Keystone logo
© Eva Dang
Unicaf - Liverpool John Moores University

Unicaf - Liverpool John Moores University

Unicaf - Liverpool John Moores University

Sissejuhatus

Unicaf on teinud koostööd Liverpool John Moores Universityga, et pakkuda erinevaid kursusi.

Liverpooli John Moorese ülikooli kohta

Liverpooli John Mooresi ülikool on täna Ühendkuningriigi üks suurimaid, dünaamilisemaid ja edasiviivamaid ülikoole, kus elab elav kogukond, kuhu kuulub üle 23 000 üliõpilase üle 100 riigist üle maailma, 2400 töötajat ja 250-kraadised kursused. Asutusena oleme häbenemata ambitsioonikad - nii oma õpilaste, töötajate kui ka laiema globaalse kogukonna jaoks. Me oleme renessansis, sest meie õpetamise ja uurimise tugevus ületab jätkuvalt isegi meie endi kõrgeid ootusi. 2014. aasta teadusuuringute kvaliteedi raamistikus, mis hindab Ühendkuningriigi teadustöö kvaliteeti, olime riiklikult üks kõrgemaid ronijaid.

Partnerlusest Unicafiga

Liverpooli John Mooresi ülikooli ja Unicafi partnerlus ühendab mõlema organisatsiooni ressursid ja võimalused, et pakkuda uuenduslikke õppelahendusi ja programme, mida pakutakse täielikult veebis paljude erinevate spetsialistide vajadustele vastavaks.

Unicaf on üks suuremeelsemaid stipendiumiprogramme. Programm toetab üliõpilasi, kelle alaline asukoht on Aafrikas, ja pakub võimalusi õppimiseks veebiprogrammide jaoks, mida pakutakse koostöös Liverpooli John Mooresi ülikooliga palju madalamate kuludega.

Unicafi stipendiumiprogrammi peamine eesmärk on muuta haridus taskukohastes piirkondades elavatele üliõpilastele taskukohaseks ning pakkuda neile võimalusi jätkata akadeemilisi õpinguid ja teenida rahvusvaheliselt tunnustatud kvalifikatsiooni.

Partnerluse kaudu pakutavad programmid viiakse läbi rahvusvahelisest perspektiivist, mille eesmärk on tagada, et üliõpilased oleksid ülemaailmsel turul töötamiseks valmis ja saaksid investeeringutasuvuse haridusse. Unicaf kui Liverpooli John Mooresi ülikooli veebipakkuja teeb ülikooli programmid võrgus kättesaadavaks, pakkudes tipptasemel e-õppe keskkonda, mida täiendab tugev rõhk mitmetasandilisele üliõpilaste toele.

Partneritel on laialdased kogemused kvaliteetse, uuendusliku õpetamise ja õppimise ning pideva ametialase arengu tagamisel.

Liverpooli John Mooresi ülikool vastutab programmide akadeemilise kvaliteedi eest ja annab kraadi. Lisateabe saamiseks külastage Liverpooli John Mooresi ülikooli veebisaiti.

Unicaf on Liverpooli John Mooresi ülikooli (Suurbritannia) ülemaailmne kohaletoimetamispartner, kes vastutab veebipõhiste õppurite värbamise, vastuvõtmise, registreerumise ja toetamise eest veebipõhiste kaugülekannete jaoks heaks kiidetud ülikooli auhindadele. Eduka lõpetamise korral saavad lõpetajad Liverpooli John Mooresi ülikooli auhinna.

 • Meie nägemus
  • Oleme ambitsioonikas ja tulevikku mõtlev institutsioon, mis esitab väljakutsetele konventsiooni ja usub kirglikult kontseptsiooni „Üks ülikool” - kogukond, kes töötab koos selge strateegia raames ühiste üliõpilaskesksete eesmärkide saavutamiseks.
  • Meie visioon on tunnustada kui kaasaegset kodanikuülikooli, mis pakub lahendusi 21. sajandi väljakutsetele.
 • Meie väärtused
 • Muutumine
 • Me usume hariduse jõusse suunata ümberkujundamine sotsiaalsetest, kultuurilistest ja majanduslikest piiridest.
 • Innovatsioon
 • Oleme uuendusmeelsed ja edumeelsed ettevõtlikkusega; mõtleme loovalt uutele asjade tegemise viisidele.
 • Tipptase
 • Püüame kõiges, mida teeme, kõrgeimate standardite poole.
 • Partnerlus
 • Usume, et partnerluses koos töötades suudame saavutada tugevaid ja püsivaid tulemusi
 • Juhtimine
 • Me usume, et teejuhiks, konventsiooni väljakutseks ja uue tee murdmiseks.
 • Kogukond
 • Me usume teadmiste jagamise ja ühise eesmärgi saavutamise jõududesse.

Veebikogemus

Veebiõpe on muutnud kõrghariduse paljude pakutavate eeliste tõttu. Veebiõpilasena saate õppida oma tempos ja ajal, palju madalamate kuludega.

Kuid oma kraadi saamiseks veebis õppimine võib tekitada ka küsimusi ja muresid. See on uus ja tundmatu kogemus, seetõttu on loomulik olla kindel, mida oodata ja kuidas protsess sujub.

