Keystone logo
International Language Institute of Massachusetts

International Language Institute of Massachusetts

International Language Institute of Massachusetts

Sissejuhatus

ILI on midagi enamat kui keeleõppekeskus. Oleme üliõpilased, õpetajad ja kogukonna toetajad, kes usuvad kirglikult, et koos töötades edendame oma missiooni mitmekultuurilise mõistmise soodustamisel ja akadeemilise tipptaseme kaudu tugevate mitmekesiste kogukondade loomisel.

Me tähistame õpilaste rikkalikke kultuuritraditsioone ja tugevdame pidevalt ühtset pühendumust nende ja kõigi meie naabrite austamisele ja austamisele - olenemata rassist, usutunnistusest, soolisest identiteedist, füüsilistest ja vaimsetest võimetest, majanduslikust seisundist, haridustasemest ja dokumentide staatusest .

Seisame sügavalt juurdunud rassismi ja ebaõigluse, majandusliku ja haridusalase ebavõrdsuse ning immigrantide ja pagulaste vastase poliitika vastu. Seisame igasuguste rünnakute vastu demokraatlikes institutsioonides, mis meie arvates on meie kogukondade ja rahva alus.

Organisatsioonina püüame otsuseid langetada nendel põhimõtetel, sealhulgas osaleda aktiivselt vale teadmiseks nimetamises. Usume, et kõik meie teod peaksid tulenema armu ja armastavast lahkusest.

International Language Institute of Massachusetts (ILI) on 1984. aastal asutatud mittetulunduslik eraõppekeelekool, mis asub Northamptonis Massachusettsis.

ILI missioon on edendada kultuuridevahelist mõistmist ja mitmekesiseid kogukondi, pakkudes kvaliteetset keeleõpet ja õpetajakoolitust. 35 aasta jooksul on tuhanded tudengid - enam kui 90 riigist, kogu USA-st ja Lääne-Massachusettsist - edukalt läbinud meie kursused ja klassid. Sajad kogukonna vabatahtlikud on laiendanud oma kultuurilist silmaringi juhendajate, mentorite ja vastuvõtvate peredena.

Asukohad

  • Northampton

    New South Street,25, 01060, Northampton

    Küsimused