Keystone logo
ISAD - Istituto Superiore di Architettura e Design Esimese taseme meister jaht disain
ISAD - Istituto Superiore di Architettura e Design

Esimese taseme meister jaht disain

Milan, Itaalia

Request duration

Inglise keel

Osakoormus

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Ülikoolilinnakus

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Kapten eesmärk on pakkuda tehnilist ja normatiivse vajaliku teabe õppida protsessi projekti paat äärmise vabaduse ja projekti usaldust. Uuring hullwaterlines, struktuuride ja torustik taimed ja pardal süsteemid võimaldavad planeerida, sest algusest peale nende korral positsioneerimine, andes võimaluse omandada põhilisi professionaalsust eneseväljendusoskus vabalt disain ja stiil.

Kapten on mõeldud lõpetajate ja lõpetas Arhitektuur, ehitus, projekteerimine ja diplom Design koolid. Lisaks on asjakohane head teadmised CAD programmid. Õppejõud koosneb Arhitektid, projekteerijad ja kõrge profiiliga Naval Architects ja Marine Engineers, kes tegelikult töötavad ja koostööd kõige olulisem riiklike ja rahvusvaheliste laevatehased. Me sihilikult valitud noor ja dünaamiline, kes võiks tuua ei teoreetilise, kuid konkreetseid kogemusi laevatehase töö.

Õppetunnid teooria kombineeritakse töökojad, mis viivad kontseptsiooni laiendamine projekti iga detail, kuni arengut konstruktiivset täis mõõtkavas joonised.

Kapten seisneb teoreetiliste õppetunde metoodika ja kiilud "ja 3D tekiehitiste" modelleerimine ja tehnilise tunde laboris, kus õpilased kohe jahid disain. Õpetajad kontrollib riik iga üksiku projekti Lisaks ettevõtted ja tootmise laevatehased esineda omapoolse seletuse ja kogemusi integratsiooni

Programmi käigus

Kursus on üles ehitatud kestab kokku 13 kuud, didaktilise tegevuse ühendab giidiga ekskursioone ettevõtete ja saite ja laval, kõik korraldatud ISAD.

treener: intensiivkursus modelleerimise NURBS koos ninasarviku visualiseerimine.

Naval Arhitektuur ja määrused: Selles faasis õpilased nägu tehnilised funktsionaalne küsimusi ja määrused, mis on aluse edasiseks tööks: veepiirist struktuurid ja taotlusi mereväe registris disain ehitus. Määrused ja ergonoomiline disain vaoshoitud ruumid: süsteem ja seadmed, konstruktiivne tehnikaid ja kiire prototüüpimine.

Planeerimise ja projekteerimise: materjalid ja väljas / sees konstruktiivne tehnikaid, interjööri tugistruktuurid ja nende kere ühendused ja koost. Systems eemaldatav paneelid süsteemid, sisekujundus ja väliskujundus. Lisaks on kõik paadi liiki ja disaini tüüpe käsitletakse.

Stage: lõpus käigus internatuuri 3/6 kuud antakse igale õpilasele instituudid ja laevatehased, mis on töötanud või tootmise valdkonnas aastaid, et lõpetada kapten kohaldamise kaudu saadud otse laevatehases.

Yatch Design

Stipendiumid

Esimene tase Master Yacht Design - AA 2017/2018

akrediteeritud EABHES - Euroopa akrediteerimise nõukogu Kõrgkoolidest pakkumine N.2 stipendiumid õppemaks Itaalia ja välismaalane lõpetas õpilased:

 • Itaalia ja ELi õpilased: N.1 stipendiumi osaliseks katmiseks võrdne 50% kogusummast € 5.825,00 õppemaksu tasu € 11.650,00 (EABHES akrediteerimise ja maksu eksami välja arvatud)
 • Kolmandate riikide üliõpilastele: N.1 stipendiumi osaliseks katmiseks võrdne 50% kogusummast € 6.225,00 õppemaksu tasu € 12.450,00 (EABHES akrediteerimise ja maksu eksami välja arvatud)

Kapten toimuvad 6. november 2017 kuni 27. juuli 2018, sundtoomist esmaspäevast reedeni 14:00-05:00 kell ISAD - Istituto Superiore di Architettura e Design. Haridusprogramm hõlmab täiskohaga internatuuri mainekama uuringud ja laevatehased. Kapten toimub õpetajate-spetsialistide valdkonnas üksikasjalikke programmi veebilehel avaldatud www.isad.it.

Nõuded osalemiseks valikut

Konkursil osalemine on avatud kandidaatidele, kes ei ole nende käsutuses muid stipendiume ja vastama järgmistele nõuetele:

 • lõpetajate Arhitektuur, Disain ja Building Engineering (3 aastat)
 • lõpetajate Arhitektuur, Disain ja Building Engineering (5 aastat)
 • omanike bakalaureuse diplom Design Koolid
 • spetsialistid, kellel on tõestatud erialane töökogemus (vähemalt 3 aastat)

Dokumendid tuleb saata

 • osalemise kaudu täielikult täidetud
 • kiri eesmärgil
 • elulookirjeldus koos lühikese isikliku profiili
 • portfelli A4 formaadis max 10 lehekülge, mis illustreerivad projekti töötab ajal ülikooli tee
 • lõpetamist / diplom kraadi üleminekut krediiti ja lõputöö üldist punkti keskmine (GPA)
 • avaldusele, et õpilane ei ole hetkel muud stipendiumi

tähtajad

Valik osalemise stipendiumide tehakse põhineb hindamine õppekavade, portfelli ja lõpetamise / diplom kraadi üleminekut krediiti ja lõputöö üldist punkti keskmine (GPA). Need dokumendid tuleb saata [email protected], hiljemalt reede 15 september, 2017.

Hindamine ja valik võitjad

Tulemused edastatakse jooksul 26. september 2017.

Kandidaadid võttes 48 tundi nõustuda stipendiumi kirja saatmisel [email protected]. Alates vastuvõtmine, võitja on lasknud 5 päeva aega, et taotleda käigus ning saata koopia eest tasumise maksu pealdis € 3.150,00 käibemaksuga.

Kui võitja ei kavatse nõustuda stipendiumi, või kui võitja ei ole saatnud taotluse enne plaanipärast Stipendium pidada keeldus ja komisjon võiksid anda teisele kandidaadile.

NB vaadake palun õppemaksu ja maksegraafik.

Yacht Design

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

 • MSc Marine Technology (M-TECH)
  • Nantes, Prantsusmaa