevaldkonna spetsialistidele kvaliteetseid ja ajakohaseid koolitusprogramme, mis võimaldavad neil omandada spetsialiseerumise konkreetses valdkonnas ja omandada silmapaistvat erialast pädevust vastavate erialade teostamisel.

ISEP kliiniline üksus , multidistsiplinaarsed kliinikud kliiniliseks sekkumiseks.

ISEP multidistsiplinaarse suunitlusega kliiniline üksus, mis on spetsialiseerunud psühholoogia, õppimise ja tervisega seotud probleemide nõustamisele, hindamisele ja ravile.

Saage tuttavaks Isepiga

Isep metoodikad

"ISEP aitas mul palju tööelule vastu astuda"
Charlotte Dominguez

Asukohad

  • Barcelona

    C/ Berlín 9, bajos, 08014, Barcelona

  • Madrid

    C/ Raimundo Lulio 3, 4º planta, 28010, Madrid

  • Valencia

    Av. Tres Forques, 2, 46018, Valencia

Küsimused