Keystone logo
Jacksonville University

Jacksonville University

Jacksonville University

Sissejuhatus

1. oktoober 1934: William J. Porteri ülikooli esimene kokkukutsumine esimese baptisti õppehoone 3. korruse auditooriumis.

1935: Porteri ülikool vahetub ametlikult Jacksonville Junior College'iks (JJC). Klassid kolivad Haddock Business University klassiruumidesse aadressil Laura Street 517.

1936: kool hõivab Florida teatrihoone kogu teise korruse.

Aprill 1944: JJC kolib Kay mõisasse Riverside Avenue 704 juurde.

2. oktoober 1950: klassid algavad Arlingtoni ülikoolilinnakus esimeses püsimajas (asutajad).

1961: asutati kaunite kunstide kolledž.

1981: tutvustati uusi peamisi ettevõtteid: tants, fotograafia ja kommunikatsioon.

2001: Renoveeritakse nõukogu hoone ja Kinne keskus.

1. juuli 2004: Kerry Romesburg sai ülikooli üheteistkümnendaks presidendiks.

2007: Põetamine laieneb pere- ja erakorralise meditsiiniõe erialade spetsialiseerumisele, esmalt Floridas, kuues riigis. Tudengitele avatakse uusim moodne eluruum Tammesaal.

Jacksonville University missiooniks on valmistada iga üliõpilane ette elukestvaks eduks õppimisel, saavutamisel, juhtimisel ja teenimisel.

See missioon täidetakse väikese, tervikliku ja sõltumatu ülikoolikogukonnana, mis asub elavas linnakeskkonnas. Ülikool teenindab etniliselt ja geograafiliselt mitmekesist, valdavalt bakalaureuseõppe üliõpilaskonda, samuti täiskasvanute õppijaid valitud bakalaureuse-, magistri-, doktori- ja kutsetunnistuse programmides.

Jacksonville University õpikogukond pakub personaliseeritud teenust, tihedat õpilaste ja õppejõudude vahelist suhtlemist ning laia valikut haridus- ja kaasõppekavasid. Meie õpikogemus rõhutab õppimist, mõtlemise integreerimist tegemisega ja professionaalse ettevalmistuse ühendamist tugeva vabade kunstide alusega.

Väärtused

Jacksonville University õppivad ja elavad kogukonnad väärtustavad:

  • üliõpilased ja nende õppimis- / elamiskogemuse kvaliteet on esmatähtsad;
  • õppejõudude ja üliõpilaste kaasamine õppetöösse, õppimisse ja teadmiste laiendamine tipptaseme ja akadeemilise vabaduse keskkonnas;
  • teenus ülikoolile, kogukonnale ja ühiskonnale; ja
  • ausus, ausus ja vastastikune austus.

Jacksonville University on riiklikult ja rahvusvaheliselt tunnustatud ülikool, mis on tuntud allkirjaprogrammide, kutsuvate ja toetavate ülikoolilinnaku ning oma tudengite edukuse poolest.

Jacksonville University keskendub tervikliku õpikeskkonna loomisele, kus õpilased saavad areneda ja kogeda akadeemilist, sotsiaalset ja isiklikku edu. Üliõpilased tunnevad, et Jacksonville University on nende akadeemiline kodu; kodu, milles nad tunnevad end turvaliselt, turvaliselt, hinnatud ja kaasatud. Selle pingutuse alustalaks on täiskoormusega bakalaureuseõppe programm, mida täiendavad valitud kutse- ja magistriõppe programmid.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Jacksonville

    University Boulevard North,2800, 32211, Jacksonville

    Küsimused