Keystone logo
© Carrianna Field
ISMET - Formación en salud y terapias naturales

ISMET - Formación en salud y terapias naturales

ISMET - Formación en salud y terapias naturales

Sissejuhatus

"Kui sulle meeldib tervishoiusektoris, aidata inimestel vältida ja ravida haigusi, teadus- või mis tahes tegevust, mis on seotud looduslike ravimeetoditega, peate õpetama teid kooli, mis annab tugeva aluse oma tööalast tulevikku."

Ajalugu

İsmet(Higher Institute of Traditional Medicine) asutati aastal 1992, käsi José Luis badrena ja pühitseti poolt dekaan traditsiooniline hiina meditsiin Pekingis. İsmet sündinud selleks, et anda koolitust looduslikud ravimeetodid, et õpilased saavad parimad professionaalide me õpetame Loodusravi ja Homöopaatia, MedicinaTradicional Hiina ja Nõelravi, tehnilised juhendid, Osteopaatia, Wellness ja Natural Esteetika, Coaching ja tervis , isikliku kasvu ja Energy ravimeetodite. Sellest ajast kuni tänaseni, İsmet jätkuvalt areneda ja laiendada oma pakkumisi, lisaks sisaldavad igapäevaelu kogemusi aastate jooksul nii lõpetajate meistrid ja pidev koolitus ja kliinilise praktika uutele õpilastele.

Rohkem kui kakskümmend aastat kogemusi, kes on läbinud suur hulk õpilasi ja üle tuhande õpilast aktiivses möödas. Paralleelselt loomise koolis käivitas ka ravi keskus, mille kaks eesmärki aidata kaasa teadustöö meetodite rakendamine uuritud ja olla oluliseks täienduseks koolitamisel nende õpilased.

İsmet praegu koostööd UCC-Uvic (Central University of Catalonia - University of Vic) keskus ja UCAM (katoliku ülikool San Antonio Murcia).

kool

Miks õppida koos meiega

 • Me on paindlik ajakava ja õppemetoodika (in isik või Internetis), et kohandada oma töö- ja pereelu.
 • Lõpetaja õppekava töötati välja ja koolitus juhendid IES (Institut d'Estudis Tervis - Department of Health Generalitat de Catalunya).
 • Pakume teile õpetamine meeskond üle 100 spetsialistid, kes õpetamist oma kliinilises praktikas
 • Igal aastal me läbi umbes 250 seminar ja juhul, kas sissejuhatav või eriala
 • Pakume professionaalset arengut läbi kliinilise praktika reaalse patsientidel ja tavade spordiüritustel. Igal aastal umbes 18000 visiite tehakse
 • Lepingud riiklike ja rahvusvaheliste ülikoolide saada ülikooli kraadi jooksul ise valdkonnas looduslikud ravimeetodid
 • Läbi tööturul igal aastal rohkem kui 200 töökohta avad liikuda ... heita pilk Instagram, me pärast neid seal!
 • ISMETalumni Vilistlaskogu İsmet pakub soodustusi hinnad erinevate eksklusiivne teenused endised õpilased İsmet ... täiesti tasuta teenus
 • Oleme ainus keskus ala asub hoone üle 2000m2 vasakul Eixample.

Lõpuks ühenduse İsmet pakub tasuta loenguid ja seminare, ekskursioone, täiendõpe, infotööstus ja muude kooliväliste tegevuste.

kool

Hetkel režiimil

"See režiim võimaldab teil uurida koolitusprogrammide, ilma sõiduplaanid ja ilma nihe"

Põhijooned online-režiimis:

 • Õpetlik materjali esitatud peatükkides ja teemasid täiendavad materjali hindamine harjutusi, ülesandeid, eksamid, hindamis- ja auto - hindamise testid, foorumid tööta. Kõik see tagada õpetamise ja õppimise dünaamiline, mis hõlbustab mõistmist ja soodustab õppimist.
 • Personaalne juhendamine õpetajate spetsialiseerunud valdkonnas, mis edendavad õppimist ja suunata õpilast. Interaktiivne ülikooli kogukond julgustab kommunikatsioon õpetajate ja õpilaste vahel ning võimaldab arengut õpilane vastavalt oma võimalustele.
 • Soodustab üliõpilaste osalemise. Õpilane on pidevas kontaktis oma klassikaaslastega ja tema õpetaja. Lisaks pidev hindamine (foorumid, arutelud, rühma harjutusi, e) edendab õppimise motivatsiooni. Kõik klassikaaslased ja õpetajad osalevad koolitustel (jagamise küsimused, ideed ja selgitused), ja seega toodab "tagasisidet" mõju mõlemale poolele.
 • See on paindlikum, sest seal on mingit ajakava või piiratud aja jooksul. Õpilane valib millal õppida ja kui kaua. See võimaldab teil kohandada muidugi, et iga konkreetne vajadus.
 • Campus teaduskonna jääb aktiivseks septembrist juulini. Ajal augustis õpilane ikka on juurdepääs Campus vaadata õppetunde või jõuda küsimusi, mis lähevad hilja.
 • Pidev hindamine. Üliõpilane hinnata, võttes arvesse nende evolutsiooniprotsessi vältel. Seega, kuna käigus hakkab lõpptähtpäevani, siis hinnata, kasutades erinevaid protsesse: harjutused, testid, eksamid, töö, osalemine foorumites jne ja summa kõik need testid viib lõpliku hinde muidugi. Student tulemusi uuritud akadeemilise komitee täiendavalt valideerida.
 • Järelevalve õppimist. Online koolitussüsteemi İsmet võimaldab õpilastel kontrollida oma edusamme kogu õppeprotsessi. Selles mõttes, õpilane on täiesti teadlik kogu aeg oma praeguse akadeemilise staatuse ja seega on võimalik kohandada oma õpingute tasemele vajadustele iga hetk. Et ületada materjalid ei ole tehtud (praegu pooleli ning reguleerib manustamist) proctored eksamid.

