Keystone logo
International Management Forum Academy

International Management Forum Academy

International Management Forum Academy

Sissejuhatus

Tere tulemast IMFi Akadeemia veebisaidile!

IMFi Akadeemia kuulub Rahvusvahelise Juhtimisfoorumi (IMF), sõltumatu väljaandja ja koolitusorganisatsioon, mis keskendub suurte ja keskmise suurusega organisatsioonide kõrgharidusega juhtide ja otsustajate äriteavet.

Oleme spetsialiseerunud ettevõtlusalase teabe pakkumisele kaugõppekursuste (kursused, mis on täielikult suunatud eneseõppele, online-õppe toetuseks), meistriklassid ja kuum aktuaalne (sertifitseeriv) klassiruum.

Viimase 25 aasta jooksul oleme omandanud kindla maine, pakkudes nii kriitilisi kui ka praeguseid huvisid pakkuvaid teemasid ja väärtuslikku teavet. Meie kliendid tulevad üle 40 riigi üle maailma!

Meie kursuste sisu on välja töötatud tihedas koostöös tunnustatud ainevaldkonna ekspertidega, kes töötavad suurtes rahvusvahelistes nõustamisorganisatsioonides või väiksemates spetsialiseeritud nõustamisbüroodes. Meie koolitajad on pärit sellistest organisatsioonidest nagu AIIM, Antwerpeni juhtimiskool, Atos Consulting, Capgemini, Centric, CGI grupp, Conquaestor, Deloitte, Duthler Associates, Executive Mobility Group, G31000, IBM Business Consulting Services, Insite Security, Inter Access, KPMG, Microsofti, PwC, SABSA Instituut, Sogeti, TIASi ettevõtete ja ühiskonnaõppekeskus, siirdehindade sidusettevõtted (TPA), erinevad ülikoolid ja paljud, paljud teised.

Rahvusvaheline Valuutafondide Akadeemia on võimeline korraldama nii (regulaarselt kui ka kohandatud) koolitust ettevõttesiseses koolituses või personaalses juhendamises teie kontoris või mis tahes muus soovitud asukohas. Me teame (rahvusvahelist) koolitusturgu ja alati on teie konkreetse koolitusvajaduse jaoks optimaalne lahendus.

Asukohad

 • Eindhoven

  Fellenoord 224, 5611 ZC, Eindhoven

  • Amsterdam

   Amsterdam, Holland

   • Leiden

    Leiden, Holland

    • Utrecht

     Utrecht, Holland

     • Brussels

      Brussels, Belgia

      Küsimused