Keystone logo
© Penn State Great Valley
International Institute of Orthotics and Prosthetics

International Institute of Orthotics and Prosthetics

International Institute of Orthotics and Prosthetics

Sissejuhatus

O&P kohta

Ortopeedia ja proteesimine on spetsialiseerunud tervishoiu eriala, mis ühendab tehnilised ja kliinilised oskused neuromuskulaarsete ja luu-lihaskonna häiretega patsientide ja/või osalise või täieliku jäseme puudumisega patsientide hooldamiseks. O&P spetsialistid uurivad ja mõõdavad patsiente, seejärel kavandavad ja valmistavad sobivad seadmed, nagu proteesid jäsemed ja meditsiinilised traksid, mis võimaldavad neil inimestel elada aktiivsemat ja iseseisvamat elu. O&P elukutse pakub võimalust patsientidega üksi suhelda ja avaldada positiivset, elumuutvat mõju.

Karjäär Outlooki

Vajadus O&P spetsialistide järele kasvab elanikkonna vananemise ning O&P teenuseid vajavate veteranide arvu tõttu. Tööstatistika büroo andmetel kasvab tööhõive O&P valdkonnas aastatel 2020–2030 18%, mis on palju kiiremini kui riigi keskmine kõigi ametite puhul.

Miks valida IIOP?

 • Õpilased saavad lõpetada ortopeedia ja proteeside magistriõppe 16 kuuga meie nüüdisaegses asutuses Floridas Tampas.
 • Meil on O&P valdkonnas saadaolev uusim ja arenenum tehnoloogia, kus on ruumikad laborid ja piisavalt seadmeid igale õpilasele.
 • Meie programmi maksumus on üks riigi madalamaid, ilma osariigivälise õppemaksuta.
 • Suurepärane juhendamine on kaasa toonud 100% lõpetamise ja residentuuri praktika alates 2017. aastast.
 • Rajatis on koduks sõltumatule O&P kliinikule, mis annab meie õpilastele võimaluse teha kohapeal kliinilisi rotatsioone ja omandada väärtuslikke patsientidega suhtlemise kogemusi.
 • IIOP pühendumus õppimisele ulatub meie kraadiõppe programmist kaugemale. Pakume täiendusõpet elukestvaks õppeks.
 • Meie õpilased osalevad ka Tampa kogukonnas. Nad on vabatahtlikud eriolümpial, DOD Warrior Games'il ja veteranide adaptiivse spordi kogukonna üritustel, mida sponsoreerib Veterans Stride Foundation. Ja neil on võimalus nautida kogu kultuuri ja melu, mida Tampa pakub.
 • IIOP juhib aktiivselt O&P valdkonna tulevikusuundi, tõstes teadlikkust erialast ja meie teenindatavatest patsientidest. Meie rajatis korraldab kolm korda aastas Ameerika ortopeedia ja proteeside sertifitseerimisnõukogu O&P sertifitseerimise eksamid. Korraldame seadusandjatele ringreise ja kohtume nendega, et arutada poliitikat, mida riiklikud organisatsioonid, nagu AOPA, propageerivad. Ja me kirjutame toetusi, et aidata parandada meie teenindatavate patsientide haridust ja elukvaliteeti.

Sisseastumised

Kvalifikatsioonid

Taotlejad peavad olema omandanud riiklikult akrediteeritud instituudist, kolledžist või ülikoolist bakalaureusekraadi loodusteadustes, rõhuasetusega tervises või sellega seotud valdkonnas, eelistatavalt ortopeedia ja proteesidega seotud valdkonnas, mille kumulatiivne GPA on vähemalt 3,0. 4,0 skaala.

Kandidaadid, kellel on kraad mõnes muus distsipliinis, vaadatakse individuaalselt üle ja vastuvõtusoovitused tehakse igal üksikjuhul eraldi.

Tüüpilised bakalaureuseõppe kursused, mis viivad edukate lõpetajateni, hõlmavad füüsikat, bioteadusi/bioloogiat, keemiat, inimese anatoomiat, psühholoogiat ja statistikat.

Asukohad

 • Tampa

  Memorial Highway,4809, 33634, Tampa

Programmid

  Küsimused