Keystone logo
ISEB - Instituto Superior Europeo de Barcelona

ISEB - Instituto Superior Europeo de Barcelona

ISEB - Instituto Superior Europeo de Barcelona

Sissejuhatus

ISEB - Instituto Superior Europeo de Barcelona on kaugõppe programmidele spetsialiseerunud haridusasutus. Multidistsiplinaarne iseloom, õpetab kraadiõpet mitmesugustes valdkondades, nagu näiteks äri, haridus, psühholoogia, õigus ja sport, mis on Hispaania internetikoolituskeskustes viide. Teades viimaseid sotsiaalseid ja turusuundumusi, sisaldab ISEB enamikus oma koolitusprogrammides emotsionaalse luure, juhendamise, NLP ja ettevõtte sotsiaalse vastutuse sisu, et tulevased spetsialistid saaksid oma potentsiaali sotsiaalselt vastutustundlikult arendada.

Täiesti paindliku meetodiga saavad õpilased valida oma koolitusprogrammi alguskuupäeva ja koostada koos oma määratud juhendajaga individuaalse õppeplaani, et nad saaksid õppida omal tempos, et oleks võimalik ühendada oma õpingud tööeluga. Lisaks on meie 24/365 meetodil üliõpilasel alati olemas juhendaja, mis on kättesaadav 7 päeva nädalas, 24 tundi ööpäevas, 365 päeva aastas.

ISEB on ametlik keskus, mis on seotud Isabel I ülikooliga, mis on üks tähtsamaid Hispaania ülikoole kaugõppes ja mis on välja töötatud Euroopa kõrgharidusruumis ja mis annab kõikidele koolitusprogrammidele ECTS-krediiti (Euroopa ainepunktide ülekandmise süsteem). tagades selle kvaliteedi ja homogeensuse.

ISEB on üks parimaid kaugõppeasutusi, mis on Financial Magazine'i järgi neljandaks koolituskeskustes ja hiljuti sai EFQM-i tunnistuse oma õpingute kvaliteedi kohta.

Kooli kõikidele haridusprogrammidele on lisatud ISEB English programm, vabatahtlik ja tasuta inglise keel, mis võimaldab õpilastel omandada vajalikke keeleoskusi rahvusvahelisel areenil.

Pärast magistri-, magistri- ja juhtimisprogrammi õpingute lõpetamist saab üliõpilane ISEBi poolt väljastatud kahekordse kraadi, mille kinnitab ja kinnitab ülikooli Isabel I:

  • Magistrikraad, aspirantuur või Executive Development Program
  • ISEB English programm

Haldusmenetluste hõlbustamiseks võivad kõik ELi mittekuuluvad üliõpilased taotleda Haagi Apostillit kõigis saadud kraadides, andes oma õpingute rahvusvahelisele kehtivusele.

Asukohad

  • Barcelona

    Avinguda Diagonal,177, 08018, Barcelona

Küsimused