Keystone logo
ISTUD Business School

ISTUD Business School

ISTUD Business School

Sissejuhatus

Üle nelikümmend aastat kogemusi koos organisatsioonidega

ISTUD asutati 1970. aastal Assolombarda ja suurte itaalia ja rahvusvaheliste ettevõtete grupi (sh Pirelli, Olivetti ja IBM) algatusel, mis on alati ISTUD Itaalia juhtkonna arengut, aidates oluliselt kaasaegse "juhtimiskultuur" meie riigis. Ärikooli esimene teaduskond koosnes Harvard Business Schooli professoritest, mida toetasid Itaalia juhtimiskonsultantid .

ISTUD sihtasutus on täna ainus sõltumatu ISTUD Itaalia ärikool . Oma 40 aastat rohkem kui 51.000 ja juhtidele tegevust, lisaks 2300 lõpetajad on käinud oma õppeprogrammi ja magistri ja paljud spetsialistid, kes töötavad maailma hariduse ja teaduse, me kõik oleme formaate ISTUD seitsmekümnendatel, et täna.

Chronology

Meie missioon

Ettevõtte ja juhtide kasvu toetamine, kes soovivad konkureerida uue säästva majandusmudeli loomise kaudu, keskendus väärtuse andmisele kõigile protsessi osalistele. See on Fondi missioon ISTUD esimene sõltumatu ärikool Itaalias, mis alates 1970. aastast tegutseb valdkonnas kõrghariduse, koolituse ja juhtimise uuringud, kes pakuvad integreeritud portfelli teadusprogrammide ja juhtimise koolitus, mis kantakse otse tegelikkusele ja väljakutsetele organisatsioonid seisavad silmitsi.

Meie väärtused

Jätkusuutlikkus: süsteemne, eetiline ja jätkusuutlik lähenemine.

Meie lähenemine

ISTUD sihtasutus kavatseb koolituse ja juhtimise arendamise valdkonnas olla erinev hääl, mis koondab oma tegevuse keskmes üksikisikute ja organisatsioonide ainulaadsuse ja potentsiaali, milles nad tegutsevad.
Erinevate kavandatud algatuste aluseks on pidev uurimis- ja innovatsioonitegevus , mille käigus arendatakse välja ajakohastatud oskusteavet, mis on suunatud probleemidele ja probleemidele, mis tänapäeval ettevõtete, organisatsiooni, juhtide tähelepanu juhitakse.

ISTUD valimine tähendab suhtlemist Itaalia juhtimishariduse maastiku juhtiva ettevõttega, kellel on peaaegu 40-aastane kogemus juhtimiskoolituse ja organisatsioonide uurimise valdkonnas.
Näidatud oskus aidata kaasa juhtimismõtlemise, rahvusvahelise võrgustiku, ettevõtete ja asutuste kvalifitseeritud kohaloleku, pakkumise protsessi kõrge taseme ja õppeprotsessi ning teaduskonna kvaliteedi, brändi kuulsuse ja prestiiži arengule. mõned peamised elemendid, mille põhjal peeti ISTUD kui ainulaadset tipptaseme valikut Itaalia alal.

Business meeting-1209640_960_720

ISTUD : võrreldud kogemusi

ISTUD seminaril või teekonnal osalemine tähendab väga põnevat koolituskogemust , kus osaleja on õppeprotsessi peategelane, stimuleerivas keskkonnas , kus ISTUD spetsialistide pidev kohalolek kogu kursusel on.
Klassiruumides hinnatakse alati konkreetsete olukordade analüüsi, tõhusate lahenduste otsimist, vastutuse võtmist, suhtlemist, läbirääkimisi ja grupitöö. Teaduskonna õppejõud, seoses programmi eri hetkedega ja käsitletava sisuga, kasutavad laialdast ja paindlikku didaktiliste vahendite kombinatsiooni, nagu õppetunnid, harjutused, juhtumiuuringud .

Meie lähenemisviisi aluseks on võrdluse suurus. Võrdlus, mis tuleneb dialoogist erinevate sektorite ja kutsealade pereliikmetega ning pideva aruteluga ja aruteludega õppejõudude professorite ja ekspertidega, kellel on tõhusad teadmised ettevõtte probleemidest, mis tulenevad märkimisväärsetest kogemustest juhtimis-, nõustamis- või uuringud.
Kõigil osalejatel on alati olemas laiaulatuslik teoreetiline dokumentatsioon teemade kohta, samuti täielik ja ajakohastatud bibliograafia (lisaks ainuõiguslike ISTUD materjalide kasutamisele, mis on valmistatud ja kohandatud vastavalt kliendi vajadustele).

Asukohad

  • Stresa

    ISTUD Business School Corso Umberto I, 71,

Küsimused