We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© TESS
ISAT - Institut Supérieur de l'Automobile et des Transports

ISAT - Institut Supérieur de l'Automobile et des Transports

ISAT - Institut Supérieur de l'Automobile et des Transports

Sissejuhatus

ISAT asub Neversis, 2-tunnise autosõidu Pariisist lõunas ja kuulus Neversi / Magny-Coursi võidusõidurada. ISAT on ülemaailmse Shanghai edetabeli 800. osa ülikoolis Bourgogne'i ülikooli õppejõud.

Autotööstuse ja transporditehnoloogia instituut (ISAT) on ainulaadne riigipõhine kool, kes on pühendunud inseneride igakülgsele koolitusele, eriti huvitatud autotööstusest. ISATi põhieesmärk on hõlmata autotööstuse ja transporditööstusega seotud mitmesuguseid positsioone ja oskusi, millel on tugev oskus mehaaniliselt ja elektriliselt

ISATi inseneriprogrammid on akrediteeritud Commission des Titres d'Ingénieur ja EUR-ACE märgistusega (Euroopa kvaliteedimärgis bakalaureuse kraadiõppe programmide jaoks

ISAT tagab õpilaste väljakujundamise pädevate spetsialistide poolt, pakkudes praktilisi teadmisi ja oskusi, mis ei ole mitte ainult seotud autotehnoloogiaga, vaid on otseselt seotud ettevõtte eesmärkidega.

ISAT on pühendunud teadusuuringute arendamisele oma DRIVE'i uurimisosakonnas keskkonna tehnoloogias (komposiitmaterjalid, vibratsioon

ISAT pakub dünaamilist ümbruskonda ISATi kogukonna täielikuks arendamiseks rikas kultuuri- ja üliõpilaselu kaudu. ISATil on palju kõrgetasemelisi spordirajatisi ja tuntud gastronoomiaid. Tänu Neversi suurusele ja asukohale ei ole taskukohaste õpilaste eluaseme puudus.

75444_75418_SIA-AESM-TV20161.jpg

POLYTECH ORLEANS

Polytech Orléans on osa ülikooli tehnikakoolide riiklikust Polytech võrgustikust. Selle eksklusiivse grupi liige tähendab, et Polytech'Orléans pakub suurepäraseid programme laia valiku peamiste äriühingutega tipptasemel inseneriteaduste valdkonnas, mis asub vaid ühe tunni lõunaosas Pariisist metsaga ülikoolilinnakus.

Tugev tööstuse konkurentsivõime ja kohalik sünergia tööstuse, teadusuuringute ja koolituse vahel on viinud konkurentsivõime keskuseni "Elektrienergia teadus ja süsteemid" ja veel ühe sensorite kohta. Cosmetic Valley on väga lähedal Orléansile, kus on nendes valdkondades tuntud ettevõtted.

Varad

Polytech'Orleansi pakutav multidistsiplinaarne programm pakub oma lõpetajale mitmekesiseid oskusi ja teadmisi, mis on vajalikud homsed uuenduslikud juhid. Meie õppekavadel on EURACEi silt.

... kõrgtehnoloogiliste rajatiste ja kaasaegsete seadmetega ...

- Kaks saiti (Galilee ja Vinci), kus on hiljuti ehitatud rohkem kui 150 000 ruutjalga

- Arvutite ressursid, sealhulgas 22 laboratooriumit, internetti ja laserprinterid, millel on lai valik tarkvara (CAD, arvuline arvutus, simulatsioon jne)

- Amfiteatrid, audiovisuaalsed stuudiod ja keelekeskused

- konkreetsetele kursustele ja projektidele õpilastele kättesaadavad põhi- ja tehnoloogiauuringute seadmed:

 • spektri analüsaator

 • väikesed tuuletunnelid

 • auto katsestendid

 • kiudoptilised süsteemid

 • laserlabasid

 • skaneeriv elektronmikroskoopiline

 • plasma reaktor

 • odomeetrid
75414_CaptureISAT.PNG

Asukohad

 • Nevers

  49, rue Mademoiselle Bourgeois BP 31, 58027, Nevers

Küsimused