Keystone logo
ISPED

ISPED

ISPED

Sissejuhatus

umbes ISPED

Lõuna-Ameerika instituudi teadus- ja arendustegevuse - ISPED on Brasiilia firma, mille peakorter asub São Paulo / SP esindatud mitme maa linnad partnerluse kaudu ettevalmistuskursuste ja muu ettevõtted haridussektori.

Asutus püüab paindlikum juurdepääsu haridusele ja erialaseid kogemusi teistes riikides, samuti toetust esimene kontakt väljastamise ja kinnitamise aadelkond.

Transforming õpilased kvalifitseeritud spetsialiste meie riigis on peamine eesmärk ISPED, mis püüab hoida kursis maailmaturul, eriti läbi uusi võimalusi, et institutsioonid Lõuna-Ameerika pakkuda.

Kursustel püütakse vasta päritolu-, Brasiilia standardite ja eriti ootused meie õpilastele.

MISSIOON

Paku kultuuri ja professionaalne areng, samuti rahvusvahelist kogemust ette nimekad institutsioonid.

VISION

Suurendada kursused ja olla tunnustatud kaasaegse ja globaliseerunud ettevõte maailmas.

VÄÄRTUSED

Ausus, austus ja võimalusi tööturul ja need, kes tulevad meile selleks, et parandada ja uute kogemuste; Vastutustundliku ja jätkusuutliku aktiivne paralleelselt rahvusvaheline leping, mis on majanduskasvu peamiseks eesmärgiks; Innovaatiline juhtimine koos avatud uutele liikmetele ja teatud professionaalse ja kindlatel eesmärkidel; Ambitsioonikas ja firma näeb, et õpilased, partneritele ja kindlustatud, nii et kõik on kasvu eesmärgi saavutamiseks; Krediidi suhet spetsialistid on vajalik eeldus, et luua võrgustikke ja arenenud areng meie riigis.

Umbes Universidad Autónoma de Asunción

KPM - Universidad Autónoma de Asunción alguse 1978. aastal, luues School of Business Administration (ESAE), mille esialgne eesmärk inimressursside koolitamine olemasolevate ettevõtete Paraguay.

Mis aja möödudes ja tänu pilti tõsiduse ja nõudluse poolt edastatud UAA saada kvaliteetset haridust ja taskukohane elanikkonnast, ESAE laiendanud oma füüsilise ja akadeemilise infrastruktuuri, suurendades oma pakkumine kursusi teistes valdkondades nagu sotsiaalteadustes, seadus, humanitaar-,, tervise- ja tehnoloogia.

Alates 1991. aastast Pank läbi käskkirja nr 11615 ministeeriumi oma riigi haridus- muudeti ülikooli, veelgi laiendada oma nimekirja olemasolevate kursuste ka läheb pakkuda oma õpilastele Doktor Lato sensu kursuste ja kitsamas tähenduses.

Praegu UAA on rohkem kui 125 kokkulepete üle maailma, mis on ainus riik tunnustatud USA poolt ACBSP - Akrediteerimise Nõukogu ärikoolid ja programmid. Lisaks sellele tunnustust, UAA on ka suur rahvusvaheline prestiiž, peetakse 2015. aastal QS tippülikooli ühe top 3 ülikoolid Paraguayst loetletud seas kõige sobivam Ladina-Ameerikas.

Et kõike seda vastutust, UAA missiooniks on jätkuvalt pakkuda kvaliteetset teenust, mis on piisavalt füüsilisi ressursse selgesõnaliselt ülikoolihariduse ja spetsialiseerunud inimressursi nende tegevuses, hoides seeläbi oma tunnustamise parem hariduse infrastruktuuri Paraguay.

Umbes Ülikooli Morón

UM on eraõiguslik institutsioon, mis alates 1960 on pühendatud õpetamise akadeemilises valdkonnas. Praegu on 26.000 ruutmeetrit hariduse infrastruktuuri, 6000 m² laborid ja kaasaegse teie teegi teenused.

Nende klassiruumid on möödunud rohkem kui 50.000 lõpetajate üks 10 olemasolevate võimete, sealhulgas arstiteaduskonna.

Töötavate spetsialistide institutsiooni valitakse hoolikalt vastavalt nende tulemusi ja kogemusi, nii et kvaliteetne haridus ja austus on ülimuslikud kõikide olemasolevate karjääri ülikoolis.

Ülikooli paistab silma suure pildi, mis jääb tema praegune juhtkond. Kui asutusel on lai distsiplinaarsüüteo mitmekesisuse ja autentne demokraatlikku vaimu, mis iseloomustab jooksul erinev mõiste teistest eraülikoolide Argentina, mis on loodud kaasaegne vaade vastavalt vajadustele ja nõudmistele oma kogukonnas ja ühiskonnas, samuti selle laiendamine rahvusvahelise hariduse areenil.

School of Medicine

Selle eesmärgid on suunatud kutsehariduse valdkonnas teadus ja kunst meditsiin, mille eesmärk on mõista struktuuri inimene, tervise edendamise, ennetustöö ja ravida haigusi.

School of Medicine kasutab täiuslikkus selle eesmärki, tugeva teadusliku, tehnilise ja humanistlikke, mille olemasolu põhiuurijate, kõrgelt kvalifitseeritud õppejõud ja laborite varustatud uusima tehnoloogia maailmas.

Asutus peetakse üheks maailma parimaks meditsiini ülikoolides, sest selle asekantsler dr Domingo Liotta, on ülemaailmselt tunnustatud kui looja kunstliku südame. Lisaks on oluline märkida, et on kõrgeim määr kinnitused residentuuri testid Argentina, numbrite üle 70% oma lõpetajatele.

Praegu ONE vastutab tervise eest neli miljonit elanikku, läbi visiitide tema õpilased, seega institutsiooni, millel on suurim sotsiaalne vastutus riigi osas rahvatervisele.

Nende vara, tagab julgustada tulevasi arste ja teisi spetsialiste omandada ja arendada teadmisi tugevdada teoreetilisi aluseid vajalik praktika mainekas meditsiini ja vaimu uurimine.

Umbes National University of Cordoba

UNC - Cordoba riiklik ülikool alustas oma karjääri Argentina keskel ndatel, kui alustas oma tegevust nime all Colegio Máximo, kus tema õpilased, kes olid enamik religioossete linna Cordoba, sai filosoofia ja teoloogia klassi .

Just läbi sünnist UNC, et Argentina alustas oma ajalugu haridus. Läbi selle asutuse, mis üle 400 aasta pakub oma haridusteenuseid, kogu linn Cordoba on võimalik areneda ja näha, see institutsioon, vilistlased omakorda presidendid.

Praegu UNC on vanim institutsioon Argentina ja viis üle 110.000 õpilased erinevatest kohtadest läbi 250 bakalaureuse- ja magistriõppe programme pakutakse ja tunnustatud kogu maailmas. Igal aastal rohkem kui 1500 teadusprojektide otseselt seotud tema kui ka 13 kolledžite, 100 uurimiskeskuste, 25 raamatukogude ja 16 muuseumi.

Õigusteaduskond

Õigusteaduskond ja sotsiaalteadused, UNC on vanim osa linnast, esimese kõrvale hoone ülikooli, Colegio Nacional de Monserrat ja ka teistes hoonetes aeg.

Asukohad

  • São Paulo

    Rua Madre de Deus, 499 – 1°andar Mooca – São Paulo/SP – CEP 03119-000, , São Paulo

Küsimused