Keystone logo
IPSL Institute for Global Learning

IPSL Institute for Global Learning

IPSL Institute for Global Learning

Sissejuhatus

IPSL Institute for Global Learning määratleb 21. sajandi kõrghariduse uuesti - võimendades rahvusvahelisi partnerlusi, mis kaotavad piirid akadeemiliste ringkondade ja ühiskonna vahel, ning kohandades õpilaste õppimiskogemused tahtlikult tänapäeva maailma väljakutsete ja võimalustega. Meie ainulaadset hariduskeskkonda iseloomustavad intellektuaalne rangus, avatus, vastastikkus, loovus ning võimekuse suurendamise oskused ja sihikindlus.

Algselt tuntud kui "The International Partnership for Service -Learning ™ and Leadership" - 1982. aastal asutatud IPSL on haridusorganisatsioon, mis teenindab üliõpilasi, kolledžeid, ülikoole, mittetulundusühinguid ja muid teenindusagentuure üle maailma, edendades programme, mis seovad vabatahtliku teenistuse kogukondlik ja akadeemiline õpe.

Kooskõlas meie hariduspioneeride traditsioonidega käivitas IPSL hiljuti meie uusima algatuse 2017. aastal ... Kogukonna korraldamine ja sotsiaalne aktivism või lihtsalt "COSA".

77411_BaanTonChokVillage-VABatahtlik-õpetamine

Mis motiveerib IPSL -i?

IPSL töötab selle nimel, et muuta rahvusvaheline kaasamine eetilisemaks, kättesaadavamaks ja jätkusuutlikumaks, hõlbustades suhteid ja õppimist üliõpilaste ja sotsiaalsete muutuste agentide vahel kogu maailmas. Erinevalt praktikakohtadest ei „paiguta“ IPSL üliõpilasi, vaid pakub õpilastele võimalusi suhelda meie sotsiaalsete muutuste organisatsioonidega (meie partneritega) neljas riigis.

Täna pakub IPSL täielikult akrediteeritud kraadiõppe programme ja krediiti kandvaid bakalaureuseõppe programme riikides üle maailma-programme, milles on osalenud üle 4000 üliõpilase enam kui 400 USA ülikoolist või kolledžist ja veel 25 riigist. IPSL investeerib üle 83% oma programmi tuludest otse kogukondadesse, mida nad teenindavad.

Asukohad

 • Portland

  4110 SE HAWTHORNE BLVD., #200, 97214, Portland

 • Cusco

  Cusco, Peruu

  • Medellín

   Medellín, Colombia

   • Hanoi

    Hanoi, Vietnam

    • Thessaloniki

     Thessaloniki, Kreeka

     • Cartagena

      Cartagena, Colombia

      • San Lucas Tolimán

       San Lucas Tolimán, Guatemala

       Küsimused