We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Domus Academy
ISAD - Istituto Superiore di Architettura e Design

ISAD - Istituto Superiore di Architettura e Design

ISAD - Istituto Superiore di Architettura e Design

Sissejuhatus

Kool

ISAD on eesmärk pakkuda kvaliteetset kutsehariduse valdkonnas ja Disainigaleriis. Pärast enam kui 30 aastat kogemust, instituudi osaleb pidevalt arengu ja muutuvate protsess, mis võimaldab tal ajakohastada kas aadress didaktika või õpetajad, kes on praegu noored spetsialistid aktiivselt kas vabakutseline elukutse või viiakse kriitilist või toimetuse valdkonnas. Muutuv, mis igal juhul ei ole vigastatud algse mõtte instituudi mis läheb edasi rajaneb töögruppide olemasolu õpetajate kohta õpilaste sotsiaalse elu kohta vahetatavad kogemuste ja õpetajad samuti. Vaimus kogukonnas, kus hea konkurentsi ei välista koostööd ja vastastikust vahetamist.

Milan Galleria

ajalugu

Asutatud aastal 1980 grupi poolt arhitektid, ISAD on 100% Itaalia kooli filosoofia, mille eesmärk on vahetada arhitektuuri ideid ja tavasid ning moodustavad professionaalsete disainerite. ISAD on viimasel ajal kinnitust "Milanese School of Interior Design".

1982 Esimene käigus Garden Design ja hiljem esimesel Master muidugi aiakujundus. Muidugi, mis on moodustatud peaaegu kõik aiakujundajatele kohta Milanese ala ja Põhja-Itaalias.

1983 Esimene kaheaastase käigus "mereväe arhitektuur" projekteerimise purjetamine ja mootor jahid, täna pakutakse seminari "interjööri jaht disain".

1984 Workshop ja lühiajaliste seminar ehete disain Ivo Misani, "The Cellini Project". Esimene käigus "fotograafia interjöörid" koos Luciana Mulas. ISAD on Catwalk tuntud õppejõud kaasaegse disainiga.

1992 Esimene käigus "antiikse kunsti hindaja", mis toimus rahvusvahelise õppejõud valdkonnas antiikajast.

1993 Kõige olulisem sündmus on "lugu" Achille Castiglioni professionaalse kogemusi, mis on mõeldud eksklusiivne näitus ISAD laval on Milanese teatri koostöös kuulsaim disain ettevõtted, mis on toodetud tema meistriteosed. Catiglioni on meelelahutust avalikkusele etteastete ja jutte, mis selgitab loomine igaüks oma tooteid, mis olid peamised elemendid etapis stsenograafia disain.

1995 Alguses koostöös ISAD Hiinaga. "Tongji Ülikool" Shanghai kutsub ISAD hoida mõned konverentsid Itaalia Design ja ISAD haridus. ISAD on kutsutud osalema konkursil restyling Shanghai "World Plaza" torn interjööre. Selle konkursi võitja, ISAD, keda esindab arhitekt Marinella Jacini täna Instituudi direktor, kujunduse ja mõistab kõik ühise ja avalikes kohtades torni. Töö Hiinas toimub koos osalust konkurentsi projektide ja hiljem projekteerimise ja realiseerimise "World Financial Center Mansion Building" Pekingis ja "International Shipping Building" Shanghais.

arhitektuur

1998 Koostöös Atelier Mendini, ISAD soodustab sündmusi Milan Design Week Atelier Mendini Offices ja tööstus ruumi tegelik Prada kontor kaudu Orobia koos Jacopo Foggini.

1999 Avamise oma uue ülikooli kaudu Orobia Milano, ISAD korraldab koostöös Atelier Mendini, 3 õhtul sündmuste teemal värvi, "Värv on muusika".

2000 Sisse korral kolmanda aastatuhandel serie seminaride ja loengute toimuvad: Enrico Baleri, Marco Ferreri, Franco Raggi, Aldo CIBIC Fabio Novembre (ISAD õpilane 80-ndatel), Federico Bucci, Alessandro Vicari, Matteo Vercelloni, Luca Scacchetti . Ühe nädala disaini seminari John Brookes, heatasemeline Briti aed disainer.

2001 ISAD on määranud Provincia di Milano Best Project Master muidugi "Beyond Piirded, disain keelatud" koostöös HB Group.

2003 Sisemine konkurents "Design vask" käivitas Itaalia vaseinstituut. Sisemine konkurents "Plasticreativity" käivitas firma Makroform. Prototüübid võitnud projektid esitatakse ühes ISAD näituse ajal Milan Design Week.

