Keystone logo
International University of the Caribbean

International University of the Caribbean

International University of the Caribbean

Sissejuhatus

Kariibi mere piirkonna rahvusvaheline ülikool (IUC) on institutsioon, mis tugineb pikaajalisele kogemusele hariduse valdkonnas ja kujutab endast üks kõige põhjalikumaid vastuseid Kariibi mere piirkonna tegelikkusele ja väljakutsetele.

Kariibi mere piirkonna rahvusvaheline ülikool asutati Jamaical ja Kaimanisaare ühtse kiriku kaudu 2005. aasta novembris. See koosneb kahest haridusosast: Leadership and Theological Development College (CLTD) [endine Teoloogia ja Leadership Development Institute] ja Mel Nathan College. Need üksused toovad ülikoolile rikkalikke haridusalaseid uuendusi, kõrgeid akadeemilisi ja teadustööstandardeid ning pühendusid kogukonna kaasamisele. Kahe üksuse liit aitab täpsustada juba olemasolevaid tugevusi, pakkudes samal ajal platvormi laienemiseks ja suuremaks mõjuks Kariibi mere piirkonnale ja kaugemale.

Ülikool on lubanud pakkuda taskukohast, akrediteeritud kõrgharidust inimestele, kellel on soov saada endale võimekust vastata konkurentsivõimelise ülemaailmse tööhõivekeskkonna nõuetele.

Kariibi mere piirkonna rahvusvahelist ülikooli iseloomustab kohustus:

 • Leadership Formation
 • Juurdepääsetavus
 • Õpilasõbralik ja õpilaspõhine orientatsioon
 • Kultuuripõhised programmid
 • Kvaliteetne uurimine ja väljaandmine
 • Kõrge kvalifikatsiooniga töötajad

Rahuõppe kava

Ülikooli vaim ja iseloom on keerukalt seotud rahuõppeprogrammi loomisega. Sel viisil kohustub ülikool kinnitama häält ja väärtusi, mis austavad tema mõjualasse kuuluvate inimeste suurimat kasu. Ülikool toimib "shalomi" teadmiste koormusena, et see rahu - teoloogiliselt tugev ja kõikehõlmav terminoloogia. Rahu on kõrgendatud kui tervise ja tervisliku ja otstarbeka eluviisi peamine põhimõte. Rahu õpetatakse, kogevad ja õpitakse energiajõuna, mis on eluks. Rahukõvera kava kutsub inimesi kõigilt elualast välja, et võitlema ja harjutada rahu saavutamiseks eluviisi. Lähiajal on kõik IUC-is pakutavad programmid seotud rahulepingutega, mis on osa institutsiooni pühendumisest oma õpilaste rahutagamisele.

Visioon

Kariibi mere piirkonna rahvusvahelise ülikooli nägemus on mõjutada selliste kvaliteetsete inimeste mõjuvõimu, kes arendavad ja edendavad perekonna, kogukonna ja rahva heaolu. "

Missiooni kirjeldus

"Kaasotajad, kellel on suurepärane võimalus elukestvaks õppeks, hariduslike võimaluste suurendamiseks, jõukus, rahu ja terviklikkus."

Asukohad

 • Kingston

  47 Old Hope Road Kingston 5, , Kingston

  Küsimused