Keystone logo
Istituto Marangoni Shanghai Fashion Training Centre

Istituto Marangoni Shanghai Fashion Training Centre

Istituto Marangoni Shanghai Fashion Training Centre

Sissejuhatus

Shanghai on värav ida ja lääne, vana ja uue vahel. Ainult sobib, et Istituto Marangoni Shanghai lisab Euroopa inspireeritud kujunduse Hiina traditsioonilistesse elementidesse, segades innovatsiooni kohaliku tekstiilipärandiga. Osalejad võivad oodata kõrgtehnoloogia ja moe risttolmlemist õppekava lahutamatu osana koos uuenduslike e-kaubanduse kogemustega, mis rikuvad traditsioonilisi jae- ja turustuskanaleid, mis nõuavad igakülgseid äri- ja disainioskusi. Sellele võidukale lähenemisviisile sobib uus visuaalne keel, mis tutvustab segu ida- ja läänekultuuridest, võttes neist igaühe parimad elemendid ja kombineerides neid maitsekalt, et pakkuda värsket ja rikkalikku pakkumist.

Üheksa kooliga ülemaailmsetes moelinnades on Istituto Marangoni maailma tipp moekool. Istituto Marangoni pakub oma õpilastele erinevaid nägemusi kaasaegsest moesüsteemist Itaalia moepealinnas Milanos Firenzes, kus mood kohtub kunstiga, Pariisis, kõrgmoe kodus, trendilooja Londonis ja Shanghais, kus mood ootab tulevik.

Istituto Marangoni ühendab kultuure, ideid ja inimesi üle kogu maailma väga eriliseks kogukonnaks, mida ühendab ühine kirg moe vastu ja selle kosmopoliitne veetlus.

Istituto Marangoni viies koolis on üle 4000 õpilase 106 riigist, kellel kõigil on erinevad huvid, stiilid ja teadmised ning mis pakuvad kõige rahvusvahelist klassiruumi konteksti kogu maailmas. Istituto Marangoni siis sukeldu mood ja õppida samal ajal jagada kogemusi huvitav, kultuuriliselt mitmekesine kooslus.

Asukohad

  • Shanghai

    652 Changshou Rd, Putuo, Shanghai, China, , Shanghai

    Programmid

      Küsimused