Keystone logo
International Reformed University and Seminary

International Reformed University and Seminary

International Reformed University and Seminary

Sissejuhatus

International Reformed University and Seminary ( IRUS ) on piibelliku kõrghariduse institutsioon, mille missiooniks on valmistada Põhja-Ameerika regiooni, sealhulgas Los Angelese ja kogu maailma usukogukonna liikmeid ette tulevaste ja ilmikute juhtidena tegutsemiseks. Korea sisserändajate kirikutes maailmas, aga ka kõigis Jumala kirikutes. Selle ettevalmistuse eesmärk on koolitada mehi ja naisi, kes on heakskiidetud töömehed, kes ei pea häbenema ja tõesõna õigesti käsitsema, et ennast Jumala poole arendada.

International Reformed University and Seminary pakuvad sisserändajate kogukonna kõigile kiriku liikmetele juurdepääsu kõrgharidusele. International Reformed University and Seminary tunnistavad, et õppimine on elukestev protsess ja muudab hariduse kättesaadavamaks ja taskukohasemaks.

IRUS soodustab koostöösuhteid, mis hõlbustavad partnerlust vastastikuse edu saavutamiseks kirikute ja konfessioonide kuulumises kirikute juhtide kasvatamiseks.

International Reformed University and Seminary pakuvad kvaliteetset õpet, mis keskendub akadeemilistele saavutustele ning isiklikule ja ametialasele kasvule ning kasutab õppetöö ja õppimise toetamiseks vajalikke tehnoloogiaid programmide, teenuste ja toimingute edendamiseks.

International Reformed University and Seminary pakub kvaliteetseid kraadiõppeprogramme, mis võimaldavad lõpetajatel oma piibliteadmisi ja teoloogiat oma isiklikus elus ja ministeeriumides rakendada ja rakendada.

Asukohad

  • Los Angeles

    Vermont Avenue,125, 90004, Los Angeles

    Küsimused