tehnilised nõuded:

 • Seade brauserit, mis võib mängida Flash sisu
 • Minimaalne ekraani resolutsioon 1024 × 768
 • Interneti-ühendus ja kiirus soovitatav 20MBs
 • Mozilla Firefox veebibrauser on soovitatav. Android tablett, kui Dolphin veebibrauser. Peaks Ipad, Lunn veebilehitseja
 • Plugin Flash Player 6, vähemalt. Soovitan olles ta kenasti uuendatud
 • Soovitav on arvutialased algteadmised kasutaja tasandil.

Mõeldud

Virtuaalne ülikooli İsmet sündinud kõik need inimesed, kes töö, isiklik või isegi geograafilise asukoha põhjustel nad ei saa osaleda regulaarselt klassid.

See koolitus on suunatud nii inimestele, kellel puudub varasem kogemus, kes soovivad treenida esmakordselt nendes valdkondades, nagu spetsialistid, kes soovivad täiendada oma koolituse või ringlusse teadmisi, kas terapeudid spetsialiseerunud nendes valdkondades või muude täiendavate (chiromasseurs, tublid jne), samuti tervishoiutöötajate soovivad täiendada oma koolitust selles valdkonnas (arstid, psühholoogid, füsioterapeudid, maksudest, jne).

Eesmärgid

Peaeesmärk meie online uuringud on pakkuda igakülgset koolitust valdkonnas looduslikud ravimeetodid, nii et õpilased saavad omandada vajalikud teadmised töötada kõnealusel kutsealal. Seega õpilane õpivad täitma ülesandeid praktiline looduslikud ravimeetodid ja treenida on vajalik kompetentsus ravi looduslike meetoditega.

Õpetajad ja materjal

Eesmärgiga pakkuda hea haridus ja kvaliteetne, meil on portfelli aineõpetajaid erinevates valdkondades. Seega täidab oma panus teadmiste, õpetajad on ulatuslikud töökogemust, mis paratamatult rikastab kvaliteedi online kursused kaugemale. Lisaks õpetajatele on koolitatud pakkuda dünaamilist ja praegune õpetamine, asjakohane seda tüüpi koolitust ja koordineeritud süsteemi haridusasutuste planeerimine.

Omab konsultant / a iga kursus, mis saadab selle arengu käigus. Teiselt poolt on näitaja koordinaator real, kelle peamine ülesanne on koordineerida vastastikmõju õpetaja-õpilase, hinnata pedagoogilisi protsesse ja tagada ja edendada kultuuri campus.El õppematerjalide vaja läbi viia kursusi, see on esitatud läbi online Ülikoolis. Akadeemiline programm on loodud valdkonna ekspertide.

pühendumine

Campus õppe süsteemi İsmet Internetis pakub suurt paindlikkust seoses tunniplaani. Nii, mis võimaldab teil ühendada ülikooli kui soovite ja tunni soovite, niikaua kui sa lähed katab seatud eesmärgid aineõpetaja.

Alguses muidugi õpetaja kavatseb selle sisu, nii et õpilane teab algusest peale, millal ja millistel teemadel uurib iga nädal. Suhet krediiti ja tunni pühendumus on 1 krediidi = 10 töötundi. Tulemusi kokku krediiti (tunni kasutamise) viitab kulutatud aeg tööülesannet ja hinnanguid ja mitte aega ühendus.

tõendatud

Pärast kursuse / s monograafia / s registreeritud, ja kui läbinud hindamise teste ja olla teadlik makse tõendi diplomi valmib uuritaval alal. See sertifikaat õpilane andmed, tundide arv (krediiti) kursused võetud, kuupäev ja number registreerimistunnistuse diploma.El üksikasjalikud online-kursused on suletud dokumendi ja registreerib kooli. See saadetakse e-posti teel, mida ülikooli kaitstud PDF formaadis, nii et seda saab manipuleerida, vastavalt kehtivatele õigusaktidele Hispaanias kehtivuse digitaalseid dokumente.

Karjäärivõimalused

Cabinet või erasektori konsultatsioonide ja praktiliste nudistide kriteerium, kriteerium mugav või praktiline homöopaatias Traditsiooniline hiina. Koostöö: tervisekeskused ja teraapiaid, ilusalongid, spaad, spaad ja linnade spaad, tervise toidukauplused, spordisaalid või keskuste deportivos.Se on kahtlemata elukutse kõrge sotsiaalse nõudluse ja seega suure tuleviku .

Rahvusvaheline

Tahad õppida väljaspool Hispaania? Pääsete võrgukoolitust igast riik maailmas ja ajal, mis sobib teile, klassid on alguskuupäev ja lõppkuupäev jälgida, et hoida õige tempo, pääsete kuisoovite selle aja jooksul aeg on piiramatu nii kaua kui võimalik jääda loengusse, nii näed tugevdada õppetunde vajate rohkem korda.

Asukohad

 • Barcelona

  Carrer de Floridablanca, 18-20 , 08015, Barcelona

 • Spain Online

  Spain Online, Hispaania

  Küsimused