Keystone logo
International Medical College of the University Duisburg- Essen, Germany

International Medical College of the University Duisburg- Essen, Germany

International Medical College of the University Duisburg- Essen, Germany

Sissejuhatus

154822_1.jpg


IMC kohta

Rahvusvaheline meditsiinikolledž IMC® on Saksamaa asutatud ülikoolipõhine institutsioon rahvusvaheliste kraadiõppe magistrikursuste ja täiendõppe jaoks, kasutades kombineeritud õppe kontseptsiooni eesmärgiga saavutada võimalikult hea teadmiste edastamine hambaravi, meditsiini ja meditsiinitehnoloogia valdkonnas.

IMC kuulub Duisburg-Esseni ülikoolile, mis on üks kõrgeima asetusega ülikoole Saksamaal, Euroopas ja rahvusvaheliselt. (https://www.uni-due.de/med/en/index.php/www.uni-due.de/med/en/index.php). Magistrikraadi annavad Duisburg-Esseni ülikool ja IMC® ühiselt. Asutuse omanik on MIB GmbH Münsteris, Saksamaal.

IMC magistriprogrammid akrediteeritakse vastavalt Bologna deklaratsioonile Saksamaa Akrediteerimisnõukogu (kõrgharidusministeeriumi) poolt.
Sellel on rohkem kui 1200 lõpetajat 43 riigist.

154824_3.png

154825_4.png

IMC® partnerülikoolid

IMC® magistriprogramme viiakse läbi koostöös tuntud IMC® partnerülikoolidega


Pakutavad meistrikursused

kõiki magistrikursusi pakutakse inglise ja saksa keeles (välja arvatud magistrikraadi kõrgharidus - ainult inglise keeles)

osakoormus: 60 EAP 3 semester VÕI 90 EAP 4 semester:
- M.Sc. Implantoloogia ja hambakirurgia
- M.Sc. Taastav ja esteetiline hambaravi
- M.Sc. Periodontoloogia
- M.Sc. Spetsialiseeritud ortodontia

osakoormus: 90 EAP 4 semester:
- M.Sc. Täiustatud üldine hambaravi

Meie kontseptsioon

Kaasaegsed segaõppe kontseptsioonid muudavad osalise tööajaga täiustatud kraadiõppe ja haridusprogrammid kättesaadavaks ka neile, kes on juba seotud igapäevase kliiniku või praktikaga. IMC® kontseptsioon on spetsiaalselt loodud didaktiline lähenemisviis, mis ühendab e-õppe moodulid, reaalajas toimuvad veebiloengud ja praktilised koolitusplokid.

Need koolitusprogrammid keskenduvad nii viimaste uurimistulemuste ja tulemuste edastamisele kui ka osalejate teadmiste vahetamisele oma vastavate erialade osas. Sellist lähenemisviisi võimaldab ülikoolide ning vastavate rahvusvaheliste koolitus- ja haridusasutuste koostöö, samuti spetsiaalselt kavandatud õppekava ja integreeritud programm.

Olenemata kõigist riiklikest, poliitilistest, kultuurilistest ja usulistest erinevustest, saavad erinevatest riikidest pärit osalejad arutada veebipõhiseid spetsialistlikke ja teaduslikke teemasid.

Saksa föderaalvalitsuse teadus- ja humanitaarteaduste nõukogu [Wissenschaftsrat] nõuab seda arengut, et toetada hambaarstiteaduse ja kõrghariduse omandamist. (Wissenschaftsrat, 2005)

154715_5.jpg


Õppevahendid

MIB GmbH-l on praeguses asukohas üle 1000 m² koolitus- ja õpetamisruume, kus juba toimuvad kursused, loengud, seminarid ja praktilised harjutused. Koostöölepingute kaudu ülikoolide ning koostööd tegevate kliinikute ja instituutidega oleme võimelised läbi viima kliinilisi praktikume ja töötubasid (7 ülikoolihaiglat, 5 õppehaiglat).


Edasised koostööd tegevad asutused

Teaduskond

Direktor:
https://www.med-college.de/faculty-1/direktor

Auprofessorid:
https://www.med-college.de/faculty-1/honorary-professors

Külalisprofessorid:
https://www.med-college.de/faculty-1/visiting-professors

Wissenschaftlicher Beirat:
https://www.med-college.de/faculty-1/wissenschaftlicher-beirat

Prüfungsausschuss:
https://www.med-college.de/faculty-1/pruefungsausschuss

Dozenten:
https://www.med-college.de/faculty-1/dozenten

Asukohad

  • Münster

    MIB GmbH Gartenstraße 21 48147 Münster, , Münster

Programmid

Küsimused