Keystone logo
ISAE-ENSMA

ISAE-ENSMA

ISAE-ENSMA

Sissejuhatus

ISAE-ENSMA on olnud tipptasemel maine juba enam kui 70 aastat kui asutus, mis on koolitanud rohkem kui 6500 kõrgetasemelist inseneri, tehes samas rahvusvaheliselt tunnustatud teadusuuringuid ja tugev partnerlus suuremate ettevõtetega.

Programm ISAE ENSMA valmistab insenere ette karjääriks disainibüroodes ning teadus- ja arendustegevuseks kosmosevaldkonnas ning üldisemalt transpordi, masinaehituse ja energeetika alal.

Õppekava on laiaulatuslik ja kavandatud vastama tööstuse vajadustele reaktsioonivõime ja kohanemisvõime osas. See hõlmab vedelike ja konstruktsioonide mehaanikat, aerodünaamikat, energiat, soojustehnikat ja tõukejõudu, materjale ja tööstustarvikuid. Koolil on tihedad suhted tööstuse ning peamiste kõrgharidus- ja teadusasutustega Prantsusmaal ja kogu maailmas. ISAE-ENSMA on lennunduse ja kosmosekujunduse Prantsuse ISAE-ENSMA konkursi INP võrdluskool. ISAE-ENSMA on insenerikool, milles koolitus ja teadustöö on tihedalt seotud. Koolitusel on oluline osa uurimis- ja arendustegevusest ning teadustöö, mis hõlmab selgelt inseneriteadusi, on tihedalt seotud tööstusega. Koos oma laborite ja inseneridega on kool pikka aega teinud lepingulisi tegevusi suuremate ettevõtete jaoks, mõned neist värbavad ka paljusid meie lõpetajaid. Need on enamasti ettevõtted, mis töötavad lennunduses ja kosmosetööstuses ning üldiselt transpordi-, mehaanika- ja energiasektoris. ISAE-ENSMA pakutav koolitus võimaldab noortel inseneridel asuda tööle disainibüroodes ning teadus- ja arendustegevuse ametikohtadel, peamiselt lennunduse ja maapealse transpordi valdkonnas.

131168_Photo4.jpg

Võtmeisikud

700 inseneriõpilast

100 doktoranti

200 alalist töötajat

50 rahvusvahelist akadeemilist partnerlust

20% rahvusvahelistest üliõpilastest

3 magistriõppekava (õpetatakse prantsuse keeles): õhu- ja maapealne transport, kõrgtehnoloogilised materjalid ja arvutiteadus.

Teadusuuringud

P 'Institute - P' koosneb kuuest põlemis- ja detonatsiooni, aerodünaamika, soojusülekande, materjalide mehaanika ja füüsika ning masinaehituse laboratooriumidest. Poitiersi ülikoolist ja ENSMA-st koosnev tehnoloogiline platvorm nimega CEAT (aerodünaamika ja soojusülekande uurimiskeskus) koondab raskeid uurimisrajatisi, mida kasutatakse ka ülehelikiirusega katseharude õpetamiseks.

Arvutiteaduse ja süsteemide automaatse juhtimise labor

Labor põhineb neljal teljel (või meeskonnal):

- Andmete ja mudelite väljatöötamine

- reaalajas manustatud süsteemide modelleerimine

- Süsteemide modelleerimine, tuvastamine ja diagnoosimine

- Süsteemide analüüs ja juhtimine

131166_Photo5.jpg

ISAE-ENSMA lõpetajad värvatakse enamasti suuremate riiklike ja rahvusvaheliste rühmituste (SNECMA, Airbus, Dassault, Renault, THALES, PSA, FRAMATOME jt) või nendega seotud lepinguliste ettevõtete (ALTRAN, Teuchos jne) kaudu. Tööhõivesektorite osas on meie lõpetajatel suur osakaal lennunduses ja kosmosetööstuses (45%), kuigi koolituse üsna laiahaardeline olemus pakub neile võimalusi ka sellistes sektorites nagu mehaanika ja maismaatransport (25%). , energia (10%) ja tööstuslik IT

Asukohad

  • Chasseneuil-du-Poitou

    Avenue Clément Ader,1, 86360, Chasseneuil-du-Poitou

    Küsimused