Keystone logo
ITESO -  Universidad Jesuita de Guadalajara

ITESO - Universidad Jesuita de Guadalajara

ITESO -  Universidad Jesuita de Guadalajara

Sissejuhatus

ITESO on Guadalajara jesuiitide ülikool. 1957. aastal asutatud kuulub jesuiitide ülikoolide rühma maailmas.

ITESO on Guadalajara jesuiitide ülikool. 1957. aastal asutatud ettevõte kuulub üle 228 jesuiitide ülikooli võrku üle maailma. Neil kõigil on 450-aastane jesuiitide hariduse traditsioon - traditsioon, mis on ajalooliselt olnud maailma keskpunktis ja tuntud kõigi teaduse ja kunsti juhtide koolitamiseks.

ITESO on tuntud oma akadeemilise tipptaseme, sügava murega nii kohaliku kui ka globaalse konteksti jaoks ning pühendumuse eest inimeste elutingimuste parandamisele. Selle ulatusliku haridusprojekti eesmärk on arendada intelligentsust ja tundlikkust, koolitada eluks vabasid ja sotsiaalselt vastutustundlikke noori mehi ja naisi keskkonnas, mis on ideaalne avastamiseks ja kasvamiseks.

ITESO-s õppimine tähendab jesuiitide hariduse jagamist pooleteise miljoni õpilasega kogu maailmas.

Võite olla osa multikultuursest keskkonnast ja õppida koos enam kui 9000 Mehhiko ja teiste riikide, näiteks Argentiina, Brasiilia, USA, Prantsusmaa, Soome, Hollandi ja Šveitsi õpilasega, kes õpivad meie ülikoolis akadeemilise vahetusprogrammi kaudu. .

ITESO missiooni avaldus

121981_photo-1517486808906-6ca8b3f04846.jpg

ITESO on kristliku inspiratsiooniga ülikool, mis on usaldatud Jeesuse Seltsile. Ta näeb ennast pidevalt kasvavas inimeste kogukonnas

Selle missioon on:

  • Moodustada pädevad, vabad ja pühendunud spetsialistid, kes on valmis panema oma olemise ja tegevuse ühiskonna teenistusse.
  • Laiendada teadmiste ja kultuuri piire jätkuval tõeotsimisel.
  • Pakkuda välja ja arendada dialoogi pidades erinevate ühiskondlike organisatsioonidega elujõulisi ja asjakohaseid lahendusi süsteemide ja asutuste muutmiseks.

Kõik see õiglasema ja inimlikuma ühiskonna ülesehitamiseks.

Visioon

Positsioneerida end stipendiumide, ühiskondlike algatuste ning ülikooli arengu ja kasvu rahastamisprojektide juhtiva edendajana, tehes koostööd teiste sektoritega, et moodustada tõhus meeskond, mis pakub teenust, hõlbustab teavet ja toetab institutsionaalset strateegiat.

Asukohad

  • Tlaquepaque

    Anillo Periférico Sur Manuel Gómez Morín,8585, 45604, Tlaquepaque

Küsimused