Keystone logo
International School of Advanced Learning

International School of Advanced Learning

International School of Advanced Learning

Sissejuhatus

MEIE MEESKOND

Meie meeskond koosneb kolmest rahvusvahelisest koolitajast ja õppejõust, mida ühendab ühine jõud pakkuda kvaliteetseid ESL-programme nii noortele täiskasvanutele kui ka Bostoni piirkonna ettevõtjatele.

Meie alma maters on Brandeisi Ülikool, Bostoni Ülikool, Valgevene Riiklik Ülikool, Skidmore Kolledž ja La Sorbonne IV. Kolmest meist räägime kokku 10 keeles, mis hõlmavad slaavi, germaani ja romaani keeli.

Olles ise sisserändajad, usume, et me oleme ainulaadsed valmis mõistma ja abistama ESL-i üliõpilasi, kuna nad tulevad täiskasvanute ees inglise keele õppimise takistustele. Meie mitmekesine ja ulatuslik hariduspraktika tuginedes meie esmakordselt sisserändajate ESL-i kogemusele tuginedes on meil õnnestunud luua kool, mis mõlemad õpetavad inglise keelt ja aitavad meie üliõpilastel luua endale elu Ameerikas või leida edu kui kakskeelne välismaalane.

Meie filosoofia

Me mõistame, kui raske on otsida hästi tasustatud ja stimuleerivat tööd, eriti kui teie inglise keele oskus ei ole nii arenenud, kui soovite. Samuti teame, kui häirivaks võib olla praktiliste ja turukõlblike oskuste olemasolu, kuid neil puuduvad piisavad vahendid nende väljendamiseks.

Meie filosoofia on juhendamine.

Pakkudes usaldusväärset raamistikku karjäärile orienteeritud keeleõppe kaudu, aitame teil navigeerida oma unistuste tööle. Kas olete juba mõelnud keelele ja vajab abi oma eesmärkide rakendamisel või kui te ei tea, millist suunda soovite oma elu võtta - kuid teame, et peate inglise keelt seal sinna jõudma - töötame koos teiega, et suunata oma elu edasi.

Usume hariduse ja kindlustundega juhtimisvõimaluste andmisega. Aidates teil mõista teie ideaalse töö või karjäärivõimaluse leidmise protsessi, saate oma edu saavutamiseks oma oskusi, tausta ja entusiasmi kasutada.

Meie erinevus

Teadmine on jõud. Meie eesmärk on pakkuda ainulaadset ja kõige olulisemat taskukohast lähenemist keeleõppele.

Igal üliõpilasel, kes kõnnib läbi meie uksed, on erilised vajadused. Meie eristav "ehitusploki" lähenemine võimaldab õpilastel kohandada oma haridust vastavalt oma isiklikule õppereisile ja saavutada oma isiklikud eesmärgid.

Täiskasvanuhariduse jaoks pole ühtset lähenemisviisi, nii et me tegime jõupingutusi, et luua mitmesuguseid programme, mis võimaldaks kõigil, kes meie ukstel käivad, õppimise võimalust nende jaoks mõistlikuks. Pikaajalise tööajaga töötavad töötajad saavad rohkem kasu lühiajalisest intensiivkursusest, samal ajal kui noor täiskasvanu, kellel on paindlik ajakava, saab kasutada pikaajalist keelekümblusprogrammi.

Samal ajal tahame, et meie kool oleks ka turvaline varjupaik - keskus abi ja hariduse pakkumiseks nii meie välismaal asuvatele naabritele, kes täiskoormusega elavad Bostonis, kui ka meie ajutistele õpilastele, kes külastavad linna. Meie ulatuslik üliõpilasteenuste pakkumine on loodud Bostoni elupaigaks ja kogu meie üliõpilasorganisatsiooni abistamiseks.

MEIE MISSIOON

Meie missiooniks on pakkuda kvaliteetset inglise keele õpet, samuti põhilisi keeleoskusi ja kultuurilisi teadmisi, mis aitavad meie õpilastel saavutada oma akadeemilisi, professionaalseid ja isiklikke eesmärke.

Andke üliõpilastele võimalus parandada oma keeleoskust ning edendada inglise keele ja kultuuri tunnustamist hariduskeskkonnas.

Säilitage instruktorite ja administraatorite meeskond, mis aitaksid õpilastel assimileerida ja integreerida USA kultuuri ja igapäevaelu mugavalt.

Pakkuge formaalset akadeemilist õpet ja igapäevaelu praktikat.

Pakume üliõpilastele isiklikku tähelepanu meie unikaalsete hooneblokide lähenemise kaudu.

Pakkuda programme, mis on hariduslikult usaldusväärsed, ajakohased, kõrge kvaliteediga ja ilmselt tõhusad.

Asukohad

  • Boston

    20 Linden Street - 2nd Floor, Allston, MA 02134, Boston

Programmid

Küsimused