Keystone logo
IT University of Copenhagen MSc digitaalse innovatsiooni & Management
IT University of Copenhagen

MSc digitaalse innovatsiooni & Management

0 Years

Request teaching languages

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Ülikoolilinnakus

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

MSc Digital Innovation & Management
In MSc programmi Digital Innovation & Management sul olema varustatud teadmised, oskused ja vahendid mõistmine ja juhtimine keeruline ja sageli rahutu protsesside digitaalse muutuste ja uuenduste mitmesuguseid organisatsioone.

Kuna digitehnoloogia pidevalt ja kiiresti arenevad nad mõjutavad organisatsiooni, inimeste ja ühiskonna uus ja üllatav viisil. Selleks et tulla toime nende muutuste ja väljakutsetega digitaliseerimine juba arvutisüsteemides nõuavad võimet teha teadlikke ja õigeaegseid otsuseid ja kohandused ajal strateegilise, taktikaliste, organisatsiooniliste ja praktiliste ülesannete juhtimise ja juhtimise. See tugineb sügav mõistmine inimestele, tehnoloogia ja digitaalne muutus.

Programm on lai rahvusvaheline väljavaade ja õpetatakse inglise keeles.


Programmi struktuur
Digitaalne Innovation & Management on paindlik struktuur. See annab tugeva analüütilise oskusi, jättes piisavalt ruumi teil määratleda ja kujundada oma unikaalse profiili. See sisaldab kohustuslikke samuti Valikmoodulid ja valida vähemalt üks kolmest erialasid:

 • Protsessi innovatsioon ja uued ärimudelid
 • Enterprise Services
 • Big andmed


Karjäärivõimalused
MSc Digital Innovation & Management annab teile meelsasti globaalne perspektiiv ja oskuste kogumi teil omandada jooksul programmi, siis on hästi ette valmistatud rahvusvahelise karjääri era- või avalikus sektoris. Sa Näiteks peaks olema võimalik tuvastada uusi võimalusi ja juhtida muutusi nendest põhjustatud suurte organisatsioonide ja institutsioonidega.

Infotehnoloogia on kõikjal. Seetõttu on sul vara laia tööandjate era- kui ka avalikus sektoris. Sa peaksid olema valmis kujundada oma karjääri võimalusi muutuvas töökeskkonnas, kuid töökohti loetletud näiteid positsioonid ja ülesanded, siis oleks kvalifitseerunud:

 • Organisatsiooni konsultant töötades arengu organisatsiooni protsesside, juhtimise mudelid, haldamise optimeerimise / side protsesside jms
 • Projekti ja Team Manager seotud ülesannete arendamise ja haldamise projekti, projekti meeskondade ja protsesside.
 • Erinõunik nõuandva ülesandeid valdkondades infotehnoloogia, digitaliseerimine, innovatsiooni, teadus- ja arendustegevus jne
 • Ärianalüütik ja arendaja koostöös identifitseerimine ja laienemine uutesse valdkondadesse IT äri - nt äri analüüsi, kontseptsiooni väljatöötamine, rakendamine jms


Vastuvõtutingimused
Selleks, et taotleda luba IT ülikooli MSc programmi Digital Innovation & Management (E-Business) teil on vaja on:

 • Ülikooli või professionaalne bakalaureusekraadi või sellele vastav kraad. Puuduvad nõuded konkreetse akadeemilise taustaga.
 • Inglise keele oskust, mis vastab Taani B-tasandil.


Õppemaks
ELi / EMP kodanikud ei maksta õppemaksu (sealhulgas kodanike Põhjamaades). Mitte EL / EMP kodanikele on maksma õppemaksu.


Stipendiumid
IT University of Copenhagen pakub riigi stipendiumi kolm või neli erakordselt andekas MSc taotlejad (full-kraadiõppurite) väljastpoolt ELi ja EMP igal aastal. Stipendiume pakutakse taotlejad, kes saavutavad edetabelit kriteeriumide kohaselt meie riiki lubamise eeskirjad. Riigi stipendiumi koosneb tasuta õpetamine ja osaliselt katab elamiskulud. Taotlejad ei saa taotleda stipendiume. IT University leiab, et kõik tunnistasid MSc õpilasi stipendiume ja teavitab õpilasi valitud stipendiumid kirjas vastuvõtu.

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

 • Magister innovatsiooniprojektide juhtimises
  • Prague, Tšehhi
 • Magistrikraad digitaalse äri ja innovatsiooni juhtimises Maltal
  • Birkirkara, Malta
 • Magistrikraad digitaalse transformatsiooni ja äriinnovatsiooni alal
  • Barcelona, Hispaania