Keystone logo
Izmir University of Economics

Izmir University of Economics

Izmir University of Economics

Sissejuhatus

Nagu sisepoliitikaga Ottomani impeeriumi "Kaubandus" loodi 1885. aastal İzmir, kaubandus linna sajandite. See loomist oli esimene kasulik kaupmeeste. Siiski ei saa olla aktiivne pikk sõdade ja okupatsiooni ajal. Positiivne tööd kasvas Vabariik jooksul. İzmir Kaubanduskoja tugevdada oma pikaajalist ülesehitust ja sai juhtiv valitsusväline organisatsioon Türgi. Praegu ta on 55 tuhat aktiivset 85000 mitteaktiivsete kohal. İzmir Kaubanduskoda on alati olnud sümbol uuendusi ja muudatusi alates İzmir Economics Congress 1923, kus Atatürk oli ka kohal. İzmir Kaubanduskoja mis on alati suurendanud oma sissetulekuid üle sajandi on loonud "İzmir Kaubanduskoja Foundation for soodustamine sotsiaalabi" eestvedamisel Ekrem Demirtas 1988. aastal. Tegevuskava eesmärk oli "avamine eraülikooli, et õpetada noortele teenida ökonoomika riigis." Lähtuvalt sellest eesmärgiks oli objekt 1923 İzmir Economics kongress, mis ütles: "Koolid ökonoomika haridus tuleks kehtestada, hukati ja toetab kaubanduskojad suurlinnades, mis on kaubandus keskustes. "Sihtasutus et elab toel heategijate İzmir on toetanud paljud õpilased avades algkooli hooned, İzmir Kaubanduskoja Foundation Industry Kutsekeskkool ja kutsehariduskursustel . Sihtasutus et teenib ka tervishoiusektori loonud İzmir Kaubanduskoja Süleyman Taştekin Eşrefpaşa kliinik. Kuid aluse ülikooli, et İzmir ootas võiks asutatud 2001. Toetuseks İzmir Kaubandus Foundation on suurim roll edu İzmir University of Economics juba esimese õppeaasta täna.

Pärast asutamist esimese aluse ülikooli Bilkenti Ankaras vastavalt 130. kirje Põhiseaduse 15. veebruar 1990 İzmir Kaubanduskoja Foundation for soodustamine Sotsiaalabi President Ekrem Demirtas ütles: "Me loome ülikooli välismaa keskmise haridus. "Kuna koos muudatustega kõrghariduse seadus nummerdatud 2547 määrused kõrgkoolide jõustunud poolt on avaldatud ametlikus väljaandes kuupäevaga 10. aprill 1991 ja nummerdatud 20841 lase luuakse vundament ülikoolis. Peale selle, Ekrem Demirtas esimees juhatuse sihtasutus, mis muutis oma nime İzmir Kaubanduskoja tervishoiu ja hariduse sihtasutus "teatas, et nad loovad ökonoomika ülikooli 17. november 1999.

Pärast seda, bürokraatlik ja õiguslike menetluste hakkas. Tööd muutusid intensiivsemaks kui İzmir Kaubanduskoja juhatuse täielikult toetatud asutaja juhatus. Siiski ei olnud probleem, koht luua ülikooli ei leitud. Vahepeal koosolekul erastamise kõrge komisjon kuupäevaga 14. november 2000 nummerdatud 2000 / 83it otsustati luua İzmir Ülikooli majandusteaduskonna Sümer konglomeraat ala 160 000 m² Halkapınar mis raha kaotada. See otsus oli välistatud bürokraadid İzmir, ametiühingud, kaitse seaduse looduspärandit, arhitektide koja ja mõned erakonna liiget. Nazilli Chintz Factory, mis oli sama otsusega määrati Adnan Menderese University ilma probleemi.

Asutajad töötas päeval ja öösel, otsitakse alternatiivseid kohti ning Ülikoolis loodi ametlikult 2 teaduskonda, 5 kutsekoolid ja 2 instituudid seadusele nummerdatud 4633 avaldatud ametlikus väljaandes nummerdatud 24373 kuupäevaga 14. aprill 2001. Kuupäev, et õigusaktid jõustati on tähistatakse asutamise päevast ülikoolis. Vahepeal pärast mõned uuringud ettepanekuga Metropolitan linnapea Ahmet Piriştina ülikooli otsustati asutatakse 1. juuli 2001 Grand Plaza Hotel, mis loobuti üheksa aastat. Haldusmenetlust- ja raske muudatuse tööde vastu aeg on lõppenud. Seal oli 288 üliõpilased esimesel aastal konverentsisaalis, klassid, bürooruumid, restoran, kohvikud, õpilaskodu ja peahoone, mis valmis kolm kuud. Mis alguses kursused esmaspäev, oktoober 22, 2001 ja ametlik avatseremoonia on reede, oktoober 26, 2001 9. Vabariigi Presidendi Süleyman Demirel andis esimeses tunnis.

Missioon

Missioon İzmir University of Economics on harida ja õpetada kvalifitseeritud õpilastele juhtimisel atribuute, ettevõtlikkust võimeid, kriitilise mõtlemise oskusi ja võimet väärtuslikku teadustöö erinevaid sciences. Nägemine

Visioon İzmir University of Economics on muutunud kaaluka kõrgkool esirinnas haridus universaalne tasandil ja pioneer väärtuslikku teadustöö erinevatest valdkondadest. Põhiväärtuste institutsiooni

osalemine; edendamiseks, akadeemiline keskkond, mis on universaalne, paindlik, pluralistliku, läbipaistev ja avatud koostööle. Innovatsioon; osaleda interdistsiplinaarse teadus- ja arendustegevus, mis on tõhusad, loominguline ja tipptasemel uusi avastusi, Sotsiaalne vastutus; kes vastutab ühenduse piires tõhusalt hallata oma sotsiaalseid ressursse tootmise ja levitamise universaalse teadmise, Perfetionism; järjekindlalt keskenduda parima tulemuse igas tegevuses.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • Izmir

    İzmir University of Economics, Sakarya Caddesi, No:156, 35330, Izmir

    Küsimused