Keystone logo
International Medical College of the University Duisburg- Essen, Germany

International Medical College of the University Duisburg- Essen, Germany

International Medical College of the University Duisburg- Essen, Germany

Sissejuhatus

154822_1.jpg


IMC kohta

Rahvusvaheline Meditsiinikolledž IMC® on Saksamaal asutatud ülikoolis asuv asutus rahvusvaheliste magistriõppe magistriõppe ja täiendõppe jaoks, kasutades segaõppe kontseptsiooni, mille eesmärk on kõige suurepärasem teadmiste edasiandmine hambaravi, meditsiini ja meditsiinitehnoloogia valdkonnas.

IMC kuulub Duisburg-Esseni ülikoolile, mis on üks kõrgeima reitinguga ülikoole Saksamaal, Euroopas ja rahvusvaheliselt. (https://www.uni-due.de/med/en/index.php/www.uni-due.de/med/en/index.php). Magistrikraadi annavad välja Duisburg-Esseni Ülikool ja IMC®. Asutuse omanik on MIB GmbH Saksamaal Münsteris.

IMC magistriprogrammid on edukalt akrediteeritud vastavalt Bologna deklaratsioonile Saksamaa akrediteerimisnõukogu (kõrgharidusministeeriumi) poolt.
Sellel on rohkem kui 1200 lõpetajat 43 riigist.

154824_3.png

154825_4.png

IMC® partnerülikoolid

IMC® magistriprogrammid viiakse läbi koostöös tuntud IMC® partnerülikoolidega


Pakutakse meistrikursusi

Kõik magistrikursused on saadaval inglise ja saksa keeles (välja arvatud M.Sc. Täiustatud üldine hambaravi – ainult inglise keeles)

osakoormus: 60 EAP 3 semester VÕI 90 EAP 4 semester:
- M.Sc. Implantoloogia ja hambakirurgia
- M.Sc. Taastav ja esteetiline hambaravi
- M.Sc. Periodontoloogia
- M.Sc. Spetsialiseeritud ortodontia

osakoormus: 90 EAP 4 semester:
- M.Sc. Täiustatud üldine hambaravi

Meie kontseptsioon

Kaasaegsed segaõppe kontseptsioonid muudavad osalise tööajaga kõrgtasemel kraadiõppe ja haridusprogrammid kättesaadavaks isegi neile, kes on juba igapäevases kliinikus või praktikas. IMC® kontseptsioon on spetsiaalselt loodud didaktiline lähenemine, mis ühendab endas e-õppe mooduleid, reaalajas veebiloenguid ja praktilisi praktilisi koolitusplokke.

Need koolitusprogrammid keskenduvad nii uusimate uurimistulemuste ja -tulemuste edastamisele kui ka osalejate teadmiste vahetamisele nende asjakohastel erialadel. Seda võimaldab koostöö ülikoolide ja vastavate rahvusvaheliste koolitus- ja õppeasutuste vahel ning spetsiaalselt koostatud õppekava ja integreeritud programm.

Olenemata kõigist rahvuslikest, poliitilistest, kultuurilistest ja religioossetest erinevustest saavad erinevatest riikidest pärit osalejad veebis arutleda spetsialistide ja teaduse teemadel.

Seda arengut nõuab ja hindab Saksamaa föderaalvalitsuse teadus- ja humanitaarteaduste nõukogu [Wissenschaftsrat], et toetada hambaarstiteadust ja kõrgharidust. (Wissenschaftsrat, 2005)

<img class="inserted-image image-element img-responsive half-width" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_372,c_limit/element/15/154715_5.jpg" alt="154715_5.jpg" data-json="{"author":"©


Õppevõimalused

MIB GmbH-l on praeguses asukohas üle 1000 m² koolitus- ja õppetööpinda, kus juba toimuvad kursused, loengud, seminarid ja praktilised harjutused. Läbi koostöölepingute ülikoolidega ning koostööd tegevate kliinikute ja instituutidega suudame läbi viia kliinilisi praktikaid ja töötubasid (7 ülikoolihaiglat, 5 õppehaiglat).


Edasised koostööd tegevad asutused

Asukohad

  • Münster

    MIB GmbH Gartenstraße 21 48147 Münster, , Münster

Programmid

    Küsimused