Keystone logo
Iowa Wesleyan College

Iowa Wesleyan College

Iowa Wesleyan College

Sissejuhatus

1842. aastal asutatud Iowa Wesleyani ülikool on täielikult akrediteeritud koedukatsiooniline vabade kunstide ülikool. IW-l on hariduse valdkonnas palju rikkalikke uuendusi; on teaduste pioneer; ja naiste haridusvõimaluste esirinnas. Iowa Wesleyan on olnud teenindusõppe juht, kus õppurid osalevad õppekava osana praktikal 100%. Lõpetajate hulgas on kosmoseteadlane dr James Van Allen '35, kes avastas Maa radiatsioonivööd, mis nüüd kannavad tema nime; ja dr Peggy Whitson '81, NASA astronaut, kes on kaks korda olnud rahvusvahelise kosmosejaama jaamaülem ja omab mitmeid NASA andmeid. 1869. aastal asutasid seitse Iowa Wesleyani naisüliõpilast rahvusvahelise liikmeks saamisega ülikoolilinnakus PEO õde.

Iowa Wesleyani akadeemilised programmid hõlmavad bakalaureuse-, kraadiõppe- ja veebiõpet. Teenindusõpe on õppekavasse integreeritud, tagades, et kõik õpilased ühendaksid klassiruumis õppimise teenusega teistega.

Iowa Mount Pleasantis asuv Iowa Wesleyan pakub Iowa kaguosas erinevaid kunsti- ja kultuurivõimalusi. Kunstietendused, kontserdid, loengud ja näidendid toimuvad aastaringselt ning enamik neist on üldsusele tasuta avatud. Kagu-Iowa sümfooniaorkester põhineb ülikoolilinnakus.

Asukohad

  • Mount Pleasant

    North Main Street,601, 52641, Mount Pleasant

    Küsimused