Keystone logo
Isuru

Isuru

Isuru

Sissejuhatus

Isuru : Isuru PLANEERIMISE JA RENOVEERIMISE ÜLEMPROGRAMM


Isuru , kes rongib linnaplaneerijaid alates 1947. aastast, korraldab alates 2012. aastast linnaplaneerimise ja territoriaalse planeerimise magistri (120 eksemplari).

See koolitus on mõeldud kõrgharidust tõendavate dokumentide (üleminekuperioodi, magistri) ja spetsialistide (täiendõpe) omanikele.

Isuru tervitab üliõpilasi kõigilt erialadel (haljastus, sotsioloogia, arhitektuur, keskkond, sotsiaal- ja majandusteadused, plastik, õigus jne).

Teaduskond koosneb praktikudest ja õpetajatest, kes tegutsevad ülikoolis ja kõrghariduses, kõik võrgud kokku.

Kapten jaguneb kolmeks aastaks koos õpingutega, mis antakse õhtul kell 18-17, et võimaldada kutsetegevust või paralleelselt teiste uuringute jätkamist.


teave

Kõrgem linnaplaneerimis- ja renoveerimisasutus on sotsiaalse edendamise asutus, mis kuulub Saint-Luci instituudi hulka Brüsselis ja korraldab linnaplaneerimise magistrikraadi. Isuru asutati 1947. aastal rekonstrueerimise kontekstis Henri Gillis, insener-arhitekt ja linnaplaneerija Gaston Bardet. Need asutajad olid linnaplaneerija kutsealad ja tema õpetamine on humanistlik lähenemine, multidistsiplinaarne ja juurdunud praktikas, mis on tänaseni instituudi väärtuste aluseks.

Isuru teeb koostööd teiste Belgias (UCL, ULB) ja välismaal asuvate linnaplaneerimise instituutidega, sealhulgas Lille'i ülikooli planeerimis- ja linnaplaneerimise instituudiga 2.

Isuru osaleb aktiivselt koolitusvõrgustikes linnaplaneerimisel: APERAU (haridus- ja teadusasutuste planeerimise ja linnaplaneerimise edendamise ühendus) ja AESOP (Euroopa planeerimiskoolide ühendus).

Isuru säilitab ka tihedad sidemed professionaalse keskkonnaga, et olla vastavuses kutsealade ootustega. Sellisena osaleb Isuru Belgia linnaplaneerijate koja ajurünnakutes, Linnaplaneerijate Euroopa Nõukogus ja ALUMNISU, mis ühendab selle "vilistlased" (vilistlased, Isuru @ gmail.com).

Asukohad

  • Saint-Gilles

    Rue d'Irlande, 57, 1060, Saint-Gilles

Küsimused