Keystone logo
© ISTC
ISTC

ISTC

ISTC

Sissejuhatus

Alates 1991. aastast on ISTC Lille'i katoliku ülikoolis koolitanud vastutustundlikke, nõudlikke, lennukaid ja loovaid kommunikatsioonijuhte, kes teavad, kuidas ühendada operatiivküsimused ja strateegiline visioon ettevõtte sees. ISTC on üks haruldasi riigi tunnustatud erasuhtluskoole. Kool annab välja kaks riiklikku diplomit (litsentsi ja magistritunnistust). Grandes Écoles'i (CRGE) piirkondliku konverentsi ja kollektiivsete huvide kõrgemate asutuste föderatsiooni (FESIC) liige ISTC eristub ainulaadse positsiooniga tervikliku kogemuse kaudu, mis struktureerib selle kursusi, pedagoogikat ja toetusi õpilane. Kool integreerib oma koolitusse juhtimise, õiguse, juhtimise ja humanitaarteaduste põhialused. Samuti on see rahvusvaheliselt orienteeritud, pakkudes vahetusprogramme 75 partnerülikooliga üle maailma. Selle ainulaadne positsioneerimine teeb sellest väga nõutud koolituskursuse: enam kui 90% noortest lõpetajatest võetakse tööle 6 kuu jooksul pärast kooli lõpetamist.

Miks ISTC

Riiklikult tunnustatud kool Kommunikatsioonistrateegiate ja -tehnikate instituut ( ISTC ) on operatiivseid, mitmekülgseid ja avatud suhtlejaid koolitanud juba 30 aastat.

Et tagada nende kiire integreerumine ärimaailma ja valmistada neid tõhusalt ette selle probleemide lahendamiseks, pakub ISTC üldkoolitust, mis ühendab teooria ja praktika ning millel on tugev kultuuridevaheline ja rahvusvaheline mõõde.

4 põhjust ISTC liitumiseks

Liituge riiklikult tunnustatud kooliga

ISTC liitumine tähendab kommunikatsioonivaldkonnale spetsialiseerunud riiklikult tunnustatud kooli valimist.

ISTC on üks kahest erasuhtluskoolist Prantsusmaal, mida riik tunnustab. Selline lähenemine pidevale täiustamisele avaldab positiivset mõju meie sisemistele protsessidele, koolituse kvaliteedile ja seega ka õpilastele.

Lisaks võimaldab kooli tunnustamine riigi poolt 30% meie õpilastest saada stipendiume.

Saate aru kõigist suhtluse aspektidest

ISTC ga liitumine tähendab liitumist kommunikatsioonistrateegiate ja -tehnikate üldkoolitusega.

Koolitage mitmekülgseid ja tegutsevaid spetsialiste. Avage neile erinevad uksed. Siin on ISTC pakutava programmi eesmärgid, nimelt: anda õpilastele globaalne nägemus kommunikatsioonist. Ja selle tõestuseks on 55% õppejõududest operatiivõppe professionaalid.

Kommunikatsioonistrateegia ülesehitamine eeldab kommunikatsiooniväliste valdkondadega arvestamist. Koolitust soodustavad distsipliinid, mis on olulised selle keskkonna mõistmiseks, nagu geopoliitika, juhtimine või isegi psühholoogia või majandus. Need ained annavad vajaliku vaatenurga ettevõtte ja selle inimeste probleemide mõistmiseks.

Avastage integraalne ISTC kogemus

ISTC s koolitame teid rohkemaks kui lihtsalt tööks. Koolitame teid tuleviku jaoks. See, mis ootab sind homme, viie või kahekümne aasta pärast ning mis ühiskondlikke muutusi ja tehnoloogilisi uuendusi silmas pidades seab kommunikatsiooni esiplaanile.

Teie ettevalmistamiseks on meie meetod Prantsusmaal ainulaadne. Pakume teile kogemust, mis põhineb 4 mõõtmel:

 • Suurendage oma üldist teadmistebaasi
 • Strateegiliste, juhtimis- ja operatiivsete suhtlemisoskuste omandamine
 • Rahvusvaheline rikastamine
 • Ja teie isiksuse areng

Ehitame koos teie professionaalse projekti

ISTC liitumine tagab tuleviku ehitamise, kus õpilased õitsevad täielikult.

ISTC , meeskond ja õpetajad toetavad õpilasi oma professionaalse projekti täiustamisel. Aastate jooksul tekib atraktsioone erinevate suhtlusvaldkondade suunas. Hästi juhendatud ja tulevase valiku tegemisel abi saanud õpilased saavad need suhted tõeliseks oskusteabeks muuta.

Lisaks võimaldavad ISTC pakutavad arvukad praktikakohad (ja töö- ja õppeprogrammid) õpilastel koostada kogemusterikka CV, kuid annavad neile ka kõik tulevaseks ametiks vajalikud oskused.

Statistika

 • 800 õpilast 15% rahvusvahelised
 • 1646 lõpetajat
 • 80 rahvusvahelist ülikoolipartnerit

  Ülikooli omadused

  ISTC saab kasu Euroopa ristteel asuva Lille'i linna varadest, mis on suurepäraselt teenindatud, dünaamiline kultuuri-, spordi- ja majandustasandil; linn, mis keskendub uutele tehnoloogiatele ja teadusuuringutele (Euratechnology – Eurasanté) ning on tuntud oma ühtse vaimu poolest. Kool on kergesti ligipääsetav, mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel kesklinnast või ühistranspordiga: metroo, buss ja V'Lille.

  Lisaks asub ISTC Lille'i katoliku ülikooli ülikoolilinnakus (33 000 üliõpilast). Õpilased saavad kasu suurest suhete võrgustikust õpingutele ja üliõpilaselule soodsas raamistikus.

   Sisseastumised

   ISTC on avatud üliõpilastele, kellel on bakalaureusekraad või kõrgem (60, 120 või 180 ECTS ainepunkti).

   Sissepääsutingimused ISTC :

   Litsentsil 1

   PARCOURSUP (ICL – ISTC (Lille – 59) litsents – Majandus ja juhtimine – Suhtlemiskursus)

   Motivatsioonivestlus + fail + motiveeritud projekt

   ISTC intervjueerib kõiki kandidaate enne nende akadeemilise faili uurimist.

   Paralleelne sissepääs

   Litsentsis 2 või 3 – Master 1-s

   • Abikõlblikkuse konkurss toimikus
   • Sisseastumisvestlus

   Kuidas oma intervjuus edu saavutada?

   Selle vahetuse käigus hindab vastuvõtu žürii teie eelsoodumusi suhtlemiseks ja teie tundlikkust teid ümbritseva maailma suhtes. Lisaks akadeemilistele saavutustele otsib ISTC avatud meelega, uudishimulikke, kultuurseid, pühendunud ja vastutustundlikke inimesi.

   Stipendiumid ja rahastamine

   ISTC on mitu aastat välja töötanud sotsiaalpoliitikat, et aidata rahastada õpinguid. Lisaks CROUSi pakutavatele sotsiaalsetel kriteeriumidel põhinevatele stipendiumidele, millest saavad kasu 30% ISTC , on õpilaste abistamiseks loodud ka muid süsteeme.

   Asukohad

   • Lille

    Boulevard Vauban, 81-83, 59000, Lille

   Küsimused