Keystone logo
International University SDI München

International University SDI München

International University SDI München

Sissejuhatus

Kas olete huvitatud ettevõtluse , kommunikatsioonija meedia õppimisest? Või soovid oma teadmisi keeleprofessionaalina täiendada bakalaureuse- või magistrikraadiga? Kas soovite saada professionaalselt jalgealust rahvusvahelises kontekstis?

Internationale Hochschule SDI München on kultuuridevahelise suhtluse spetsialist ning pakub riiklikult tunnustatud ja akrediteeritud bakalaureuse- ja magistriõppe programme äri, kommunikatsiooni, meedia ja keele alal. Kõik meie magistriprogrammid on akrediteeritud juurdepääsuks kõrgemale teenusele .

142300_Gebaeude_SDI_Wall_Art_edited_small.jpg

Eraülikooli õppetingimused tagavad väikesed õpperühmad ja intensiivse juhendamise praktilise kogemusega professorite ja õppejõudude poolt. Koha Internationale Hochschule SDI München iseloomustab rahvusvaheline õhkkond ning sellel on ülemaailmne koostöö ja kontaktid. Nii saad juba õpingute käigus saada väärtuslikku praktilist ja rahvusvahelist kogemust.

Internationale Hochschule SDI München tegutseb eranditult heategevuslikel eesmärkidel. Õppemaksu kaudu kogutud sissemaksed aitavad pidevalt arendada meie kursuste valikut.

143273_studiengaenge_main_header.jpg

Asukohad

  • Munich

    Internationale Hochschule SDI München University of Applied Sciences Baierbrunner Straße 28, 81379, Munich

Küsimused