Keystone logo
John von Neumann University Regionaal- ja keskkonnaökonoomika MA
John von Neumann University

Regionaal- ja keskkonnaökonoomika MA

Kecskemét, Ungari

4 Semesters

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 2750 / per semester

Ülikoolilinnakus

Sissejuhatus

Programmi eesmärk on koolitada majandusspetsialiste, kes (oma teoreetiliste ja metoodiliste teadmistega) on võimelised uurima keskkonnaprobleemide sotsiaalseid dimensioone ning analüüsima sotsiaalseid, kultuurilisi ja ökoloogilisi protsesse majanduslikust vaatenurgast, võttes arvesse sotsiaalsete vastasmõjusid. ja looduslikud süsteemid.

Koolitus võimaldab õpilastel osaleda globaalse ja regionaalse arengu ning keskkonnapoliitika, strateegiate ja programmide loovas ja uuenduslikus väljatöötamises. Fookuses on majanduse ja ühiskonna mõõtmed, majandusgeograafia viljelemine ning regionaal- ja keskkonnateadused. Lõpetajad on pädevad iseseisvalt lahendama analüüsi- ja planeerimisülesandeid, töötama gruppides ja juhtima, samuti läbi viima säästva arenguga seotud analüüse ja uuringuid akadeemilises, avalikus ja erasfääris.

Programmi kaks ainulaadset eriala on võrgumajandus ja linnaturundus. Õpilased tutvuvad Metaverse uusimate IKT-tehnoloogiatega nagu VR, AR, MR ja XR, et rakendada neid nii majandus-, keskkonna- kui ka regionaalsetes küsimustes. Selline koolitusviis on Euroopa kõrghariduses ainulaadne. Lõpetajad saavad hea ettevalmistuse õpingute jätkamiseks doktorikoolides.

Kooli kohta

Küsimused