Keystone logo
Istanbul Aydin University

Istanbul Aydin University

Istanbul Aydin University

Sissejuhatus

Istanbul Aydin University loosungiks on “Helge tuleviku poole”. Pole üllatav, kui satume meie lõpetajate juurde karjääri tipus. Istanbul Aydin University on nii linn kui ka ülikoolilinnaku ülikool, mille ülikoolilinnak asub Istanbuli kesklinnas ja mille kogenud akadeemiline personal on tuntud oma teadustööde poolest meie riigis ja maailmas.

Esimene asi, mida ülikoolilinnakusse astudes märkate, on selle elujõud. Istanbuli Aydıni ülikoolis võite pideva energia ja aktiivsusega ürituse vastu võtta igal ajal päeval. IAU-s teame lisaks teoreetilisele koolitusele ka praktilise koolituse mõistmise olulisust, kus võite sattuda lühifilmi juhtrolli, teadustööde keskele või sattuda mõnda lugu kaasa saatma.

Välismaale minnes ei ole üllatav IAU üliõpilaste leidmine. Ehkki Istanbul Aydin University ERASMUSe programmis on palju lahkuvaid üliõpilasi, tervitab see ka paljusid saabuvaid rahvusvahelisi üliõpilasi. Olles teadlikud teadusuuringute ja kõrgtehnoloogia võimalustest ning järgides põhimõtet “Tehnoloogiaülikool”, on võõrkeelte, toidu, mehhatroonika ja arvutilaborite suunas sammude astumisel üliõpilastel piiramatu juurdepääs kõige arenenumale tehnoloogiale. Selles kontekstis pole juhus, et Istanbul Aydin University on Türgi suurim tehnokeskus.

Kandideerides ja saades Euroopa Komisjoni ECTS Labeli ja DS Labeli auhinna, on Istanbul Aydin University nüüd avanud IAU diplomiga lõpetanud üliõpilastele Euroopa uksed.

Kohaliku rakendussüsteemi juurutamisega Istanbul Aydin University üliõpilaste ebasoodsa olukorra, kus nad on "kogenematud". Elukestva õppe mõistmine, toetades meie õpilasi pärast lõpetamist; Meie karjäärikeskus pakub üliõpilastele pidevat teenust karjääri planeerimisel pärast lõpetamist, paljud meie õpilased teevad oma unistuste karjääris töötamiseks koostööd meie partnerkoostöödega. Õppeaasta jooksul saavad õpilased kogemusi ka meie kevadfestivalide, akadeemiliste seminaride või kuulsate inimeste elulugude ja nende kogemuste kaudu.

"Kõige eelistatum sihtasutuse ülikool alates asutamisest" Istanbul Aydin University , mille ülikoolilinnakud asuvad Bahcelievleris ja Floryas, üliõpilaste ootused ning moodsaimad tehnokeskused, maailmakuulsad teaduskeskused ja akadeemilised üksused ja selle ideaal saada "ülemaailmseks ülikooliks" pakub iga päevaga uusi võimalusi ja kasvab oma teel "helge tuleviku poole".

Visioon

Istanbuli Aydıni ülikoolis võetakse kasutusele arusaam hariduse tipptasemest.

Meie visioon on saada kõrgkooliks, kus valitseb jätkusuutlik innovatsioon ja inimkonnale kasulikke inimesi koolitatakse muutustega sammu pidades haridusprogrammides kutseoskuse omandamise kaudu.

Missioon

Istanbuli Aydıni ülikooli missioon on;

  • Olla institutsioon, mis teenindab kogukonda hariduse kaudu, mis esitab põhilised ja rakendatud interdistsiplinaarsed teadusuuringud ja ametialased pädevused ning millel on kindel ajakohane infrastruktuur, mis täiustab tehnoloogiliselt teadmiste tootmisse muundamise protsessi,
  • Säilitada ülikoolilinnak, et lõpetajatel oleks mitte ainult pädevus oma erialal, vaid ka ülemaailmsel võistlusel võimekad osalejad ning teadlikud ametikeskkonnast koos olemasolevate kultuuriliste erinevustega.
  • Luua riiklik ja rahvusvaheline koostöö akadeemilise keskkonna, ettevõtete ja vabaühendustega,
  • Edendada üksikisikuid ja ühiskonda elukestvaks õppeks.
  • Saada üliõpilaste ja akadeemikute atraktsioonide keskuseks riiklikul ja rahvusvahelisel areenil.

Asukohad

  • Istanbul

    Beşyol, İnönü Cd. No:38, 34295, Istanbul

    Küsimused