Kuigi teie õpilasnõustaja juhatab teid kogu protsessi alguses läbi ja on teid toetamas igal sammul alates esimesest kontaktist kuni lõpetamiseni, pakume veebiõppekogemuse sissejuhatuseks ka järgmisi lühikesi esiletõstetud punkte.

Veebipõhise õppe olulisemad punktid

Teie tunnid toimuvad veebikeskkonnas. Võite sisse logida igal ajal teile sobival ajal. Veebis olles suhtlete oma juhendajate ja kaasõpilastega, loete määratud tekste, pääsete juurde digitaalsetele materjalidele, postitate ülesandeid ja kommenteerite teiste õpilaste ülesandeid. Kuigi te peate igal nädalal sisse logima vähemalt kaks eraldi päeva, on teil regulaarsest ja sagedasest külastamisest muidugi palju kasu.

Teie veebikursuse kogemus toimub arenenud õpihaldussüsteemis, mille eesmärk on hõlbustada õpilaste jaoks optimaalset õppimiskogemust. Lisaks õppeplatvormile, mida kasutate õppejõudude ja kaasõpilastega suhtlemiseks, on teil juurdepääs ka e-õpikutele, mis pakuvad teile võimalust esiletõstmiseks, märkuste lisamiseks, järjehoidjate loomiseks, otsimiseks, allalaadimiseks ja enesehindamiseks.

Iga moodul on hoolikalt kavandatud, et viia see vastavusse eeldatava õppe sügavuse ja laiusega, mis on vajalik auhinna saavutamiseks antud tasemel. Vastavalt rahvusvahelistele lepingutele väljendatakse iga auhinda ainepunktidena, et saavutus oleks tulevastele tööandjatele ja teistele kõrgkoolidele transporditav ja läbipaistev. Igas programmis õppetegevuste kavandamisel eeldatakse, et keskmine üliõpilane pühendab umbes kümme tundi kogu õppeajast 1 ainepunkti saavutamiseks (see lähendus hõlmab kogu ettevalmistustööd, lugemist, kirjutamist, hindamisülesandeid, suhtlemiseks kulutatud aega arutelufoorumites või virtuaalsetel seminaridel ja töötubades osalemisel). Näiteks võib eeldada, et kaheksa nädalat kestvas 20 ainepunktis osaleval kandidaadil on keskmiselt 25 tundi õppeaega (kokku 200 tundi), et mooduli õpitulemused saavutada ja hindamised lõpule viia. . Ehkki selle kohta pole ranget ja kiiret reeglit (näiteks on igal kandidaadil ainulaadne profiil aja kohta, mis kulub õppematerjalide lugemiseks ja mõistmiseks või kirjaliku töö lõpuleviimiseks), võib järgmine ülesannete loetelu aidata saate aru oma programmi edukaks lõpuleviimiseks vajalikust ajakulust:

Tavalises moodulis peavad kandidaadid igal nädalal:

 • Planeerige oma õppimisaeg vastavalt moodulis sätestatud nädala tegevuste kavale ja juhendaja juhendamisel
 • Lugege juhtumianalüüsi ja taustmaterjale e-raamatutest ja muudest allikatest
 • Osalege arutelufoorumitel, lugege kaastöid, tehke kaastöid ja vastake konkreetsetele küsimustele
 • Valmistage ette vormistavad ülesanded (näiteks saatke küsimusele vastuse eelnõu tagasiside saamiseks)
 • Valmistage ette kirjalikud tööülesanded ja esitage need tähtajaks ametlikuks märkimiseks ja tagasiside saamiseks (tavaliselt pole see iganädalane ülesanne, kuid seda võidakse nõuda, tavaliselt mooduli lõpus)
 • Mõelge oma õppimisele ja tagasisidestage oma moodulist saadud kogemusi oma juhendajatele ja eakaaslaste rühmale
 • Sarnaselt ülikoolilinnaku klassiruumiga hõlmab veebipõhine õppimiskogemus ulatuslikku osalemist ja suhtlemist õppejõudude ja kaasõpilastega. Veebifoorumi abil saate suhelda ka nõustajate, õppeassistentide ja juhendispetsialistidega.

Kui olete kraadi omandanud, on teil õigus osaleda ühel kahest iga-aastasest lõputseremooniast Liverpool John Moorese ülikoolis.

Moodulijadad algavad mitu korda aastas vastavalt nõudlusele, nii et teil on võimalus registreeruda ja alustada oma kraadiõppe programmi mitmel korral kogu aasta vältel, pakkudes teile paindlikkust, mida enamikul näost näkku saadetes sageli pole.

Võtate ühe mooduli korraga. See täiskasvanutele mõeldud arenenud õppemeetod võimaldab teil koondada kogu oma fookuse ühele valdkonnale enne järgmisele liikumist, võimaldades samal ajal teenida kraadi ka kiirendatud aja jooksul.

Teie teenitud kraad omab sama väärtust, aktsepteerimist ja usaldusväärsust kui mis tahes samaväärne kraad, mis on teenitud traditsioonilises ülikoolilinnakus.

Statistika

 • 23 000 õpilast üle 100 riigi üle maailma
 • 2400 töötajat
 • 250-kraadised kursused

  Stipendiumid ja rahastamine

  Unicafi stipendiumiprogramm

  Asukohad

  • Liverpool

   Liverpool John Moores University Kingsway House 2nd Floor, Hatton Garden , L3 2AJ, Liverpool

   Küsimused