Keystone logo
International University of Monaco

International University of Monaco

International University of Monaco

Sissejuhatus

International University of Monaco on erakõrgkool, mis asutati 1986. aastal MONACO vürstiriigis.

Selle programmiportfell sisaldab bakalaureuse-, magistri-, MBA- ja DBA kraadi. See keskendub peamiselt Monacoga tihedalt seotud asjatundlikkuse valdkondadele: kõrge lisandväärtusega teenuste haldamine, eriti luksus- ja finantssektoris. See lähenemine on võimaldanud IUM-il eristuda ja saavutada pidevat kasvu, kusjuures üliõpilaste arv kasvas 300 õpilaselt 2010. aastal 650 õpilasele 2021. aastal. Sellele arengule on kahtlemata kaasa aidanud integratsioon INSEEC Groupis, mis on Prantsusmaa liider erakõrghariduse valdkonnas.

Sellest kasvust hoolimata jääb IUM intiimseks, inimlikuks ärikooliks, millel on sügavalt multikultuurne väljavaade. IUM, mille üliõpilaskonnas on rohkem kui 70 erinevat rahvust, julgustab suhtlemist ja vahetusi õpilaste vahel kogu maailmast.

Oma missioonist inspireerituna ja juhindudes on IUM seadnud konkreetsed eesmärgid, mis iseloomustavad tema nägemust tema tulevikust ja rollist, mida ta kavatseb oma keskkonnas täita:

 1. Tunnustada kohalikul ja rahvusvahelisel tasandil äri- ja akadeemilistes ringkondades kõrge väärtusega teenindustegevuses, eriti luksusliku haldamise, majutuse ja ürituste korraldamise ning finantsteenuste valdkonnas.
 2. Olla oluline tegija ettevõtte sotsiaalse vastutuse ja säästva arengu edendamisel luksus-, hotelli- ja finantsteenuste sektorites.
 3. Aidata oluliselt kaasa Monaco atraktiivsuse suurendamisele ja olla Vürstiriigi lipulaevaks.
 4. Edendada uuenduslikku pedagoogilist lähenemist, mis avardab klassiruumi piire, mobiliseerides projektipõhise ja kogemuspõhise õppe otse paljude organisatsioonidega.
 5. Valmistada ette ja koolitada kõrgelt nõutud luksus-, hotellindus- ja finantsteenuste praktikuid, kes palgatakse kooli lõpetamisel, ning luua mõjukas ja aktiivne vilistlasvõrgustik, mis on nende valdkondade ettevõtetele lisandväärtuse allikas.

Missiooni kirjeldus

 • IUM koolitab kõrgelt kvalifitseeritud ja vastutustundlikke ärijuhte üle kogu maailma väärtuslike tegevuste valdkonnas, eriti luksus-, hotelli- ja finantsteenuste valdkonnas.
 • IUM pakub silmapaistvat õpetamist oma väikeses, ühendatud, stimuleerivas kultuuridevahelises keskkonnas, mis soodustab ettevõtlikkust, koostööd, kogemuslikku õppimist ja õpilaste, õppejõudude ja töötajate vastastikust mõistmist.
 • IUM tähistab hariduse kvaliteeti teadusuuringute kaudu, mis on pühendatud juhtimisalaste teadmiste edendamisele ja levitamisele kõrge väärtusega tegevustes, et parandada juhtimistavasid. Ta teostab oma teadustegevust tihedas seoses kohaliku ja rahvusvahelise äriringkonnaga, soodustades innovatsiooni, ettevõtete sotsiaalset vastutust ja säästvat arengut.
 • IUM aitab kaasa selle akadeemilise institutsiooni, kuhu see kuulub, OMNES Education rahvusvahelistumisele ning Monaco Vürstiriigi atraktiivsusele ja dünaamilisusele.

Visioon

 • saada kohalikul ja rahvusvahelisel tasandil tunnustatud etalonina äri- ja akadeemilistes ringkondades kõrge lisandväärtusega teenuste, eelkõige luksushalduse valdkonnas; Külalislahkuse ja ürituste korraldamine; ja finantsteenused; kraadiõppe ja magistriõppe tasemel; ja nende valdkondade teadusuuringute jaoks.
 • Olla oluline tegija ettevõtte sotsiaalse vastutuse ja säästva arengu edendamisel luksus-, hotellindus- ja finantsteenuste valdkonnas.
 • Et aidata oluliselt kaasa Monaco atraktiivsusele.

Võtmeisikud

 • +680 õpilast
 • +70 rahvust
 • 30 õpilast klassis
 • 600 sündmust Monacos aastas

Suur rõhk kogemuslikul õppimisel

IUM-is saavad õpilased rakendada oma akadeemilist õpet väljaspool oma igapäevast õpikeskkonda tegelikus ärikontekstis.

Kogemusõppe lähenemine iseloomustab kogu õppekava, rõhutades rakendusi, reaalseid näiteid ja juhtumiuuringuid.

See lähenemine annab õpilastele võimaluse töötada konkreetsete, päevakajaliste väljakutsetega, mille ettevõtted on neile esitanud, ning olla aktiivselt kaasatud asjaomaste ettevõtete juhtidega strateegiliste otsuste tegemisel ja soovituste tegemisel, tavaliselt ärivõistluste, praktika ja meeskonnapõhiste projektide õppereiside raames. programm.

Akrediteeringud

AMBA akrediteeringugaAACSB akrediteeringuga

Asukohad

 • Monaco-Ville

  14 Rue Hubert Clerissi, 98000, Monaco-Ville

  Küsimused