2004 Alguses koostöös Pöörete Design Association: konkurss vahel õpilaste projekteerimise koolid tipptasemel Milan toodete konstruktsiooni realiseeritud rotatsiooni tehnoloogiat.

2005 Seminar sponsoreeritud Comune di Romano Banco linna- disain ettepanekuid valla palju ja piirkonnas.

2005 ISAD 25. aastapäeva! Kogu aasta olulised sündmused on korraldatud:

 • "25. ISAD lood" näituse õpilast projekti töötab;
 • "3 kohtumised ISAD 25. aastapäev" loenguid disain:
 • Arhitektidega Design Works Piero Lissoni ja Fabio Novembre, moderaator Enrico Morteo
 • Fotograafia Arhitektuur ja disain Itaalias alates 80 Kuni täna Gabriele Basilico ja Maurizio Galimberti, moderaator Alberto Moioli
 • Interjöörid Made in Italy - sisekujunduse projekti Itaalias alates 80 Kuni täna Jacopo Gardella, Piero De Martini ja Matteo Vercelloni, moderaator Giampiero Bosoni;
 • "1980/2005 Design, ettevõtted, tooted" näitus ja vastasseisu disaini tooteid 80 ja aastatel 2000, kus osalesid ässitama Laminati, Alessi, Cassina, Cappellini, Fontana Arte, Luceplan, LUXOTTICA, Rossi di Albizzate, Spazio 900, Venini. Näitus Design projekti Way SpA.
Design värvi

2008 Ettevõte "Caffè Parigi Ltd" Dublini määrab ISAD korraldamise sisekujunduse töökoda põhineb sisemise kraadiõppurid konkurentsi mõiste disain "jaekontseptsiooniga bar" dokid linna Dublin.
Disainerid Võidutöö kutsutakse Dublini projekti realiseerimiseks järelevalve all kohaliku asutuse arhitektuuri.

2009 Kuulus firma Colombo Design määrab ISAD Design Workshop uute toodete käepidemed ja vannitoa aksessuaarid. Osalejad, valitakse määruste piirjooned, realiseerida VIP projektide uusi tooteid. Auhinnatseremoonia toimub Triennale di Milano ja võiduprojekti on antud prototüüpide tootmine seotud objektid.

2010 Esimene väljaanne Master "Design Materjalid - Design Tekstiili kogemusi" koordineerib Giorgio Correggiari. Master all sponsorluse Milan vald, nõukogu Department "Ricerca, Innovazione e Capitale Umano" koostöös osakonnad "Turismo, Marketing Territoriale, identita", "Kultuur", "Attività produttive e Politiche del Lavoro", võtab osa projekti MIND (Milan võrgustiku Design), mis hõlmab Milanese disain koolid tipptaseme. Master Kursuse eesmärk on süvendada teadmisi konstruktsiooni materjalide kõiki võimalikke rakendusi moe ja disaini üldiselt. Kapten hõlmab ka osalemist oluliste ettevõtete moe ja disaini tuntud disainerid, stilistid, ajakirjanikud, kriitikud ja sotsioloogid.

Ajal aprillis ja Milan Design nädalal ISAD on kutsutud osalema Salone Satellite jooksul Salone Internazionale del Mobile, kus näitus tutvustab prototüüpide hiljemalt õpilast projekti töid.

2011 ISAD projektiga liitub Milano Summer School sponsoreeritud Comune di Milano oma lühiajalisi ravikuure Shop Design Hotel Design, asitõend Design, Fotograafia ja Arhitektuur, televiisor Design, Interior Yacht Design, lisades kaks uut kursust, mis olid väga huvitatud : disain lastele ja lemmikloomadele Fantasy Design.

Master Yacht Design and Engineering algab, koordineeritud arhitekt Marco AMADIO. Organisatsiooni "ISAD_Lab 14_7" sündmus ja näituse auks Giorgio Correggiari.

2012 "Design Materjalid - Design Tekstiili kogemusi" Master muutub "New Tech-Style Design", 1. tase akrediteeritud Master koostöös POLI.Design.

Interior Design Master ja aed Design Master muutunud nii 1. Level Masters akrediteeritud EABHES (Euroopa akrediteerimise nõukogu Kõrgkoolidest)

2013 Interior Design baaskursus muutub 3-aastane kursus ja muutub akrediteeritud bakalaureusekraad poolt EABHES (Euroopa akrediteerimise nõukogu Kõrgkoolidest). ISAD laiendab oma hariduse pakkumine kaks olulist professionaalne töötubade säästva arhitektuuri:

 • "Building Wood"
 • "Raw Maa hoone"
disain logod

Asukohad

 • Milan

  ISAD Design School Via Balduccio da Pisa 16 - Milano - Italia, , Milan

Küsimused